29.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Dubiel, Całka, Staśkiewicz, Węgrzyn, Wisiecki, Pierzgała, Kalajew
Skład: Kulesza, Żal, Walczak, Skowyra, Andrzejewski, Zaborski, Kalisz, Padziński, Izydorczyk, Kierat
3' Roland Kalajew
26' Karol Pierzgała
32' Tomasz Dubiel
33' Karol Pierzgała
13' Michał Padziński
32' Rafał Kulesza
Zawodnik meczu: Tomasz Dubiel (Miał udział przy każdej bramce swojej drużyny. Jego dorobek to gol i dwie asysty. Choć, gdyby miał ciut lepiej nastawiony celownik, mógł dołozyć jeszcze dwa gole. )

Bez wygranej w tym sezonie pozostają Czerwone Diabły. Te po dwóch remisach w końcu chcą poznać smak wygranej, ale żeby taki poczuć - muszą pokonać beniaminka - Hectas. Ten również znajduje się w strefie spadkowej, ale ma jeden punkt więcej w dorobku. Jeżeli wygra drużyna Tomasza Staśkiewicza wtedy przegoni "Pingwiny" w tabeli, jeśli zaś zwyciężą Marcin Kalisz i spółka, to nieco oddalą się od strefy spadkowej.

1' 5 sekunda meczu i już mógł być pierwszy gol w tym meczu. Ze środka piłkę wznawiały Czerwone Diabły, a dokładniej Tomasz Staśkiewicz, który z połowy uderzył w poprzeczkę!
3' (0:1) - Tomasz Dubiel posyła prostopadłą piłkę do Rolanda Kalajewa. Ten przyjmuje fubtolówkę i płaskim strzałem przy bliższym słupku zaskakuje Krystiana Kierata!
5' Marcin Żal z dystansu i nogą piłkę broni Krzysztof Węgrzyn.
6' Michał Padziński sprzed pola karnego przymierzył i trafił w...obrońcę rywali - Arkadiusza Całkę.
6' Próba Dubieła i pewnie piłkę łapie Kierat.
8' Kalajew po podaniu Karola Pierzgały trafia wprost w bramkarza. Po chwili akcji strzałem nie kończy Dubiel.
12' Patryka Andrzejewski z dystansu i futbolówka przelatuje tuż nad poprzeczką.
13' (1:1) - Michał Padziński uderza przy dalszym słupku i piłka zaskakuje Węgrzyna. Mamy remis!
15' Andrzejewski wrzuca piłkę w pole karne i sytuację wyjaśnia Węgrzyn piąstkując piłkę przed siebie.
16' W natarciu Hectas, który stara się wykorzystać fakt, że "Diabły" grają bez zmian. Niestety dla nich - doświadczona drużyna dobrze się broni i czyha na kontry.
20' Andrzejewski zamyka akcję głową i piłka po raz kolejny przelatuje koło bramki.
22' Rzut wolny dla Czerwonych Diabłów. Do piłki podchodzi Tomasz Staśkiewicz, ale jego strzał jest niecelny i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
24' Roman Wisiecki do Staśkiewicza. Tomek mając przed sobą bramkarza, kładzie go prostym zwodem, ale zbyt długo zwelka z oddaniem strzału i w ostatniej chwili blokuje go Żal.
26' - Żółta kartka dla Karola Pierzgały za nieprzepisowe, blokowanie wznowienia piłki z autu.
27' Marcin Walczak przymierzył z dystansu i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
28' Walczak prostopadle do Andrzejewskiego, który z bliska trafia w Węgrzyna. To mogło się chwilę później zemśić, ale Broniarz w kontrze, przymierzył niecelnie i przeniósł piłkę koło słupka.
30' Pierzgała wypuścił "w uliczkę" Dubiela, a ten mając dużo czasu i miejsca i zaledwie samego Krystiana Kierata przed sobą - fatalnie pudłuje, strzelając "Panu Bogu w okno".
32' (1:2) - Dubiel oddaje strzał za zasłony i po rykoszecie od obrońcy "Pingwinów" piłka wpada do siatki, zmylając po drodze Kierata.
32'(2:2) -  Natychmiastowa odpowiedź Hectasu. Wrzutka Rafała Zaborskiego i akcje zamyka Rafał Kulesza, doprowadzając tym samym do remisu.
33' (2:3) - Co za mecz! Nie minęło 60 sekund, a Czerwone Diabły znowu na prowadzeniu. Pierzgała w tempo do Dubiela, który płasko strzela, tuż przy wychodzącym Kieracie i piłka wpada do siatki!
34' Pierzgała "skręcił" dwóch obrońców Hectasu i oddał mocny strzał, który instynktownie obronił Kierat.
38' Wrzutka Marcina Kalisza i akcji nie zamyka Michał Padziński - to powinien być remis - Michałowi zabrakło centymetrów.
39' Dubiel powinien skończyć definitywnie to spotkanie. Po świetnym podaniu Wisieckiego, Tomek znajduje się w sytuacji oko w oko z bramkarzem beniaminka i...przenosi piłkę nad poprzeczką!

Hectas nie wykorzystał tego, że rywal grał cały mecz bez jakiejkolwiek zmiany i przegrał bardzo cenne spotkanie. Team Tomasza Staśkiewicza zagrał bardzo dobrze taktycznie i odniósł premierowe zwycięstwo w tym sezonie. Kolejne pary meczowe obu ekip to: Czerwone Diabły - Domino oraz Hectas - WSOWL II.