tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Rycerze Papieru 11 +11 25
2 . Domino 11 +13 24
3 . Żar Tropików 11 +25 22
4 . Diabły 11 +16 21
5 . Fizjoterapia Polska 11 +9 19
6 . Moico 11 +8 19
7 . WSOWL II 11 +14 17
8 . White Panthers 11 -5 14
9 . Geostandard Wrocław 11 -16 12
10 . Hectas 11 -19 9
11 . Czerwone Diabły 11 -23 8
12 . Theron FT 11 -33 -11
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
14.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
Czerwone Diabły
Fizjoterapia Polska
0 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Dubiel, Całka, Węgrzyn, Wisiecki, Pierzgała, Pondo, Gubański, Broniarz, Kalajew
Skład: Nikipiło, Stochalski, Świsulski, Witkowski, Witkowski, Kozicki, Piątkowski, Misiak
25' Paweł Pondo
26' Kacper Gubański
Zawodnik meczu: Roman Wisiecki (Nie do przejścia w obronie, groźny w ataku - tymi słowami można określić dzisiejszy występ Romka. Do pełni szczęścia zabrakło tylko bramki dającej trzy punkty.)
    vs    

Fizjoterapia Polska zagra z Czerwonymi Diabłami, które jeszcze w tym sezonie nie wygrały, chociaż ostatnio zanotowały pierwsze punkty w rozgrywkach. Mimo, że zawodnicy Tomasza Staśkiewicza posiadają większe doświadczenie, to i tak faworytem tego spotkania jest fenomenalny beniaminek. "Fizjoterapeuci" posiadają w swoich szeregach Jarosława Gołdę, który już nie raz w pojedynkę zapewniał swojej ekipie 3 punkty. Jak będzie tym razem? Czy "Czerwonym" uda się znaleźć sposób na zatrzymanie supersnajpera "Zielonych"?

Niestety na dzisiejszym spotkaniu nie zjawili się Dominik Rozpędowski oraz Jarosław Gołda. Między słupkami bramki Fizjoterapii oglądać będziemy Roberta Witkowskiego, który postara się zastąpić pierwszego goalkeepera Fizjoterapeutów.

Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane, żadna z drużyn nie potrafiła groźnie zaatakować bramki rywali. Najbliższy pokonania Witkowskiego był Kacper Gubański, lecz jego strzał z trudem obronił bramkarz gospodarzy.

Pod nieobecność Gołdy akcje swojego zespołu starał się konstrułować duet Piątkowski-Misiak, lecz bez efektów. Bardzo aktywny pod bramką rywali był Roman Wisiecki, lecz jego dobrych podań nie potrafili wykorzystać koledzy. W pierwszej odsłonie, żadnej z ekip nie udało się poważnie zagrozić bramce rywali i rezultatem zero do zera zakończyło się 20 minut.

Druga połowa rozpoczęła się od uderzenie Miłosza Misiak, lecz tą próbę na rzut rożny przeniósł Krzysztof Węgrzyn. W 25 minucie żółtą kartkę obejrzał Paweł Pondo, który starał się zdobyć gola tzw. "ręką Maradony". Akcję później za groźny wślizg karę w zespole Diabłów musiał odbyć Kacper Gubański i prze 90 sekund Fizjoterapia grała w przewadze dwóch graczy!

Grająca dwóch graczy więcej FT nie potrafiła zaszkodzić bramce rywali i w 28 minucie obie drużyny grały w komplecie. Ostatnie dziesięć minut to wzajemne ataki z obu stron. Najbliżej zdobycia bramki był Kacper Gubański, lecz po jego strzale futbolówka najpierw trafiła w słupek, a dobitka w... poprzeczkę i piłka wyszła na aut. W odpowiedzi w słupek trafił Miłosz Misiak! Po tym strzale sędzia zakończył spotkanie.

W dzisiejszym spotkaniu Fizjoterapia Polska pokazała jak bardzo jest uzależniona od jednego gracza - Jarosława Gołdy. Bez swjego asa gospodarze nie potrafili poważnie zagrozić bramce rywala... Diabły pokazały doświadzenie, zwłaszcza gdy musieli grać w podwójnym osłabieniu. W następnej kolejce Fizjoterapeuci zagrają z drugą reprezentacją WSOWL, Diabły zaś podejmować będą nieobliczalny Geostandard Wrocław.

Zawodnik meczu :

Roman Wisiecki (Czerwone Diabły)

autor: Tomasz Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.