08.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Mońko, Szczurek, Gawron, Urban, Stahl, Nowak, Majka
Skład: Kamiński, Bednarski, Turek, Słonina, Szymański, Sołtysiak, Mor, Cisło, Michalik
20' Wojciech Sołtysiak
24' Grzegorz Słonina
Zawodnik meczu: Arkadiusz Stahl (Nie zachował w tym spotkaniu czystego konta, jednak gdyby nie jego kilka świetnych interwencji porażka Geostandardu z pewnością byłaby duzo wyższa. Zrobił co do niego należało , gdyby jeszcze tylko koledzy z ataku byli skuteczniejsi...)

White Panthers w tym spotkaniu z pewnością będą chcieli zrehabilitować się za dotkliwą porażkę z Fizjoterapią. Ich dzisiejszy rywal to doświadczona ekipa, która na inaugurację zremisowała z Theronem i teraz będzię chciała pokusic się o zwycięstwo. Pytanie tylko czy "Pantery" im na to pozwolą i czy ekipa Mariusza Szczurka znajdzie skuteczny sposób na powstrzymanie jednej z gwiazd 1 ligi - Grzegorza Słoniny?

2' Mocny strzał Słoniny z narożnika pola karnego przelatuje minimalnie obok bramki.
5' Stahl broni silny strzał Szymańskiego z 12 metrów.
6' Słonina ruszył z akcją z własnej połowy, będąc przed polem karnem minął jednego z rywali i oddał strzał, który poszybował minimalnie nad poprzeczką.
8' Ponownie na bramkę Geostandardu uderza aktywny Słonina. Stahl odbija piłkę nogą a dobitka Michalika z kilku metrów przelatuje nad bramką.
13' Stahl po raz kolejny broni strzał Sloniny.
14' Napór White Panthers trwa nadal. Tym razem na strzał z narożnika pola karnego zdecydował się Michalik jednak bramkarz Geostandardu ponownie świetnie interweniuje.
16' Jedna z nielicznych akcji Geostandardu o mały włos nie zakończyła się zdobyciem bramki. Uderzenie Urbana z linii pola karnego zatrzymało się jednak na słupku bramki strzeżonej przez Kamińskiego.
18' Tym razem Bednarski próbuje pokonać Stahla strzałem z dystansu jednak bramkarz Geostandardu paruje piłkę na rzut rożny.
20' (1:0) - Ataki White Panthers w końcu przyniosły zamierzony efekt. W ostatniej akcji pierwszej połowy piłkę do bramki kieruje Wojciech Sołtysiak wykorzystując dobre podanie Piotra Szymańskiego.
24' (2:0) - "Pantery" powiekszają prowadzenie. Grzegorz Słonina pewnym strzałem z 7 metrów pokonuje Stahla. Asystę przy trafieniu popularnego "Kennego" zalicza Michalik.
25' Turek mija w polu karnym rywala i mocno uderza na bramkę, jednak strzał kapitana White Panthers pozostawia wiele do życzenia.
26' Szybka wymiana piłki pomiędzy Cisło a Słoniną. Strzał tego drugiego i dobra interwencja Stahla.
30' Cisło dośrodkowuje w pole karne wprost na głowę Szymańskiego, ten jednak z kilku metrów uderza wysoko nad bramką.
32' Dośrodkowanie Urbana z linii autowej, strzał głową Gradowskiego, po którym piłka trafia w poprzeczkę!
35' Rzut wolny dla Geostandardu z około 13 metrów. Do piłki podchodzi Urban i ocno uderza jednak Kamiński świetnie interweniuje.
36' Kolejna dobra interwencja Kamińskiego, który tym razem odbił piłkę nogą po kąsliwym strzale Gawrona.
38' Nie mają dziś szczęścia zawodnicy Geostandardu. Po raz drugi w tym spotkaniu po strzale zawodnika w czarnych strojach piłka trafia w słupek. Tym razem pechowcem okazuje się byc Marek Gawron.

White Panthers odnosi zasłużone zwycięstwo będąc w przekroju całego spotkania zespołem lepszym. Ekipa Pawła Turka musi jednak popracować nad skutecznością gdyż na tyle stworzonych sytuacji liczba zdobytych bramek po ich stronie powinna być znacznie większa. Nad tym samym powinni również popracować gracze Geostandardu, którzy kilkukrotnie obijali słupki i poprzeczkę bramki rywala.