tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Apgeo.pl Sokół Wrocław 11 +22 28
2 . Kuźniki 11 +9 22
3 . Blitz Wrocław 11 +12 21
4 . FC Moose 11 +7 19
5 . WSOWL 11 +6 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 -5 16
7 . Orfin Studio 11 -2 15
8 . Prezesi 11 -12 14
9 . RTV Euro AGD 11 -1 12
10 . Boty 11 -4 11
11 . KS Znajomi Sędziego 11 -8 9
12 . Czerwone Diabły 11 -24 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
24.04 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
RTV Euro AGD
Wielka Niewiadoma
5 : 3
( 4 : 1 )
Skład: Malina, Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Jakubowski, Wełna, Niciński, Zieliński, Pecyna, Zaborowski, Sara
Skład: Sierakowski, Smarzyński, Kaczorowski, Jaskowski, Jaśkowiak, Szczerbicki, Biela, Fornal, Czajka, Korecki
13' Robert Sara
34' Dariusz Polańczyk
35' Robert Sara
7' Bartłomiej Biela
8' Bartosz Jaśkowiak
10' Łukasz Szczerbicki
20' Grzegorz Korecki
38' Łukasz Szczerbicki
Zawodnik meczu: Maciej Sierakowski (Bronił bardzo pewnie, kilkakrotnie uratował swój zespół przed utratą bramki broniąc fenomenalnie w beznadziejnych sytuacjach. Po jego dobrych wyrzutach koledzy z zespołu zdobyli dwie bramki.)
    vs    
 
Wielka Niewiadoma pilnie potrzebuje punktów, mizery dorobek punktowy na początku sezonu humorów nie poprawia. Być może lekarstwem na kiepską grę będzie powrót po odbyciu kary Mateusza Czajki. RTV Euro AGD w ostatnim spotkaniu rozbiły Orfin Studio, podopieczni Piotra Jakubowskiego będą chcieli pójść za ciosem i zgarnąć kolejne trzy oczka.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
2' Szansa przed RTV na zdobycie prowadzenia, niestety piłkę po strzale Zielińskiego łapie Maciej Sierakowski.
3' Kolejna okazja RTV, koszmarny błąd w obronie Kaczorowskiego, Zieliński przechwytuje piłkę i mając przed sobą tylko bramkarza trafia prosto w niego.
5' Rzut wolny dla RTV w okolicach połowy boiska, strzał Polańczyka dość mocny i precyzyjny, piłka dosłownie o milimetry przeleciał obok słupka.
7'  (1:0) - Zamieszanie w okolicach pola karnego RTV, do piłki dochodzi Bartłomiej Biela, strzał bardzo mocny, piłka wpada w długi róg bramki.
8'  (2:0) - Rozklepana defensywa RTV, Mateusz Czajka zagrywa do Bartosza Jaśkowiaka który trafia do pustej bramki.
10'  (3:0) - Wielka Niewiadoma idzie za ciosem, Biela prostopadłym podaniem uruchomił Szczerbickiego, Łukasz wyszedł sam na sam i precyzyjnym strzał umieszcza piłkę w siatce.
13'  (3:1) - RTV zmiejsza dystans do rywala, Robert Sara strzela do siatki rywala głową po rzucie rożnym wykonywanym przez Bartosza Zielińskiego.
14' Adam Smarzyński uderza z dystansu, Niciński z problemami wybija piłkę na rzut rożny.
15' Udana wymiana podań miedzy Czajką a Jaskowskim, strzał tego drugiego przelatuje obok bramki.
17' Dośrodkowanie Łukasz Kopysia w pole karne Wielkiej Niewiadomej, najwyżej do piłki wyskoczył Pecyna, strzał jednak był niecelny.
18' Rzut wolny dla RTV, odległość dość bliska, niestety Wełna źle rozegrał piłkę i cała akcja zakończyła się fiaskiem.
20'  (4:1) - Daleki wyrzut Sierakowskiego, bramkarz RTV wychodzi z bramki i krzyczy "moja" , w ostatniej chwili Grzegorz Korecki ubiega go i zdobywa głową bramkę dla Wielkiej Niewiadomej.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Rzut rożny dla RTV, Wełna dośrodkował lecz strzał szczupakiem Kopysia przelaciał obok bramki.
24' Indywidualna akcja Adriana Wełny, pociągnął z piłką kilka metrów i oddał mocny strzał po ziemi, stojący między słupkami Sierakowski pewnie chwyta futbolówkę.
28' Korecki zagrywa piłkę w pole karne, błąd Zborowskiego w przyjęciu piłki nie potrafił wykorzystać Szczerbicki, obrócił się z piłką i trafił obok bramki.
32' Kapitalna interwencja Sierakowskiego, bramkarz WN w niewiadomy dla siebie sposób broni strzał z głowy Wełny, Adrian miał może z metr do bramki.
34'  (4:2) - RTV w końcu znalazło receptę na pokonanie Sierakowskiego, rzut wolny prawie z połowy boiska, mocno uderzona piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i wpada obok zaskoczonego golkipera. Autorem trafienia Dariusz Polańczyk.
35'  (4:3) - Zawodnicy RTV Euro AGD łapią kontakt, podanie Adrian Wełny wykorzystuje Robert Sara.
37' RTV przycisnęło rywala, niestety nadal nie mogą przebić się przez szczelną obronę.
38'  (5:3) - Sierakowski dalekim wyrzutem uruchamia Szczerbickiego, Łukasz pociągnął parę metrów i atomowym strzałem pod poprzeczkę podywższa prowadzenie.
40' - Koniec spotkania.

Wielka Niewiadoma dzięki wspaniałej postawie swojego golkipera zgarnęła komplet oczek, Maciej Sierakowski wyprawiał cuda między słupkami i bronił w dość beznadziejnych sytuacjach. Sytuacja w tabeli ekipy Andrzeja Jaskowskiego nieco się poprawiła. RTV może być sama sobie winna, początek spotkania należał do nich, zabrakło skuteczności. Podopieczni Piotra Jakubowskiego poszukają następnych punktów w starciu z mistrzem WSOWL, Wielka Niewiadoma zagra z Blitz Wrocław.

Zawodnik meczu :

Maciej Sierakowski (Wielka Niewiadoma)

autor: Adrian Miedziński
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czs dla drużyny/przerwa w grze.