06.06 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Damian Nowak
1 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Przybylski, Żal, Walczak, Skowyra, Hawryluk, Maślak, Żal, Maślak
Skład: Szczepański, Martynowicz, Rosołowicz, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Świerkot, Chmiel, Resel, Bodziony
26' Mateusz Bodziony
Zawodnik meczu: Mateusz Bodziony (Bardzo aktywny pod bramką przeciwnika. Autor zwycięskiego trafienia.)

Obie drużyny przystąpią do tego spotkania bardziej spokojne wiedząc, że nie grozi im juz spadek z drugiej ligi. Wyższe miejsce w tabeli zajmują obecnie "Pingwiny" i to ich należy upatrywać jako faworyta tego meczu jednak Brak Sponsora kilka razy urywał już punkty faworytom i z pewnościa nie stoi w tym spotkaniu na straconej pozycji.

1' Chwilę po rozpoczęciu gry na uderzenie zdecydował się Bartosz Rosołowicz jednak Przybylski odbił piłkę.
5' Świerkot zgrywa piłkę przed pole karne do Gorazdowskiego, ten uderza jednak po raz kolejny dobrze broni Przybylski i wybija piłkę na rzut rożny.
5' Po chwili po dośrodkowaniu z rzutu rożnego po raz kolejny uderzał Gorazdowski jednak tym razem niecelnie.
6' Marek Chmiel broni mocne uderzenie Walczaka z pola karnego.
9' Marcin Świerkot będąc w pełnym biegu oddaje mocny strzał z 15 metrów a piłka trafia w poprzeczkę!
12' Kontra Hectasu. Tomasz Maślak dogrywa na 6 metr do niepilnowanego Michała Żala a ten nie trafia w piłkę.
16' Mateusz Bodziony uderza z 7 metra jednak zbyt lekko i Przybylski nie ma kłopotów z interwencją.
20' Marcin Walczak uderza mocno ale niecelnie.
22' Michał Żal będąc w polu karnym uderza nad bramką.
23' Skowyra rusza z własnej połowy, będąc kilka metrów przed polem karnym decyduje się na strzał a piłka trafia w poprzeczkę!
26'  (1:0) - Marcin Świerkot dostaje piłkę do prawej strony, dogrywa w pole karne do Mateusza Bodzionego a ten pewnym strzałem zdobywa bramkę.
30'  Kontuzji doznaje Adam Skowyra.
32' Brak Sponsora wychodzi z kontrą jednak Bodziony źle dogrywa do Gorazdowskiego i szansa na bramkę zostaje zmarnowana.
35' Kaziura zagrywa z rzutu rożnego do Szczepańskiego ten uderza z pierwszej piłki jednak Przybylski pewnie interweniuje.
39' Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Tomasz Maślak uderza niecelnie głową.

Bardzo wyrównane spotkanie. Brak Sponsora potwierdził swoją dobrą formę i odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo. Przed zawodnikami Bartosza Rosołowicza jeszcze jedno spotkanie a zmierzą sie w nim z walczącym o bezpośredni awans do 1 ligi IBM Blue. Dla drużyny Hectasu był to natomiast ostatni mecz w obecnych rozgrywkach.