28.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
1 : 4
( 1 : 1 )
Skład: Stencel, Knap, Dębiński, Siorak, Kasprzycki, Boniecki, Jankowski, Adham, Krysztofiak, Zapart, Kamiński
Skład: Wykrent, Młynarczyk, Mingin, Wójcik, Maksimowski, Mądrzejewski, Kalwat, Nowak, Jakubowski
15' Mateusz Dębiński
27' Wiktor Zapart
36' Karol Knap
38' Bartłomiej Kamiński
40' Karol Knap
9' Dawid Jakubowski
Zawodnik meczu: Karol Knap (Strzelił dwie bramki oraz zaliczył jedną asystę. Poprowadził wojskowych do zwycięstwa i dał nadzieję na medale,)

Bardzo ważne starcie dla jednych i drugich, Boty walczą o utrzymanie natomiast ekipa dowodzona przez Jarosława Patałucha biją się o srebrne medale. Kapitan Botów Krzysztof Ronczkowski wciąż boryka się z plagą kontuzji i występ najlepszych zawodników jest mocno ograniczony. Początek spotkania był dość niemrawy w wykonaniu podopiecznych Jarosława Patałucha, zespół wyglądał bardzo sennie a do głosu dochodził beniaminek. Mimo iż, na ławce rezerwowych Jarosław Patałuch starał się motywować swoich zawodników to lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy Botów. Odzwierciedleniem słabej postawy wojskowych była stracona bramka w 9 minucie spotkania, precyzyjny strzał Dawida Jakubowskiego zmusił do kapitualcji Krysztofiaka. Wraz z upływem czasu, wojskowi przebudzili się, gra zaczeła wyglądać o niebo lepiej a akcje były bardzo składne i przemyślane. W 15 minucie mieliśmy remis, z dystansu uderzył Arkadiusz Stencel, stojący miedzy słupkami Bartosz Kalwat nie zdołał opanować piłki i ta spadła prosto pod nogi Mateusza Dębińskiego, popularny "Rodzyn" z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Trzy minuty później Boty mogły ponownie wyjść na prowadzenie, dokładne dośrodkowanie Młynarczyka w pole karne nie wykorzystał Jacek Modrzejewski, minimalnie uderzył głową nad poprzeczką. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmanie i pierwsza odsłona zakończyła się remisem 1:1. Druga połowa rozpoczęła się od fantastycznej parady Krysztofiaka, bramkarz wyciągnął się jak struna broniąc precyzyjny strzał z rzutu wolnego wykonywanego przez Modrzejewskiego. W 26 minucie Młynarczyk przechwycił piłkę tuż przed polem karnym, pobiegł na bramkę wojskowych jednak zabrakło mu boiskowego cwaniactwa i piłka został mu odebrana przez powracającego Kasprzyckiego. Dość długo utrzymywał się wynik remisowy. Boty nie potrafiły przeciwstawić się wojskowym nawet gdy grali w przewadze jednego zawodnika, po żółtej kartce jaką otrzymał Wiktor Zapart za zagranie ręką. Losy meczu roztrzygnęły się w końcowej fazie, w 36 minucie najprzytomniej w polu karnym Botów odnalazł się Karol Knap, zawodnik obrócił się z piłką i trafił w sam środek bramki strzeżonej przez Kalwata. Dwie minuty później Karol Knap dokładnym podaniem obsłużył Bartłomieja Kamińskiego i było w zasadzie po meczu. Wynik ostatecznie ustalił Karol Knap po asyście Kamińskiego. Rezultat 4:1 nie obrazuje dokładnie tego co działo się na boisku, Boty postanwiły mocne warunki rywalowi, zespół dowodzony przez Krzysztofa Ronczkowskiego w następnym meczu zagra o być albo nie być w Superlidze, w kluczowym spotkaniu podejmą Prezesów. WOSWL wciąż walczy o srebro, ich następnym rywalem będzie nowy mistrz Sokół Wrocław.