09.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 0 : 0 )
Skład: Szafrański, Stawiany, Ślepecki, Szafrański, Krasiński, Celmer, Piesik, Osiński
Skład: Rozpędowski, Nikipiło, Stochalski, Witkowski, Gołda, Kozicki, Piątkowski, Kowalik, Misiak
23' Adam Osiński
33' Patryk Szafrański
32' Paweł Nikipiło
Zawodnik meczu: Dominik Rozpędowski (Bramkarz FP doprowadzał do szału graczy Rycerzy Papieru, gdy raz po raz w niewiarygodny sposób wyczyniał cuda we własnym polu karnym.)

Starcie beniaminków, starcie dwóch świetnych snajperów - Jarosława Gołdy i Łukasza Krasińskiego, starcie dwóch pretendentów do awansu do Superligi. Kto tutaj zwycięży, ten przybliży się ku Wrocbalowemu raju! Szykuje nam się świetne starcie i miejmy nadzieje, że nie zawiedzie.

3' Od pierwszych minut oglądamy piłkarskie "badanie" rywala.
5' "Pajacykiem" uderzenie Ślepeckiego broni Dominik Rozpędowski.
7' Coraz bardziej zarysowuje się przewaga "Rycerzy".
9' Świetna interwencja goalkeepera "Fizjoterapeutów", który instynktownie broni uderzenie Kamila Piesika.
11' Pojedynek z Gołdą wygrywa Marcin Celmer.
13' Z dystansu uderza Krasiński i ponownie góra Dominik Rozpędowski.
15' Po podaniu Łukasza Krasińskiego obok bramki uderza Kamil Piesik.
18' Tomasz Ślepecki strzela sprzed pola karnego, lecz futbolówka o milimetry mija bramkę Fizjoterapi Polskiej.
21' Gołda uderza głową, ale futbolówkę nad poprzeczką przenosi Celmer.
23' - Za faul taktyczny żółtym kartonikiem ukarany zostaje Adam Osiński.
24' Piątkowski zagrywa piłkę z rzutu rożnego wprost na głowę Jarosława Gołdy, lecz uderzenie snajpera "Zielonych" okazuje się minimalnie niecelne.
26' Uderzenie Michała Piątkowskiego pewnie broni goalkeeper Rycerzy Papieru.
28' Druga odsłona bardzo wyrównana, żadna z drużyn nie potrafi przechylić "szali zwycięstwa" na własną korzyść.
32' - Żółta kartka dla Pawła Nikipiło, który w nieprzepisowy sposób powstrzymuje rywala.
33' (0-1) - Łukasz Krasiński zgrywa futbolówkę do Patryka Szafrańskiego, a ten strzałem z pierwszej piłki pokonuje Rozpędowskeigo.
35' Niecelne próba podwyższenia prowadzenie przez Łukasza Krasińskiego, który uderza bardzo niecelnie z rzutu wolnego.
37' Bardzo ładna akcja "Fizjoterapeutów", lecz nieczysto w futbolówkę trafia Nikipiło i piłka wychodzi na aut...
39' Strzał Michała Piątkowskiego nogami odbija Marcin Celmer.

Za sprawą zdobycia kompletu punktów ekipa Rycerzy Papieru stała się pierwszym beniaminkiem Superligi! Nadal niepewni promocji wyżej są gracze Roberta Witkowskiego, którym do promocji niezbędne jest pokonanie Moico oraz czekanie na potknięcie Domino. W następnej kolejce "Rycerze" zmierzą się z walczącym o życie Geostandardem, "Fizjoterapeutów" zaś czeka stracie z nieobliczalną ekipą Pawła Dobosza.

Domink Rozpędowski (Fizjoterapia Polska)