Skład: Wolan, Owczarek, Jurczak, Mazurkiewicz, Barczak, Strykowski, Roszkowski, Arendt, Barczak, Bira
Skład: Curlej, Dębik, Müller, Suwara, Pytko, Olejnik, Więckowski, Truchan, Węckowski, Pawłowski, Krawczyk, Garłowski, Olczak
33' Tomasz Owczarek
12' Marcin Truchan
22' Norbert Curlej
38' Norbert Curlej
Zawodnik meczu: Norbert Curlej (Dwie bramki i asysta to dorobek Norberta. Stwarzał on największe zagrożenie pod bramką Byka i poprowadził swoją drużynę do cennej wygranej, dającej awans do 2 ligi. )

Zwycięstwa potrzebuje debiutant - Drukarnia KEA do wywalczenia sobie awansu do 2 ligi. Teoretycznie zadanie wydaje się proste, ale ich rywal - Czarny Byk - grając bez jakiejkolwiek presji - może sporo namieszać. Czy "Drukarze" dzisiejszego wieczora będą świetować promocje do wyższej klasy rozgrywkowej? Czy może Byk sprawi nielada senscje i zatrzyma rozpędzonego lidera? Czarny Byk śrubuje dzisiaj chyba rekord frekwencji, bowiem zjawił się na Kuźnikach nawet z ławką rezerwową.

3' Pierwsza akcja pokazała, że Czarny Byk nie będzie się tylko kurczowo bronił. Mateusz Barczak strzela z dystansu i pewnie piłkę łapie Dawid Dębik.
5' Kontra KEA - Marcin Truchan w tempo podaje do Norberta Curleja, który przegrywa pojedynek z dobrze wychodzącym do niego bramkarzem.
7' Kolejna próba Mateusza Barczaka i kolejny raz nie przynosząca efektów, bowiem piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek.
9' Michał Strykowski podaje w pole karne do Tomasza Arendta, a ten z bliska trafia tylko w słupek! Dębik nawet nie drgnął - to powinien być gol.
11' (0:1) - Rzut wolny dla Byka. Do jego wykonania podchodzi Strykowski i bije piłkę mocno w pole karne, a tam w zamieszaniu, futbolówkę do siatki pakuje Tomasz Owczarek!
12' (1:1) - Szybki kontratak Drukarni. Curlej mija jednego rywala i odgrywa do lepiej ustawionego pod bramką Truchana, który pakuje piłkę do pustej bramki.
15' - Wynik stykowy, toteż nieco nerwowości w obu obozach. Damian Wolan fauluje rywala i zostaje za to ukarany żółtą kartką.
Do końca pierwszej połowy na boisku dominowała przede wszystkim boiskowa walka. Byk nie zamierzał się bronić, ale był bardzo chaotyczny pod bramką Dębika. "Drukarze" z kolei niczym wyrahowany bokser - czekali na swoje okazje, ale...się nie doczekali.
21' Łukasz Barczak uderza z pola karnego i instynktownie interweniuje bramkarz.
22' Strykowski z dystansu i piłkę do koszyczka łapie Dębik.
22' (2:1) - Kolejny już zabójczy kontratak gospodarzy. Truchan mocno uderza ze skrzydła i piłka po interwencji bramkarza wtacza się do bramki.
24' Uderzenie Damiana Garłowskiego i bramkarz Byka na raty interweniuje.
25' Strykowski do Arendta, a ten przegrywa pojedynek z golkiperem Drukarnii.
30' Curlej staje przed świetną szansą i...słupek ratuje Waldemara Birę.
33' (2:2) - Strykowski mija dwóch rywali, wcześniej zagrywając jednemu piłkę między nogami, no i odgrywa z prawej strony w pole karne. Tam piłkę przyjmuje Owczarek i na raty pokonuje Dębika!
34' Strykowski swój dobry występ może skwitować zdobyciem gola, jednakże jego mocny strzał na raty łapie Dębik.
35' Wrzutka Strykowskiego i po raz kolejny niepewnie piłkę chwyta golkiper KEA.
36' Potężne uderzenie Truchana z dystansu i świetnie piłkę nad poprzeczkę zbija Bira.
38' (3:2) - Wrzutka Mariusza Więckowskiego z lewej strony, w pole karne, a w nim najlepiej zachowuje się Curlej, który strzałem głową pokonuje Birę i wyprowadza tym samym swoich kolegów na prowadzenie!

Czarny Byk w końcu zjawił się na Kuźnikach w mocnym składzie, z dwuosobową ławką rezerowych i postraszył faworyta, będąc nawet bardzo blisko uzyskania remisu. Niestety dla nich - Drukarnia KEA pokazała klasę i jak na faworyta przystało - zgarnęła komplet punktów, który dał im awans do 2 ligi. W następnym meczu "Drukarze" powalczą o złote medale w 3 lidze, ale żeby je osiągnąć muszą pokonać RedKnee. Czarny Byk natomiast następnym razem zagra z FC Nakacu.