26.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Trojanowski, Waśkowski, Patałuch, Kotuła, Jankowski, Rusinek, Antczak, Wojtasik, Dymowski, Kozłowski, Brauer, Hirszweld
Skład: Szafrański, Bogdanowicz, Ślepecki, Szafrański, Krasiński, Piesik, Reński, Osiński
6' Marcin Kozłowski
22' Karol Rusinek
26' Mateusz Antczak
27' Marcin Hirszweld
1' Patryk Szafrański
24' Łukasz Krasiński
29' Jarosław Patałuch (Gol samobójczy)
32' Łukasz Krasiński
33' Dorian Szafrański
Zawodnik meczu: Łukasz Krasiński (Był nie do powstrzymania dla defensywy rywali, wykonywał fantastycznie stałe fragmenty gry. Swój występ udokumentował dwoma bramkami.)

Rycerze Papieru rozgrywają tego samego dnia drugie spotkanie, po wygraniu z Czerwonymi Diabłami przyszedł czas na skrzyżowanie rękawic z Wojskowymi. Ścisk jak panuje w pierwszej lidze powoduje, że ten mecz jest kluczowy dla jednych i drugich. Rycerze wciąż walczą o mistrzostwo natomiast WSOWL II mają szanse na promocje i  jednocześnie walczą o utrzymanie. Czeka nas ciekawy pojedynek.

1'  (1:0) - Błyskawiczna bramka Rycerzy, Krasiński podaje na wolne pole do Szafrańskiego, Patryk trafia do siatki rywala.
3' Wojskowi mogli wyrównać stan rywalizacji, niestety Kozłowski nieczysto trafił w piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wojtasika.
6'  (1:1) - Dymkowski zagrywa przed pole karne do Kozłowskiego, pomocnik wojskowych kapitalnie przymierzył w samo okienko.
7' Krasiński obrócił się z Patałuchem na plecach, oddał mocny strzał po ziemi, piłka przeleciała obok bramki.
8' Udana interwencja między słupkami golkipera wojskowych, nogami broni strzał z dystansu Krasińskiego.
10' Nieporozumienie w szeregach obronnych Rycerzy, bardzo bliski skorzystania z prezentu był Brauer, zabrakło niewiele aby piłka wpadła do siatki.
12' Rzut wolny dla Rycerzy, Krasiński precyzyjnie uderzył na bramkę, Kotuła wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny.
15' Trawa zacięta walka w środkowej strefie boiska, żadna ze stron nie potrafi osiągnąć optycznej przewagi.
17' Udana wymiana podań między Szafrańskim a Piesikiem, ostatecznie piłkę po strzale tego pierwszego wybił nogami Kotuła.
19' Słupek uchronił Rycerzy przed utratą bramki, pechowcem okazał się Kozłowski.
22'  (1:2) - Kapitalne uderzenie z dystansu Karola Rusinka, piłka wpada tuż przy słupku.
24'  (2:2) - Rycerze Papieru doprowadzają do remisu, Krasiński zdobywa bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego.
25'  - Za umyślne zagranie piłki ręką żółtą kartkę otrzymuje Marcin Hirszweld
26'  (2:3) - Rzut wolny dla Wojskwych, Patałuch dośrodkowuje w pole karne, piłkę lekko trącił Mateusz Antczak, mamy kolejną bramkę.
29'  (3:3) - Niefortunna przerwanie akcji Rycerzy, Jarosław Patałuch pakuje piłkę do własnej bramki.
32'  (4:3) - Łukasz Krasiński w swoim stylu, pewny strzał i piłka ląduje w siatce.
33'  (5:3) - Rycerze idą za ciosem, Dorian Szafrański podwyższa prowadzenie.
35' Kotuła uchronił swój zespół przed utratą bramki, broni piłkę po strzale Krasińskiego.
38' Uszło już powietrze z Wojskowych, zespół dowodzony przez Jarosława Patałucha nie potrafi przeprowadzić skutecznego ataku, wszystko rozbija defensywa rywali.

Takich spotkań powninniśmy oglądać w lidze więcej, było wszystko. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie więcej doświadczenia pokazali w końcówce Rycerze Papieru, dzięki tej wygranej stają się poważnym kandydatem do mistrzowskiego tytułu. W następnym meczu Rycerze podejmą Fizjoterapia Polska, WSOWL II zagra z Żarem Tropików.