02.06 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
2 : 10
( 1 : 1 )
Skład: Kubiak, Mingin, Wójcik, Maksimowski, Mądrzejewski, Kalwat, Nowak, Jakubowski
Skład: Brzoza, Czarnik, Karpiński, Jędras, Smok, Worożański, Waszczyk
16' Jacek Mądrzejewski
21' Paweł Wójcik (Rzut karny)
22' Rafał Mingin
26' Jacek Mądrzejewski
30' Paweł Wójcik
32' Jacek Mądrzejewski
36' Dawid Jakubowski
37' Jacek Mądrzejewski
37' Dawid Jakubowski
40' Piotr Nowak
10' Karol Smok
25' Patryk Waszczyk
Zawodnik meczu: Jacek Mądrzejewski (Stwarzał największe zagrożenie pod bramką przeciwnika a swój dobry występ zakończył z czterema bramkami i dwoma asystami na koncie)

Pewni superligowego bytu Prezesi spotkają się z wciąż mającym nadzieję na utrzymanie zespołem Boty. Po kiepskim początku sezonu Karol Smok i spółka przebudzili się i w ostatnich meczach odnosili cenne zwycięstwa w starciach z dużo wyżej notowanymi rywalami czym zapewnili sobie utrzymanie. Aby uniknąć degradacji ekipa Krzysztofa Ronczkowskiego powinna wysoko wygrać to spotkanie i liczyć na to, że w meczu RTV Euro AGD ze Znajomymi Sędziego górą będą Ci drudzy. Zadanie bardzo trudne do wykonania jednak dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

1' Drużyna Prezesów rozpoczyna mecz w sześcioosobowym składzie.
2' Mądzrejewski wycofuje piłkę na 8 metr do Maksimowskiego, ten mocno uderza na bramkę jednak świetnie interweniuje Worożański przenosząc piłke nad poprzeczką.
3' Po uderzeniu Piotra Nowaka z linii pola karnego piłka trafiła w poprzeczkę!
5' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał głową Mądzrejewskiego i świetna interwencja Worożańskiego.
7' Znakomicie rozegrana kontra przez graczy Prezesów. Marcin Jędras znalazł sie sam przed bramkarzem jednak jego strzał był niecelny.
10'  (1:0) - Dwójkowa akcja zawodników Prezesów kończy się bramką. Czarnik podaje w pole karne a Karol Smok z 5 metrów zdobywa bramkę.
11' Szybko rozegrany aut przez zawodników Botów.Mądrzejewski wychodzi sam na sam z Worożańskim jednak górą w tym pojedynku bramkarz Prezesów.
12' Prezesi grają już w pełnym składzie po tym jakna boisko dotarł Patryk Waszczyk.
14' Jędras minął rywala przed polem karnym i płasko uderzył na bramkę jednak piłka nie znalazła drogi do siatki.
16'  (1:1) - Jacek Mądzrejewski w polu karnym. Pierwszy strzał napastnika Botów odbija Worożański jednak przy dobitce jest już bez szans.
19' Wójcik z Mądrzejewskim rozklepali obronę rywala. Ten drugi znalazł się na 5 metrze i zamiast odegrać do Wójcika, który miałby przed sobą pustą bramkę zdecydował sie na strzał a Worożański odbił piłke na rzut rożny.
21' Po strzale Piotra Nowaka piłka trafia w rękę Bartłomieja Karpińskiego a sędzia nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny!
21'  (1:2) - Paweł Wójcik pewnym wykonawcą rzutu karnego.
22'  (1:3) - Mądrzejewski przejmuje piłkę na połowie rywala, zagrywa na 5 metr do Rafała Mingina a ten zdobywa kolejną bramkę.
25'  (2:3) - Karpiński przejął piłkę na własnej połowie. Nieatakowany przez żadnego z rywali wbiegł w pole karne i dograł do Patryka Waszczyka, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.
26'  (2:4) - Natychmiastowa odpowiedź Botów. Dośrodkowanie Nowaka z linii autowej na bramkę zamienia Jacek Mądrzejewski ładnie uderzając z pierwszej piłki.
29' Wójcik zagrywa do Mądrzejewskiego, ten mija rywala przyjęciem piłki i wychodzi sam na sam z Worożańskim jednak górą w tym pojedynku bramkarz Prezesów.
29' Kolejna znakomita szansa dla Botów zostaje zmarnowana. Kolejny raz zagrywa Wójcik a będący 5 metrów od bramki Kubiak fatalnie kiksuje.
30'  (2:5) - Paweł Wójcik zamienia na bramkę znakomite podanie Mądrzejewskiego.
32'  (2:6) - Jacek Mądrzejewski posyła piłkę do bramki w sytuacji sam na sam strzelając obok interweniującego bramkarza. Asystę przy tym trafieniu zalicza Dawid Jakubowski.
33' Waszczyk mija dwóch rywali i przegrywa pojedynek sam na sam z Kalwatem.
36'  (2:7) - Po dobrym dośrodkowaniu Maksimowskiego, Dawid Jakubowski  zdobywa bramkę strzałem z pierwszej piłki.
37'  (2:8) - Tym razem indywidualna akcja Jakubowskiego kończy się bramką. Napastnik Botów minął rywala i mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi na skuteczną obronę.
37'  (2:9) - Jacek Mądrzejewski wychodzi sam na sam i pięknym lobem zdobywa swoją czwartą bramkę w tym spotkaniu.
40'  (2:10) - Piotr Nowak mocnym strzałem z pola karnego ustala wynik spotkania.

Po pierwszej remisowej połowie gracze Prezesów z pewnością liczyli na osiągnięcie korzystnego rezultatu jednak druga część spotkania to całkowita dominacja zespołu Boty. Dziewięć strzelonych bramek przy zaledwie jednej straconej pozwoliły im odnieśc bardzo wysokie zwycięstwo i z nawiązką odrobic stratę bramkową do bezpośrednego rywala w walce o utrzymanie czyli zespołu Znajomi Sędziego. Teraz ekipie Krzysztofa Ronczkowskiego pozostaje czekać na środowe spotkanie drużyn RTV Euro AGD i wspomnianych Znajomych Sędziego gdyż ten mecz zadecyduje, który z tych zespołów będzie musiał opuścić Superligę.