26.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Szafrański, Bogdanowicz, Ślepecki, Szafrański, Krasiński, Piesik, Reński, Osiński
Skład: Dubiel, Staśkiewicz, Węgrzyn, Wisiecki, Pondo, Kalajew
4' Łukasz Krasiński
6' Kamil Piesik
29' Łukasz Krasiński
32' Kamil Piesik
34' Kamil Piesik
36' Patryk Szafrański
40' Kamil Piesik
19' Tomasz Dubiel (Rzut karny)
25' Tomasz Staśkiewicz
37' Tomasz Dubiel
38' Paweł Pondo
Zawodnik meczu: Kamil Piesik (Cztery raz wpisał się na listę strzelców, swój dorobek powiększył również o jedną asystę, najgroźniejszy zawodnik na boisku.)

Rycerze walczą o mistrzostwo pierwszej ligi oraz o promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej, aby swój plan mogli zrealizować muszą pokonać z borykajacy się z problemami kadrowymi Czerwone Diabły. Zadanie powinno być w ich zasięgu. Rywale aby uniknąć degradacji muszą wznieść się na wyżyny swoich możliwości i zacząć gromadzić cenne oczka.
4'  (0:1) -Rzut rożny dla Rycerzy, Krasiński idealnie zakręcił piłkę, ta odbiła się od bramarza i wpadła do siatki.
6'  (0:2) - Precyzyjny strzał zza pola karnego Kamila Piesika, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.
9' Rycerze bardzo blisko podwyższenia prowadzenia, dobre podanie z głębi pola Krasiński wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z bramkarzem.
12' Roman Wisiecki łapie się za głowę, piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką.
13' Nierozważny atak na przeciwnika, Dubiel ukarany żółtą kartką.
19'  (1:2) - Rzut Karny ! Pondo faulowany przez Osińskiego, Bramkę kontaktową zdobył Tomasz Dubiel.
22' Piesik poprzepychał się z obrońcami Czerwonych Diabłów, mocny strzał zza pola karnego poszybował obok bramki.
23' Wspaniała interwencja golkipera Diabłów, przeniósł piłkę nad poprzeczkę po strzale Szafrańskiego.
25' (2:2) - Podanie z głębi pola do Staśkiewicza, Tomasz wychodzi sam na sam i posyła piłkę do siatki obok rzucającego się bramkarza.
26' Rycerze są
29'  (2:3) - Zamieszanie w polu karnym przeciwnika, Piesik podaje przed pole karne, Krasiński precyzyjne uderzył tuż przy słupku.
32'  (2:4) -Podanie Krasińskiego do Piesika, napastnik Rycerzy piętką podwyższa prowadzenie.
34'  (2:5) - Rzut rożny, Krasiński centruje w pole karne, Piesik na raty zdobywa prowadzenie.
35' Mocny strzał Krasińskiego z narożnika pola karnego, piłka przeleciała obok słupka.
36'  (2:6) - Kolejny rzut rożny, Krasiński dośrodkowuje na dalszy słupek, Patryk Szafrański trafia do pustej bramki.
37'  (3:6) - Tomasz Dubiel zmniejsza dystans do rywala.
38'  (4:6) - Jeszcze będą emocje, Pondo wlewa w serca swoich kolegów nadzieje na korzystny wynik.
40'  (4:7) -  Piesik kończy strzelanie w dniu dzisiejszym. Pięknym strzałem zza pola karnego ustala wynik spotkania

Zasłużone zwycięstwo Rycerzy, zespół dominował przez całe spotkanie. Czerwone Diabły miały tylko parę minut zrywu, to niestety zabrakło aby pokonać rywala. W następnym meczu z White Panters trzeba będzie mocno wziąć się w garść, jest to mecz ostatniej szansy aby pozostać w pierwszej lidze. Rycerze za kilkanaście minut podejmą WSOWL II.