13.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 0 )
Skład: Płachecki, Bzowski, Tyszkiewicz, Leszczyński, Nawrocki, Kloczkowski, Banaś, Tarutis, Bosek, Mikiciński
Skład: Szafrański, Witko, Lis, Stawiany, Bogdanowicz, Ślepecki, Skalski, Szafrański, Krasiński, Celmer, Piesik, Osiński
12' Kamil Skalski
Zawodnik meczu: Kamil Skalski (Motor napędowy Rycerzy Ni, którego gracze Domino mogli zatrzymać wyłącznie faulem. Kamil zdobył jedyną, zwycięską bramkę niezwykłej urody, bo z rzutu wolnego. )

"Bielawianie" tego samego dnia zagrają jeszcze z innym beniaminkiem, który radzi sobie nieźle, z Domino. To wiosną przegrało tylko jeden mecz i jest wiceliderem. Może jednak to miejsce stracić, bo Rycerze to bardzo dobra i waleczna drużyna. Dawna Ekipa Banana jednak też ma swoje atuty, które zaprezentowali ostatnio pokonując WSOWL II. Mowa o solidnej grze w defensywie, poświęceniu i skutecznych kontratakach. Jeżeli "Biali" zagrają tak samo jak wtedy, to mogą pokusić się o wygraną.

2' Michał Płachecki huknął z dystansu, ale piłka przelaciała tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Marcina Celmera.
4' Łukasz Bosek uderza piłkę z powietrza i ta po rykoszecie od obrońcy wypada na rzut rożny.
5' Mariusz Stawiany próbuje strzela z woleja i piłkę na raty łapie Grzegorz Bzowski.
7' Kamil Skalski strzela z dalszej odległości i futbolówkę bez ryzyka, do boku zbija Bzowski.
9' Strzał Boska z prawego skrzydła, na rzut rożny paruje Celmer.
10' Celmer świetnie broni uderzenie Mateusza Mikicińskiego głową.
12' Mikiciński z dalszej odleglości i pewnie piłkę łapie bramkarz Rycerzy.
12'  (1:0) - Skalski podchodzi do wykonania rzutu wolnego i pięknym strzałem od słupka nie daje żadnych szans Bzowskiemu, tym samym otwierając wynik tego meczu.
14' Skalski po raz kolejny z wolnego, tym razeym w mur.
15' Łukasz Krasiński stara się z rzutu rożnego zaskoczyć Bzowskiego, ale golkiper Domino jest na posterunku i broni to uderzenie.
17' Krasiński staje oko w oko z Bzowskim, ale szybszy okazuje się bramkarz dawnej Ekipy Banana, który wygrania napastnikowi teamu z Bielawy, piłkę spod nóg.
18' Bzowski do boku zbija mocne uderzenie Patryka Szafrańskiego.
24' Bosek kończy dobrą akcję swojej drużyny, strzałem z woleja, który swietnie broni Celmer.
27' Skalski z bliska stara się zaskoczyć Bzowskiego, ale ten kąśliwe uderzenie instynktownie broni nogami.
28' Skalski z łatwością mija obrońcę Domino i mocno strzela. Na jego nieszczęście Bzowski jest dzisiaj dobrze dysponowany i zbija to uderzenie do boku.
32' Skalski w tempo zagrywa do Stawianego, który z bliskiej odległości trafia w słupek!
Na boisku dominuje walka z obu stron. Gospodarze chcą podwyższyć wynik spotkania, goście zaś doprowadzić do remisu.
37' Krasiński mija obrońcę i strzela na bramkę, po czym dobrze interweniuje Bzowski i na raty łapie piłkę.
38' Bosek w bramkarza, Dawid Kloczkowski dobija i przenosi piłkę koło bramki.

Po bardzo zaciętym spotkaniu drugie zwycięstwo tego dnia odnoszą Rycerze Papieru, którzy awansują tym samym na drugie miejsce w stawce, strącają Domino na najniższy stopień podium. Za dwa tygodnie drużyna z Bielawy znowu zagra dwa mecze, tym razem z Czerwonymi Diabłami i WSOWL II. Zespół Radosława Banasia z kolei w hicie zmierzy się z Diabłami.