15.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 3 )
Skład: Król, Szczurek, Szczurek, Głodek, Szczurek, Gawron, Nowak, Majka
Skład: Rozpędowski, Nikipiło, Stochalski, Świsulski, Witkowski, Kozicki, Piątkowski, Kowalik, Misiak
17' Marek Gawron
19' Mariusz Szczurek
20' Piotr Szczurek
23' Marek Gawron
3' Damian Kowalik
24' Michał Piątkowski
36' Sławomir Kozicki
39' Michał Piątkowski
40' Michał Piątkowski
Zawodnik meczu: Michał Piątkowski (Michał był nie do zatrzymania dla defensywy Geostandardu. Ogólnie ustrzelił hattricka, ale to jego dwa gole w końcówce dały cenną wygraną. Udanie zastąpił nieobecnego Gołdę. )

Challenger Fizjoterapia Polska podejmie solidny Geostandard Wrocław. Faworytem tego starcia będą "Zieloni", ale ich rywale ostatnio jednego z potentatów zatrzymali. Kluczem do sukcesu dla drużyny Łukasza Króla, będzie znalezienie sposobu na zatrzymanie lidera klasyfikacji strzelców - Jarosława Gołdę. Ten już nie raz w pojedynkę wygrywał mecze "Fizjoterapeutom", czy tak będzie i tym razem? Arkadiusz Stahl wraz z kolegami będą musieli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, ale posiadają tyle doświadczenia, że mogą dać radę. Niestety dzisiaj nie ujrzymy na boisku, ani Gołdy, ani Stahla. Pierwszy się nie zjawił, drugi jest kontuzjowany, a w bramce zastępuje go debiutant - Daniel Loba.

3' (1:0) - Damian Kowalik decyduje się na strzał z rzutu rożnego i po pechowej interwencji Daniela Loby piłka wpada do siatki.
6' Mateusz Majka przymierzył sprzed pola karnego i przeniósł piłkę tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Dominika Rozpędowskiego.
9' Paweł Nikipiło dobrze zagrywa do będącego w polu karnym Michała Piątkowskiego, który przegrywa pojedynek z Lobą.
11' Tomasz Głodek sprzed pola karnego i na raty piłkę po jego uderzeniu łapie Rozpędowski.
15' Piotr Szczurek technicznie i do boku futbolówkę zbija Rozpędowski.
17' (1:1) - Gawron dostaje piłkę na przedopole i technicznym strzałem przy słupku pokonuje Rozpędowskiego.
19' (1:2) - Geostandard idzie za ciosem. Mariusz Szczurek dostaje idealną podanie w pole karne i z bliska, uderzeniem przy słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi "Zielonych".
20' (1:3) - Kolejny szybki cios zadany przez gości. Gawron w tempo zagrywa do Piotra Szczurka, który z bliska pakuje piłkę do siatki. Rozpędowski miał ją na rękawicach.
22' Piątkowski mocno strzela sprzed pola karnego i szczęśliwie nogami jego strzał broni Loba.
23' Składna akcja Fizjoterapii. Robert Witkowski do Sławomira Kozickiego, który piętą odgrywa do Piątkowskiego, ale ten oddaje kąśliwy strzał, który bramkarz dobrze broni.
23' (1:4) - Szybka kontra Geostandardu. Piotr Szczurek prostopadle do Gawrona i zawodnik z numerem "11" pakuje piłkę do siatki tuż przy wychodzącym do niego Rozpędowskim. Mamy bramkę i...uraz bramkarza.
24' (2:4) - Szybka odpowiedź "Fizjoterapetów", Piątkowski staje oko w oko z Lobą i pewnym strzałem z bliska go pokonuje.
25' Gawron z dystansu - koło słupka.
27' Marek Stochalski ostro centruje w pole karne, a w nim akcji nie zamyka Kozicki.
30' Kowalik z dystansu i na raty golkiper Geostandardu.
31' Rozpędowski wyłapuje dośrodkowanie Gawrona.
32' Piątkowski z prawego skrzydła oddaje płaski strzał, który ląduje na słupku.
36' (3:4) - Kozicki dostaje piłkę w pole karne i z bliska pokonuje Lobę. Mamy bramkę kontaktową!
39' Potężne uderzenie Pawła Świsulskiego, które instynktownie nogą broni Loba.
39' (4:4) - Piątkowski sprzed pola karnego i piłka od słupka wpada do siatki. Remis!
40' (5:4) - Fizjoterapii remis nie wiele daje, tak więc dążą do wygranej. Ostatnia akcja meczu. Piątkowski wychodzi sam na sam z bramkarzem i pięknym lobem umieszcza piłkę w siatce!

Po fenomenalnym meczu cenną wygraną w kontekście walki o awans do Superligi - odnosi Fizjoterapia Polska. "Fizjoterapeuci" przegrywali już 1:4 i zdołali odwrócić losy meczu. Dzięki tej victorii "Zieloni" ponownie wrócili na ligowe podium. Geostandard z kolei ma czego żałować, bowiem trzy punkty dałby im miejsce tuż za podium, a tak to "Czarni" ciągle znajdują się w strefie spadkowej. W kolejnym meczu drużyna Roberta Witkowskiego zmierzy się z innym beniaminkiem - Hectasem. Bracia Szczurkowie wraz z kolegami podejmą Żar Tropików.