10.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Kamiński, Bednarski, Zygmunt, Turek, Grzywa, Szymański, Sołtysiak, Cisło
Skład: Dubiel, Staśkiewicz, Węgrzyn, Wisiecki, Pierzgała, Pondo, Woźniakowski
26' Andrzej Zygmunt
29' Piotr Szymański
4' Paweł Pondo
32' Paweł Pondo
Zawodnik meczu: Piotr Szymański (Pod nieobecność Słoniny i Szachniewicza, to Piotrek wziął na siebie ciężar rozgrywania akcji. Był bardzo aktywny i strzelił nawet bramkę. )

Starcie dwóch ekip walczących o utrzymanie, choć ciut lepiej spisują się w lidze "Pantery", to jednak gdy przegrają, zostaną przegonione przez Czerwone Diabły. Jeżeli podopieczni Tomasza Staśkiewicza przegrają z White Panthers, wtedy spadną do 2 ligi. Czy bez swoich największych żądeł - Grzegorza Słoniny i Pawła Szachniewicza - drużyna Pawła Turka upora się z walczącym o życie rywalem i zrobi ogromny krok w kierunku spokojnego utrzymania w lidze? Goście będą mieli nieco ułatwione zadanie, ponieważ w bramce gospodarzy - debiutant - Krystian Staśkiewicz.

4' - Paweł Pondo nieprzepisowo blokuje piłkę przy rzucie wolnym wykonywanym przez jednego z zawodników White Panthers, tak więc sędzia Damian Nowak, zmuszony jest mu pokazać żółty kartonik.
4' Na boisku pojawia się spóźniony Krzysztof Węgrzyn i zastępuje między słupkami młodego Krystiana Staśkiewicza.
5' Jeszcze na dobrą sprawę się nie rozgrzał, a już mógł wyciągać piłkę z siatki. Piotr Szymański uderzył z dystansu, a piłka przeleciała minimalnie obok słupka.
7' Wrzutka Pawła Turka z rzutu rożnego i w polu karnym sytuacje wyjaśnia Węgrzyn, który piąstkuje piłkę.
12' Strzał Andrzeja Zygmunta z dystansu i na raty piłkę łapie golkiper Czerwonych Diabłów.
16' Tomasz Dubiel uderza sprzed pola karnego - koło bramki.
17' Dobrze piłkę z lewej strony wrzuca Roman Wisiecki, ale pewnie futbolówkę w koszyczek chwyta Michał Kamiński.
18' Świetny strzał Pondo z dystansu i świetnie interweniuje po nim Kamiński zbijając piłkę na rzut rożny.
26' (0:1) - Fatalnie piłkę nogami wznawia Węgrzyn, podając na przedpole do Zygmunta, który nie marnuje takiego prezentu i umieszcza futbolówkę tuż obok golkipera.
29' (0:2) - Kapitalna wrzutka Wojciecha Sołtysiaka na będącego w polu karnym Szymańskiego, którzy strzałem przy słupku z pierwszej piłki, z powietrza - pokonuje Węgrzyna!
30' Tomasz Woźniakowski strzela sprzed pola karnego i po rykoszecie od obrońcy "Panter", piłka przelatuje obok bramki.
31' Wisiecki kąśliwie uderza z lewej strony i instynktownie po jego próbie broni Kamiński.
32' (1:2) - Wisiecki do Pondo, który umieszcza piłkę obok wychodzącego do niego bramkarza. Mamy gola kontaktowego.
34' Turek do Szymańskiego, a ten z bliska trafia tylko i wyłącznie w poprzeczkę!

Po nie za bardzo porywającym spotkaniu, cenne trzy punkty zgarniają "Pantery", które do spokojnego utrzymania potrzebują niewiele. Czerwone Diabły choć bardzo się starały, to jednak przegrały i jest już pewne, że jesienią grać będą w niższej klasie rozgrywkowej. "Czerwoni" o godne pożegnanie z 1 ligą, zagrają z WSOWL II, zaś ekipa Pawła Turka zmierzy się z Diabłami.