08.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 1
( 2 : 0 )
Skład: Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Borysewicz, Halek, Dziura, Górski, Kędzierski
Skład: Szałecki, Puchała, Łapeta, Milczanowski, Olejnik, Skiba, Twardowski, Krzyżanowski, Słonecki, Pilarczyk, Smoter
24' Zbigniew Krowicki
11' Marek Słonecki
14' Filip Borysewicz (Gol samobójczy)
37' Marek Słonecki
Zawodnik meczu: Adam Łapeta (Rządził i dzielił w srodku pola a swój dobry występ zakończył z trzema asystami na koncie.)

Dla ekipy "Bordowych" jest to inauguracyjne spotkanie w obecnych rozgrywkach. W przerwie zimowej w drużynie Roberta Puchały doszło do niemałej rewolucji kadrowej. Do byłego mistrza ligi WROCBAL dołączyło aż osmiu nowych zawodników i wszyscy jesteśmy ciekawi jak zaprezentują się oni w nowym składzie. Auto Truck z kolei ma już za sobą pierwszy mecz w obecnych rozgrywkach. Nie był to jednak udany występ ekipy Zbigniewa Krowickiego bowiem "Żółto-czerwoni" polegli aż 1:5 w starciu z Velicante. Jedni i drudzy mają cos do udowodnienia a to zapowiada nam ciekawe widowisko.

3' Dośrodkowanie w pole karne, strzał Borysewicza z półobrotu i ładna obrona Twardowskiego.
6' Dalekie podanie Szałeckiego z własnej połowy po którym Puchała decyduje się na strzał z pierwszej piłki i myli sie nieznacznie.
8' Po strzale Borysewicza z linii poa karnego piłka w niewielkiej odległości mija bramkę.
9' Smoter wypatrzył na piatym metrze Słoneckiego, a ten będąc nieatakowanym przez nikogo nie trafia w piłkę.
11' (1:0) - Łapeta posyła mocne podanie w pole karne a stojący na 2 metrze Marek Słonecki wslizgiem pakuje piłkę do bramki.
14' (2:0) - Ponownie Łapeta zagrywa w pole karne rywala. Filip Borysewicz wślizgiem próbuje przeciąć podanie jednak robi to tak niefortunnie że kieruje futbolówkę do własnej bramki.
16' Borysewicz w sytuacji sam na sam uderza malo precyzyjnie i piłka po interwencji Twardowskiego wychodzi na rzut rożny.
19' Rzut wolny dla Astechu z około 12 metrów. Do piłki podchodzi Szałecki jednak trafia tylko w boczną siatkę.
21' Potężna bomba Łapety z 10 metrów po której piłka trafia w poprzeczkę!
22' Po zagraniu Borysewicza w dobrej sytuacji znalazł się Kędzierski jednak jego strzał z pięciu metrów nie trafia w bramkę.
23' Pieńkowski dosrodkowuje z rzutu rożnego, do piłki najwyżej wyskakuje Dziura i po jego strzale Twardowski wybija piłkę na rzut rożny.
24' (2:1) - Ponownie z narożnika boiska dośrodkowuje Pieńkowski,  do zagranej na krótki słupek piłki dopada Zbigniew Krowicki i strzałem głową zdobywa bramkę kontaktową.
28' Mocny strzał Pilarczyka z 10 metrów po którym Borysewicz przenosi piłkę nad poprzeczką.
30' Tym razem Łapeta próbuje zaskoczyć Borysewicza jednak po raz kolejny bramkarz Auto-Truck odbija piłkę.
33' Po dośrodkowaniu w pole karne Astechu i strzale głową w wykonaniu Filipa Borysewicza piłka trafia w poprzeczkę!
37' (3:1) - Marek Słonecki po raz drugi w tym meczu wykorzystuje dobre podanie Adama Łapety i strzałem z 2 metrów pokonuje Borysewicza.

Astech wykorzystał przewagę, którą miał w tym spotkaniu i odniósł jak najbardziej zasłużone zwycięstwo. Ekipa Roberta Puchały od wygranej rozpoczyna więc sezon w którym zapowiada walkę o jedno z premiowanych awansem miejsc. Auto-Truck natomiast po raz drugi musi uznać wyższośc rywala i nadal czeka na swoje premierowe punkty w obecnych rozgrywkach. W następnej kolejce Astech zmierzy się z Azzurrobianco a AutoTruck dopiero w najbliższym tygodniu pozna swojego kolejnego rywala.