04.06 godz. 20:50, Leśnica, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Rozpędowski, Nikipiło, Stochalski, Witkowski, Witkowski, Gołda, Piątkowski, Zieliński
Skład: Wilk, Skrzypek, Sirek, Kalman, Łagożny, Długozima, Michalski, Łukowiak
6' Jarosław Gołda
10' Jacek Witkowski
16' Jarosław Gołda
18' Jarosław Gołda
29' Michał Piątkowski
20' Tomasz Michalski
Zawodnik meczu: Jarosław Gołda (Snajper Fizjoterapii po raz kolejny był katem bramkarza, tym razem Adriana Kalmana, którego pokonał trzykrotnie.)

Sensacyjną porażką 0:2 z Brak Sponsora, Fizjoterapia Polska pogrzebała swoje szanse na awans do 1 ligi co było wielkim zaskoczeniem dla nas wszystkich. W walce o promocję na zaplecze Superligi pozostali już więc tylko Żar Tropików oraz IBM Blue i do ostatniej kolejki będziemy czekać na rozstrzygnięcie, która z nich awansuje bezpośrednio a którą czekają baraże. F.C. Nakacu ten sezon może spisać na straty i jeśli zostanie z nami na kolejny to wystąpi w tworzonej, trzeciej lidze.

Mecz pomiędzy Fizjoterapią a F.C. Nakacu był jednostronnym widowiskiem, w którym miażdżącą przewagę miał zespół Roberta Witkowskiego. VillaMedica wyszła na prowadzenie w 6 minucie po golu Jarosława Gołdy, cztery minuty później strzałem w krótki róg, Adriana Kalmana pokonał Jacek Witkowski i zrobiło się 2:0. W 12 minucie na 3:0 mógł podwyższyć Gołda ale jego strzał z głowy odbił się od murawy, poprzeczki a następnie wpadł w ręce bramkarza.

F.C. Nakacu próbowali strzelić coś z kontry lecz dwa niecelne strzały na bramkę Rozpędowskiego oddał Jakub Wilk. W 16 minucie było już 3:0, Jacek Witkowski wrzucił piłkę w pole karne rywala z rzutu rożnego a Gołda strzałem z głowy nie dał szans Kalmanowi. Na dwie minuty przed przerwą Jarek Gołda ustrzelił hattricka. Snajper Fizjoterapeutów uciekł trzem obrońcom Nakacu i mając przed sobą tylko bramkarza strzelił nie do obrony.

Tuż przed przerwą honor Nakacu uratował Tomasz Michalski, który wykorzystał nieporozumienie w obronie Fizjoterapii. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, wciąż atakowali zawodnicy w zielonych strojach ale tym razem już nieco mniej skutecznie. Gola na 5:1 doczekaliśmy się dopiero w 20 minucie po tym jak podanie Gołdy wykorzystał Michał Piątkowski.

W 32 minucie Kuba Wilk mógł zmniejszyć dystans do rywala ale jego próba lobu nad bramkarzem okazała się niecelna. Na wyróżnienie w tym spotkaniu zasługuje interwencja Adriana Kalmana z 34 minuty. Bramkarz F.C. Nakacu w ekwilibrystyczny sposób wybronił rykoszet po strzale Piątkowskiego.

Fizjoterapia Polska wygrała pewnie 5:1 ale o 1 ligę, w tym sezonie już nie powalczy. Jeśli jednak Robertowi Witkowskiemu uda się utrzymać taki skład to w kolejnej edycji powinien powrócić ze swoim zespołem na zaplecze Superligi gdzie grał jesienią ubiegłego roku.