02.06 godz. 19:15, Leśnica, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Dybski, Pondo, Migawa, Dubiel, Staśkiewicz, Węgrzyn, Wisiecki
Skład: Żmudziński, Koła, Perucki, Natalli, Pawlak, Padiasek, Kostrzewa, Lewandowski
5' Paweł Pondo
7' Marcin Dybski
15' Paweł Pondo
17' Roman Wisiecki
10' Sebastian Lewandowski
12' Sebastian Lewandowski
20' Piotr Kostrzewa
25' Maciej Padiasek
32' Sebastian Lewandowski (Rzut karny)
35' Maciej Padiasek
Zawodnik meczu: Maciej Padiasek (Bardzo aktywny pod bramką Czerwonych Diabłów, autor dwóch goli oraz dwóch asyst. Do spółki z Lewandowskim tworzył duet nie do zatrzymania.)

Los obu drużyn jest już znany, Orfin Studio pozostanie na kolejną edycję w Superlidze natomiast Czerwone Diabły po nieudanym sezonie, jesienią będą rywalizować z pierwszoligowcami. Spotkanie to ma jednak charakter prestiżowy gdyż oba zespoły często ze sobą sparowały a i kilku zawodników Czerwonych Diabłów ma przeszłość związaną z Orfinem.

2'  (0:1) - Rzut rożny dla Czerwonych Diabłów w wykonaniu Sebastiana Staśkiewicza, Paweł Pondo wpada w pole karne i ubiegając obrońców pakuje piłkę do bramki Jacka Żmudzińskiego!!!
5' Sebastian Staśkiewicz zagrywa prostopadłą piłkę w pole karne Orfinu, Paweł Pondo w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Jackiem Żmudzińskim i futbolówka wychodzi na rzut rożny.
5'  (0:2) - Wisiecki wrzucił piłkę z rzutu rożnego, Paweł Pondo zrewanżował się Żmudzińskiemu za akcję sprzed kilkunastu sekund.
7'  (0:3) - Coś niesamowitego!!! Grający w mocnym składzie Orfin traci trzecieo gola, którego tym razem autorem jest Marcin Dybski.
8' Ależ okazja dla Czerwonych Diabłów! Pondo był bliski skompletowania hattricka ale piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki rywala.
9' Rzut wolny dla Orfin Studio, dwa metry przed polem karnym. Dostępu do bramki, po strzale Lewandowskiego strzeże Dybski.
10'  (1:3) - Przebudzenie Orfinu! Padiasek podaje do Lewandowskiego a ten płaskim strzałem pokonuje Krzyśka Węgrzyna.
11' Kolejna okazja dla Orfin Studio, Węgrzyn broni strzał Lewandowskiego w krótki róg!
11' Rzut rożny dla Orfinu, Lewandowski podaje do Janka Peruckiego lecz ten trafia tylko w słupek.
12'  (2:3) - Maciej Padiasek po raz drugi otwiera drogę do bramki Sebastianowi Lewandowskiemu! Popularny "Lepik" strzela kontaktowego gola.
15'  (2:4) - Czerwone Diabły znów powiększają przewagę! Podanie Wisieckiego do Pondo a ten strzałem na raty pokonuje Żmudzińskiego.
16' Kolejna świetna interwencja bramkarza Czerwonych Diabłów po strzale Padiaska!
17'  (2:5) - Orfin na kolanach! Pondo otrzymuje długie podanie z własnej połowy i chociaż przegrywa pojedynek sam na sam ze Żmudzińskim do całą akcję celnym strzałem kończy Roman Wisiecki!!!
20'  (3:5) - Ależ trafienie!!! Piotr Kostrzewa wrzuca piłkę w pole karne Diabłów z połowy boiska przy lewej lini bocznej, Krzysztof Natalli unika podania i futbolówka ku zdziwieniu Węgrzyna wpada do bramki!
20' - Koniec pierwszej połowy. Czy zespół Macieja Koły dzwignie się w drugiej cześci spotakania?
25'  (4:5) - Płaski strzał Macieja Padiaska zza pola karnego i Orfin znów łapie kontakt z rywalem.
26' Węgrzyn broni nogą groźny strzał Lewandowskiego zza pola karnego!
32'  (5:5) - Sebastian Staśkiewicz zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym, sędzia dyktuje rzut karny, którego na wyrównującego gola zamienia Sebastian Lewandowski!!! Co za mecz!
34' Kolejna, świetna okazja dla Orfinu! Perucki do Padiaska, ten odgrywa do "Lepika" ale ostatnie podanie przecina Roman Wisiecki ratując zespół przed utratą gola.
35'  (6:5) - Coś niesamowitego! Orfin Studio z wyniku 2:5 wyciągnął na 6:5!!! Padiasek wykorzystał podanie Lewandowskiego!
36' Padiasek wymienił podanie z Lewandowskim ale oddał niecelny strzał!

Czerwone Diabły na własne życzenie przegrywają "wygrany" mecz!!! Orfin wykonał w drugiej połowie świetną robotę i dzięki temu zgarnął trzy punkty! Dla obu drużyn był to ostatni mecz w tym sezonie, obu dziękujemy za udział w XII edycji i mamy nadzieję, że spotkamy się w komplecie po wakacjach!!!