30.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
2 : 4
( 1 : 2 )
Skład: Paukszt, Brzoza, Czarnik, Karpiński, Dzietczyk, Jaskólski, Smok, Worożański, Musiatowicz
Skład: Sierakowski, Smarzyński, Kaczorowski, Jaskowski, Jaśkowiak, Szczerbicki, Rybak, Biela, Czajka, Rybak
7' Mateusz Jaskólski
18' Karol Smok
26' Tomasz Musiatowicz
28' Bartłomiej Karpiński
16' Piotr Rybak
39' Piotr Rybak
Zawodnik meczu: Tomasz Musiatowicz (Bardzo waleczny na boisku, strzelił jedną z bramek i miał spory udział w następnych bramkach.)

Kolejne bardzo ważna konfrontacja, jedni i drudzy mają o co walczyć, podopieczni Andrzeja Jaskowskiego wciąż liczą się w walce o medale, rywale ostro starają się uniknąć degradacji. Czeka nas bardzo emocjonujący pojedynek, na pewno dodatkową motywację będzie miał zawodnik Prezesów Grzegorz Paukszt, jeszcze niedawno ostoja obrony biegał po boisku przy ulicy Sarbinowskiej w trykocie Wielkiej Niewiadomej.

2' Prezesi jako pierwsi zaatakowali, Paweł Brzoza strzela zza pola karnego, stojący między słupkami Maciej Sierakowski wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny.
3' Ponownie Sierakowski, tym razem wybił piłkę na rzut rożny po strzale Bartłomieja Karpińskiego.
5' Dużo niedokładności w szeregach drużyny Andrzeja Jaskowskiego, brakuje im ostatniego podania, sporo pretensji do gry kolegów ma zwłaszcza Mateusz Czajka.
7'  (0:1) - Rozklepana defensywa Wielkiej Niewiadomej, Tomasz Musiatowicz zagrywa do Mateusza Jaskólskiego, popularny "Jaski" strzela z pierwszej piłki i trafia do siatki rywala.
9' Smarzyński zagrywa do Szczerbickiego, zabrakło centymetrów aby Łukasz przejął futbolówkę i spróbował zaskoczyć rywala.
11' Strata Rafała Rybaka, niestety Rafał Dzietczyk nie zdołał skorzystać z prezentu rywali.
12' Podanie z Andrzeja Jaskowskiego do Adama Smarzyńskiego, obrońca Wielkiej Niewiadomej strzela zza pola karnego, niestety piłka przeleciała nad poprzeczką.
13' Kolejna okazja przed Wielką Niewiadomą, Czajka niedokładnie podaje do Jaskowskiego
16'  (1:1) - Wyrównanie ! Bartek Biela zagrywa do Piotra Rybaka, najmłodszy zawodnik w szeregach Wielkiej Niewiadomej precyzyjnym strzałem z główki trafia do siatki rywala.
18'  (1:2) - Strata Andrzeja Jaskowskiego, Grzegorz Paukszt popędził na bramkę rywali, zagrywa do Czernika a ten do wykłada do pustaka Karolowi Smokowi.
19' - Kontuzja Mateusza Jaskólskiego, stuczona noga i raczej tego zawodnika nie ujrzymy już na boisku.
24' Oj ! Gorąco w obozie Wielkiej Niewiadomej, kolejny raz sporo niedokładności i przekrzykiwanie jednego zawodnika przez drugiego.
25' Dobre dośrodkowanie Piotra Rybaka do brata Rafała, centymetrów zabrakło Rafałowi aby piłkę głową skierować do siatki rywala.
26'  (1:3) -Dzietczyk zagrywa do Musiatowicza, Sierakowski pokonany po raz trzeci w dzisiejszym spotkaniu.
27'  (1:4) - Wielka Niewiadoma na kolanach, Bartłomiej Karpiński trafia do siatki rywala i sprawia,że Prezesi jedną nogą pozostają w Superlidze.
29' Strzał Mateusza Czajki z dystansu, piłka odbija sięod obrońcy i wychodzi poza pole gry.
33' Kolejna szansa przed Wielką Niewiadomą, rzut wolny przed linią pola karnego, Grzegorz Paukszt zagrał piłkę ręką, do futbolówki pochodzi Mateusz Czajka, strzela mocno i bardzo niecelnie.
35' Prezesi grają bardzo mądrze, Wielka Niewiadoma nie posiada atutów aby ugrać w tym spotkaniu choćby jeden punkt.
39'  (2:4) - Piotr Rybak pakuje piłkę z najbliższej odległości i zmniejsza dystans do rywala.

Prezesi zasłużenie ograli wyżej notowanego rywala, ekipa dowodzona przez Maćka Smoka wygrywając to spotkanie zapewniła sobie utrzymanie w lidze. Podopieczni Andrzeja Jaskowskiego przegrywając ten mecz bardzo mocno ograniczyła sobie walkę o strefę medalową.W ostatnim meczu tego sezonu Wielka Niewiadoma zagra z miejscowymi Kuźnikami, Prezesi powalczą z Botami.