11.06 godz. 19:30, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
10 : 2
( 4 : 1 )
Skład: Dubiel, Staśkiewicz, Węgrzyn, Wisiecki, Dybski, Pondo, Kalajew
Skład: Waśkowski, Patałuch, Kotuła, Jankowski, Antczak, Dymowski, Kozłowski, Brauer, Ratajczak
4' Arkadiusz Waśkowski (Gol samobójczy)
32' Roland Kalajew
6' Marcin Kozłowski
6' Marcin Brauer
10' Jarosław Patałuch
13' Patryk Ratajczak
22' Mateusz Antczak
23' Marcin Dymowski
25' Patryk Ratajczak
27' Arkadiusz Waśkowski
30' Marcin Brauer
32' Marcin Brauer
35' Marcin Kozłowski
Zawodnik meczu: Jarosław Patałuch (Może i inni strzelili więcej, może i inni biegali szybciej, ale kapitan grał najmądrzej i umiejętnie podpowiadał pozostałym.)

ObieDla obu ekip będzie to ostatni mecz sezonu. Sezonu nieudanego, bo długo broniły się przed spadkiem. Udało się tylko Wojskowym, natomiast Czerwone Diabły przy licznych kłopotach kadrowych wraca do II ligi.

2'  (0:1) - Sensacja na samym początku. Cz. Diabły przystąpiły do meczu w sześciu i już na początku zdobywają prowadzenie. Braki kadrowe uzupełnił im grający w WSOWL II Waśkowiski, który nieszczęśliwie trafił do własnej siatki.
4' Kozłowski decyduje się na strzał, jednak trafia w nogi dobrze ustawionego Węgrzyna. W kontrze Staśkiewicz próbuje szczęścia strzałem z połowy boiska.
6'  (1:1) - Kolejna próba Wojskowych. Kozłowkski znów z dystansu i tym razem celnie daje remis.
6'  (2:1) - WSO idzie za ciosem. Kozłowski tym razem piętką odgrywa do Brauera, a ten bez kłopotów pokonuje bramkarza.
9' Przewaga rośnie jednak bez goli.
10'  (3:1) - Ależ bramka! Patałuch decyduje się na strzał zaraz po przekroczeniu połowy boiska i piłka ląduje w okienku bramki.
11' Wyraźnie rozochocony Patałuch uderza ponownie. Drugie uderzenie i znów w okno... tym razem Panu Bogu w okno :)
13'  (4:1) - Brauer trafia w słupek jednak przytomnie w polu karnym zachowuje się Ratajczak i obok bezradnego Węgrzyna pakuje piłkę w siatkę.
17' Spokojniejszą grę Wojskowych przerywa krótka sprzeczka z arbitrem. Swoich zawodników uspokaja kapitan słowami: "To jest życie, piłka składa się też z błędów".
22'  (5:1) - Węgrzyn broni w sytuacji 1 na 2 uderzenie Kozłowskiego, który dostał piłkę od Brauera. W kolejnej akcji kapituluje po strzale Antczak.
23'  (6:1) - Znów świetna obrona bramkarza Czerwonych Diabłów nie pomogła, bo przy dobitce z woleja był bezradny. Autorem bramki Dymkowski.
24' - Czerwone Diabły w komplecie. Skład uzupełnia mocno spóźniony Roland Kalajew.
25'   (7:1) - Wyrównane siły nie powstrzymują WSOWL od zdobywania kolejnych goli. Ratajczak po raz drugi w tym meczu wpisuje się na listę strzelców. Tym razem uderzeniem z główki nie daje szans rywalowi.
27'  - Po starciu w srodku boiska kartką ukarany Waśkowski.
30'   (8:1) - Po chwili spokojniejszej gry mamy przykład tego że nie każde piłkarskie porzekadło się sprawdza. Mawiają że: "gol cieszy jedną osobę, a asysta dwie", ale nie tym razem. Diabły rewanżują się Wojskowym za pomoc w zdobyciu pierwszej bramki. Po podaniu od rywala do bramki "na raty" głową trafia Brauer.
32'   (8:2) - Kolejny gol dla... Czerwonych Diabłów. Uderzenie z pierwszej piłki po ziemi kompletnie zaskakuje Kotułę.
34'   (9:2) - Wojskowi wracają do rytmu, a hattricka kompletuje Brauer, tym razem dobijając strzał kolegi.
35'   (10:2) - Kozłowski dopada do bezpańskiej piłki i przepycha ją między nogami Węgrzyna. Wojskowi urządzili sobie na Sarbinowskiej piłkarską strzelnicę.
36' Jarosław Patałuch uznał już chyba wynik za nie zagrożony. Przestał instruować swoich kolegów z drużyny i udał się za boisko gdzie... przekazuje założenie taktyczne pierwszej drużynie WSOWL, która zaraz zagra o mistrzostwo superligi z Kuchcikiem Kuźniki.
38' Kozłowski zamyka akcje jednak piłka po poprzeczce opuściła boisko.

Wojskowi poszli chyba za przykładem Wielkiej Niewiadomej, która mecz z FC Moose też zaczęła od staty gola. Całkowicie zdominowali osłabionego kontuzjami rywala. Obie ekipy zakończyły już sezon, dlatego zapraszamy ich już teraz do udziału w kolejnej edycji.