24.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
1 : 4
( 1 : 1 )
Skład: Szafrański, Lis, Stawiany, Ślepecki, Szafrański, Celmer, Piesik, Osiński
Skład: Szczurek
15' Patryk Szafrański
30' Patryk Szafrański
36' Rafał Lis
38' Patryk Szafrański
6' Piotr Szczurek
Zawodnik meczu: Patryk Szafrański (Błysnął tego dnia skutecznością, dzięki ustrzeleniu hat-trika zapewnił swojej drużynie pierwsze miejsce w lidze.)

Mecz który ma kolosalne znaczenie dla układu tabeli Pierwszej Ligi. Geostandard jeżeli wygra zachowa statut pierwszoligowca, porażka przekreśla ich szanse na pozostanie na zapleczu Superligi. Rycerze Papieru natomiast przy wygranej zdobędą mistrzostwo Pierwszej ligi. Obie ekipy mają o co walczyć, emocji na pewno nie zabraknie.

2' Groźny strzał Ślepeckiego z narożnika pola karnego, piłka trafiła tylko w boczną siatkę.
4' Indywidualna akcja Krzysztofa Szczurka, pociągnął z piłka kilka metrów, oddał precyzyjny strzał po ziemi jednak stojący między słupkami Celmer nogami wybił piłkę w boczny sektor.
6'  (1:0) - Piotr Szczurek strzela zza pola karnego, Celmer bez szans na skuteczną obronę.
8' Piotr Szczurek podaje piłkę do nadbiegającego Konrada Nowaka, pomocnik Geostandardu mógł podwyższyć prowadzenie lecz posłał piłkę obok bramki.
12' Rzut rożny dla Rycerzy, Lis dośrodkował precyzyjnie na głowę Doriana Szafrańskiego, strzał pomocnika był precyzyjny lecz wspaniałą interwencją popisał się Tomasz Głodek
15'  (1:1) -  Błąd defensywy Geostandard, Patryk Szafrański wychodzi sam na sam i bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
17' Miękko posłana piłka w pole karne Rycerzy przez Mariusza Szczurka, z głowy uderza brat Piotrek bardzo niecelnie.
18' Kontra Geostandard, Nowak zagrywa na skrzydło Szczurka, Piotrek uderza z narożnika pola karnego, piłkę bez problemów chwyta Celmer.
19' Strzał z dystansu Patryka Szafrańskiego, piłka otarła się o zewnętrzną cześć poprzeczki i wyszła poza pole gry.
22' Kontra Rycerzy, Patryk Szafrański wygrał pojedynek z obrońcą lecz oddał zbyt lekki strzał aby zaskoczyć bramkarza rywali.
24' Doskonała okazja przed Szafrańskim, popularny "Chudy" przegrywa pojedynek z Głodkiem.
27' Groźnie pod bramką Celmera, Gradowski nie potrafił znaleźć recepty na pokonanie bramkarza rywali.
30'  (1:2) - Rycerze wychodzą na prowadzenie, piłka po strzale Patryka Szafrańskiego ląduje w bramce.
32' Geostandard próbuje lecz defensywa rywali gra dziś dobrze taktycznie, sporo nerwowości w szeregach drużyny Mariusza Szczurka.
34' Akcja 3 na 2, Nowak wybrał złe rozwiązanie i cała akcja spaliła na panewce.
36'  (1:3) - Rafał Lis uderza z dystansu, Głodek zmuszony do wyciągnięcia piłki z siatki.
37' Głodek doskonale wybija piłkę po strzale Kamila Piesika.
38'  (1:4) - Kontra Rycerzy, Piesik zagrywa do Szafrańskiego, Patryk bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
39' Okazja na podwyższenie wyniku, Patryk Szafrański  nie trafia w światło bramki.

Rycerze Papieru pokazali rywalowi jak powinno grać się w piłkę, mimo braków kadrowych zasłużenie wygrali. Zwycięstwo pozwoliło ekipie z Bielawy wygrać rywalizację w Pierwszej lidze. Geostandard Wrocław zostaje zdegradowany, w przyszłym sezonie zagrają w drugiej lidze.