17.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
( 2 : 0 )
Skład: Wilk, Petru, Skrzypek, Sirek, Łukowiak, Kalman, Długozima, Michalski
Skład: Chabowski, Waleszczyński, Rumin, Tomasik, Dudek, Gawłowski, Królikowski, Zając, Pistl, Czarnecki, Koch
2' Piotr Zając
14' Krzysztof Waleszczyński
26' Piotr Zając
32' Jacek Czarnecki
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Najaktywniejszy zawodnik na boisku. Swój dobry występ udokumentował zdobyciem dwóch bramek.)

Pewne utrzymania Fulanito spotka się z pogodzonym ze spadkiem zespołem FC Nakacu. Obie ekipy z pewnościa nie tak wyobrażały sobie tegoroczne rozgrywki. Rzeczywistość okazała sie jednak brutalna i zespół Pawła Rumina kolejną edycję ponownie spędzi w drugiej lidze, Tomasz Michalski i spółka natomiast w kolejnej edycji powalczą o powrót do drugiej ligi.

2'  (1:0) - Jacek Czarnecki dośrodkowuje z rzutu rożnego a Piotr Zając głowa kieruje piłkę do bramki.
3' Zając wychodzi sam na sam z Kalmanem. Pierwszy strzał napastnika Fulanito odbija bramkarz, dobitka ląduje na słupku!
5' Jakub Wilk w sytuacji sam na sam uderza obok bramki.
10' Zając zagrywa do wbiegającego w pole karne Dudka, ten będąc sam przed bramkarzem oddaje niecelny strzał.
14'  (2:0) - Paweł Rumin dośrodkowuje z linii autowej a Krzysztof Waleszczyński ładnym strzałem głowa podwyższa prowadzenie Fulanito.
16' Łukowiak uderza z dystansu jednak bardzo niecelnie.
21' Adam Tomasik mija rywala przed polem karnym i płasko uderza jednak Kalman odbija piłkę nogą.
23' Daleki wyrzut Gawłowskiego. Piłka trafia do Zająca ten mija rywala, wychodzi sam na sam z Kalmanem i uderza na bramkę jednak po raz kolejny dobrze interweniuje bramkarz FC Nakacu.
26' Kalman łapie piłkę po uderzeniu głowa w wykonaniu Tomasika.
26'  (3:0) - Wojciech Dudek zagrywa z własnej połowy do Piotra Zająca a ten w sytuacji sam na sam pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce.
29' Po strzale Wilka piłka trafia w nogę obrońcy i zmienia kierunek lotu, jednak świetnym refleksem popisuje się Gawłowski, który instynktownie wybija futbolówkę z linii bramkowej.
32'  Jacek Czarnecki ukarany żółta kartką za faul.
33' Jakub Długozima zagrywa w pole karne do Jarosława Skrzypka , ten mocno uderza na bramkę jednak dobrze broni Gawłowski i wybija piłke na rzut rożny.
36' Zając mija w polu karnym rywala, wychodzi sam na sam z Kalmanem jednak uderza zbyt lekko i bramkarz FC Nakacu odbija ten strzał.

Zasłużone zwycięstwo zespołu Fulanito, które w przekroju całego spotkania było strona przeważającą i stworzyło dużo więcej groźnych okazji od przeciwnika. Ekipa Pawła Rumina kończy rozgrywki na siódmym miejscu. FC Nakacu natomiast co było wiadome już wcześniej spada do nowo powstającej trzeciej ligi. Obu zespołom dziękujemy za walkę i emocje , którymi obdarzyli nas w tych rozgrywkach i zapraszamy do udziału w nastepnych!