24.06 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
3 : 6
( 1 : 4 )
Skład: Pastuszek, Houdail, Kadyło, Motyka, Muczyński, Górak, Mazurczak, Wojnaralski, Hutyra, Matyjaszek
Skład: Szafrański, Lis, Stawiany, Ślepecki, Szafrański, Celmer, Piesik, Osiński
2' Patrycjusz Wojnaralski
5' Patrycjusz Wojnaralski
14' Mirosław Motyka
16' Krzysztof Kadyło
22' Patrycjusz Wojnaralski
29' Mirosław Motyka
39' Dariusz Pastuszek
8' Patryk Szafrański
32' Kamil Piesik
38' Patryk Szafrański
Zawodnik meczu: Patrycjusz Wojnaralski (Zdobył hat-trika. Do spółki z Mirkiem Motyką stworzyli zabójczy duet. Rozłożyli ekipę Rycerzy na drobne kawałki.)

Rycerze Papieru godzinę wcześniej zapewnili sobie mistrzostwo Pierwszej Ligi, teraz zespół nie ma presji na wynik i zagra na totalnym luzie. Rywale walczą jeszcze o czwartą lokatę, tylko zwycięstwo pozwoli przeskoczyć im w tabeli Fizjoterapie Polska.

2'  (0:1) - Kontra Diabłów, Patrycjusz Wojnaralski trafia w długi róg.
3' Dorian Szafrański strzela z ostrego kąta, wspaniała interwencja Pawła Houdaila, wybił piłkę na rzut rożny.
5'  (0:2) -Mądra gra Diabłów sprawiła, że uradziła się kolejna kontra, Hutyra zagrywa do Motyki, Mirek wykłada piłkę na pustą bramkę do Wojnaralskiemu.
8'  (1:2) - Po rzucie rożnym wykonywanym przez Lisa bramkę kontaktową zdobywa Patryk Szafrański.
10' Zbyt mocno podpalił się Szafrański, piłka poszybowała kilka metrów obok słupka.
12' Wrzutka w pole karne Rycerzy, Wojnaralski strzela z głowy nad poprzeczką.
14'  (1:3) - Mirek Motyka oddaje strzał na bramkę, tor lotu piłki zmienia obrońca, złapany na wykroku Celmer nie miał szans na skuteczną interwencje.
16'  (1:4) - Kadyło wykorzystał złe ustawienie Celmera i z ostrego kąta pakuje piłkę do siatki.
18' Stawiany zagrywa piłkę przed pole karne do Szafrańskiego, piłka po jego strzale nie znalazła drogi do bramki
21' Stawiany strzela zza pola karnego, piłka trafia w słupek.
22'  (1:5) - Diabły idą za ciosem, Motyka zagrywa w tempo do Wojnaralskiego który kompletuje hat-trika.
23' Rzut wolny dla Diabłów, Mirek Motyka trafia prosto w mur.
24' Wspaniałe zachowanie Motyki, przyjął popatrzył i zagrał do nadbiegającego Muszyńskiego, niestety piłkę po strzale Jacka złapał Celmer.
25' Kontra Diabłów, Muszyński zagrywa do niepilnowanego Kudyło, pomocnik nie trafił czysto w piłkę, okazja do podwyższenia wyniku zmarnowana.
26' Zbyt indywidualnie grają teraz Rycerze, Patryk Szafrański zdecydował się na strzał zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi.
28' Muszyński zagrywa w pole karne do Góraka, piłka po strzale z powietrza przeleciała obok bramki.
29'  (1:6) - Mirosław Motyka strzałem zza pola karnego podwyższa prowadzenie. To jest nokaut.
31' Kontra Diabłów 5 na 1, prawie wszyscy zawodnicy Rycerzy zostali na połowie przeciwnika, ekipa Pastusza zmarnowała dogodną okazję do rozłożenia rywali na łopaki.
32'  (2:6) - Szybki rewanż, Rycerze zmiejszają dystans do rywala po strzale z najbliższej odległości Kamila Piesika.
33' Szafrański zagrywa do Piesika, Kamil miał przed sobą tylko bramkarza i trafił prosto w jego nogi.
35' Egoistyczne zachowanie Wojnaralskiego, w sytuacji 3 na 2 zdecydował się na strzał zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi.
37' Wojnaralski bliski zdobycia kolejnej bramki, zabrakło niewiele.
38'  (3:6) - Wspaniałe trafienie w okno Patryka Szafrańskiego.
39'  - Za niesportowe zachowanie wobec przeciwnika drużyny przeciwnej czerwoną kartkę został ukarany Darek Pastuszek

Chyba nikt się nie spodziewał takiego wyniku. Ekipa Diabłów zmiażdzyła rywala, gdyby celownik był nieco lepiej ustawiony wynik mógłby być nawet dwucyfrowy. Ekipa Dariusza Pastuszka zajęła czwartą pozycję w lidze. Jednym i drugim dziękujemy za rozegrany sezon i zapraszamy na kolejną edycję.