15.06 godz. 18:45, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
6 : 2
( 3 : 0 )
Skład: Maj, Król, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Szczurek, Gawron, Urban, Nowak
Skład: Płachecki, Bzowski, Tyszkiewicz, Nawrocki, Kloczkowski, Banaś, Bosek, Mikiciński, Nowak
23' Krzysztof Szczurek
37' Wojciech Gradowski
8' Mateusz Mikiciński
18' Łukasz Bosek
19' Dawid Kloczkowski
31' Mateusz Mikiciński
35' Artur Nowak
39' Mateusz Mikiciński
Zawodnik meczu: Mateusz Mikiciński (Jak na napastnika przystało ze swojej roli wywiązał się znakomicie, strzelił trzy bramki dzięki którym skrócił drogę swojej drużynie do Superligi.)

Stawka tego meczu się ogromna, jedni i drudzy mają o co walczyć. Domino przy zgarnięciu kompletu oczek zrobi milowy krok w kierunku utrzymania, ich rywale jeżeli wrócą do swoich domów z tarczą wciąż zachowają szanse na uniknięcie degradacji. Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja.

3' Od mocnego uderzenia chcieli rozpocząć te zawody zawodnicy Domino, niestety piłka po strzale Tyszkiewicza poszybowała obok bramki.
5' Kąśliwy strzał z dystansu Radka Banasia, golkiper musiał wznieść się na wyżyny swoich możliwości i końcówkami palców wybił piłkę na rzut rożny.
8'  (1:0) - Nowak wymanewrował dwóch obrońców i zagrał na wolne pole do Mikicińskiego, Mateusz z najbliższej odległości trafia do pustej bramki.
11' Jak on tego nie trafił ? Wszyscy na boisku zamarli, Piotr Szczurek otrzymał dalekie podanie od Mariusza Szczurka, wpadł w pole karne i będą sam na sam z Bzowski trafił prosto w niego.
13' Krótka wymana podań miedzy zawodnikami Domino, ostatecznie Nowak nie trafił w światło bramki po zagraniu Kloczkowskiego.
15' Kontra Geostandard, na szczęści w szeregach obronnych dobre zawodny rozgrywa Banaś i przewidział zagranie rywali.
18' (2:0) - Dośrodkowanie piłki z autu przez Tyszkiewicza w pole karne, do futbolówki najwyżej wyskakuje Łukasz Bosak, strzałem z głowy umieszcza piłkę w bramce.
19'  (3:0) - Kloczkowski uderza z dystansu, piłka po rykoszecie wpada obok zaskoczonego bramkarza.
22' Dalekie podanie z głębi pola do Urbana, zawodnik Geostandardu nie opanował futbolówki i dobrze zapowiadająca się sytuacja spaliła na panewce.
23'  (3:1) - Podopieczni Mariusza Szczurka nie dają za wygraną, zmniejszają dystansu do rywala, najpierw Urban oddał strzał z narożnika pola karnego, trafił w słupek, następnie futbolówka spadła pod nogi Krzysztofa Szczurka który uderzył nie do obronny zza pola karnego.
27' Od początku pierwszej połowy groźnie atakuje Geostandard, ma sporo szczęścia Domino, że między słupkami stoi Bzowski, golkiper wykazał się sporą czujnością po strzale Urbana.
28' Zmarnowana stuprocentowa okazja Domino, Kloczkowski zagrywa na dalszy słupek do Mikicińskiego, napastnik minął się z piłka i nie trafił do pustej bramki.
30' Groźny strzał Piotra Szczurka w długi róg, tuż przy słupku stał Gorazdowski który powinień zachować więcej czujności, wystarczyło tylko dostawić nogę.
31'  (4:1) - Nowak zagrywa do Mikicińskiego który trafia do pustej bramki.
33' Kloczkowski próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, tym razem niecelnie.
35'  (5:1) - Indywidualna akcja Nowaka, przebiegł pół boiska i trafił w krótki róg.
37'  (5:2) - Nieporozumienie w szeregach obronnych Domino, Gradowski trafia do pustej bramki.
39'  (6:2) - Banaś zagrywa prostopadłą piłkę między obrońców w pole karne, Mikiciński kompletuje hat-trika.

Domino zagrał bardzo dobre zawodny, swoją przewagę nad rywalem udokumentowała aż sześcioma trafieniami. Zwycięstwo pozwoliło ekipie Radka Banasia wskoczyć na podium pierwszej ligi, droga do Superligi w znaczym stopniu skróciła się. W następnym meczu Domino zagra mecz na szczycie z Żarem Tropików. Geostandard jest w bardzo ciężkiej sytuacji, do utrzymania potrzebne są nie tylko punkty w meczu z Rycerzami Papieru ale też korzystne wyniki w innych spotkaniach.