17.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
( 2 : 3 )
Skład: Pastuszek, Houdail, Kadyło, Motyka, Muczyński, Górak, Mazurczak, Wojnaralski, Matyjaszek
Skład: Kamiński, Zygmunt, Turek, Grzywa, Słonina, Szymański, Sołtysiak, Cisło
5' Jacek Muczyński
13' Patrycjusz Wojnaralski
16' Mirosław Motyka
28' Patrycjusz Wojnaralski
30' Mirosław Motyka
33' Mirosław Motyka
39' Mirosław Motyka
3' Andrzej Zygmunt
10' Paweł Turek
Zawodnik meczu: Mirosław Motyka (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa nad nieobliczalnymi "Panterami", rywale nie wiedzieli co robić, gdy Mirek miał futbolówkę przy nodze. Na wyróżnienie zasługije Patrycjusz Wojnaralski.)

Łatwej przeprawy z "Panterami", zawodnicy Dariusza Pastuszka mieć nie będą, ale jeżeli chcą marzyć o czwartej lokacie, muszą wygrać. Który z wspaniałych snajperów powiedzie swój zespół do cennej wygranej? Czy będzie to Grzegorz Słonina, a może Mirosław Motyka? Zobaczymy.

1' Między słupkami Diabłów oglądać będziemy nominalnego obrońcę – Pawła Houdaila.
2' Uderzenie Zygmunta w krótki róg po słupku chwyta bramkarz "Czerwonych".

3' (1-0) – Andrzej Zygmunt strzłem w długi róg pokonuje bezradnego goalkeepera rywali.
5'
(1-1) – Po uderzeniu Muczyńskiego znowu mamy remis!
7' Wojnaralski zagrywa do Muczyńskiego, a ten uderza wysoko nad poprzeczką bramki Kamińskiego.
9' Kolejny nieudany strzał Muczyńskiego...
10'
(2-1) – Od słupka gola dla "Panter" zdobywa kapitan zespołu – Paweł Turek.

12' Świetna interwencja Houdaila po strzale Michała Cisło.
13'
(2-2) – Niemalże w samo okienko przymierzył teraz Patrycjusz Wojnaralski, czym doprowadził do wyrównania.
16'
(2-3) – Strzałem przy bramkarzu na prowadzenie swoją ekipę wyprowadza Mirosław Motyka.
18' Słonina przegrywa pojedynek "sam na sam" z Houdailem.

22' Sporo niedokładności w poczynaniach "Panter" i nadal na prowadzeniu Diabły.
24' Wysoko nad bramką uderza Grzegorz Słonina.
26' "Wyczyn" rywala powtórzył gracz "Czerwonych" – Dariusz Pastuszek.
28'
(2-4) – Gola "na raty" zdobywa Patrycjusz Wojnaralski i mamy powiększenie prowadzenia Diabłów.
30' Techniczne uderzenie Motyki zatrzymuje się na spojeniu słupka z poprzeczką.
30'
(2-5) - Mirosław Motyka płaskim strzałem zza pola karnego pokonuje bramkarza White Panters.
33'
(2-6) - Po podaniu Wojnaralskiego mamy hattricka w wykonaniu Mirka Motyki!
35' Spotkanie nieco straciło na szybkości, obie ekipy zdają się być pogodzone z wynikiem.
37' Minimalnie niecelnie uderza Grzywna.
38' Słonina przegrywa pojedynek "jeden na jeden" z Pawłem Houdailem.
39'
(2-7) - Wynik spotkania ustala Motyka, a chwilę później sędzia odgwizduje koniec spotkania.

W starciu dwóch supersnajperów górą Mirosław Motyka, który nie tylko poprowadził Diabły do zwycięstwa, lecz także zaaplikował Kamińskiemu aż cztery bramki! Jego rywal - Grzegorz Słonina nie miał dzisiaj dnia i jego licznik trafień do bramki rywala wybił zero... Rezultat ten oznacza, że "Pantery", aby pozostać w pierwszej lidze muszą... liczyć na porażkę Geostandardu, który gra z pewnymi awansu Rycerzami Papieru. Diałby mogą jeszcze zająć czwarte miejsce w lidze, lecz, aby tak się stało trzeba pokonać... także ekipę z Bielawy.