03.06 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Chabowski, Waleszczyński, Rumin, Zając, Dudek, Gawłowski, Królikowski, Zając, Pistl, Czarnecki, Koch
Skład: Bzowski, Tyszkiewicz, Nawrocki, Płachecki, Kloczkowski, Tetera, Przedpełski
31' Piotr Zając
34' Piotr Zając
35' Krzysztof Waleszczyński
36' Marek Zając
3' Marcin Przedpełski
25' Michał Płachecki
Zawodnik meczu: Rafał Gawłowski (Zwycięstwo Fulanito to w dużej mierze zasługa Rafała Gawłowskiego, który w pierwszej połowie wybronił cztery stu procentowe sytuacje Domino. Asystował też przy golu P.Zająca na 1:0.)

Po tym meczu spodziewaliśmy się świetnego widowiska i tak też było. Zawodnicy obu drużyn zorganizowali nam wielkie show a sytuacji podbramkowych w tym spotkaniu było naprawdę sporo. Pierwszą z nich już w 1 minucie miał Dawid Kloczkowski ale jego strzał z głowy w fenomenalnym stylu wybronił bramkarz Fulanito. Dwie minuty później Gawłowski nie miał już jednak nic do powiedzenia przy strzale z głowy Marcina Przedpełskiego, po którym Domino wyszło na prowadzenie.

Przedpełski próbował zaskoczyć bramkarza Fulanito jeszcze w 4 i 5 minucie ale w obu sytuacjach fantastycznie bronił Gawłowski. W 8 minucie, bliski pokonania Gawłowskiego był Paweł Tetera ale tym razem bramkarza "Szachownicy" wyręczył Piotr Chabowski, który ofiarnym wslizgiem zablokował strzał napastnika Domino.

Napór debiutanta XII edycji nasilał się z każdą, kolejną minutą lecz defensywa Fulanito odpierała je z powodzeniem. Na trzy minuty przed przerwą długie podanie adresowane do wbiegającego w pole karne Domino, Piotra Zająca niefortunnie, ręką przerwał Michał Płachecki i sędzia nie miał innego wyjścia jak podyktować rzut karny. Piłkę na dziewiątym metrze ustawił Marek Zając ale po chwili na trybunach było słychać jęk zawodu, snajper Fulanito spudłował!

W kolejnej akcji, Marek Zając znów stanął przed okazją na pokonanie Grzegorza Bzowskiego ale i tym razem posłał piłkę obok tego samego słupka, obok którego spudłował rzut karny. Do przerwy było więc 1:0 dla Domino.

Druga połowa rozpoczęła się od kilku kontrolnych strzałów z dystansu ale żaden nie trafił do celu, dopiero w 25 minucie mocno bita piłka przez Michała Płacheckiego, zza pola karnego wpadła do bramki Fulanito tuż przy prawym słupku. Gawłowski wyciągnął się jak struna lecz pomimo swojego, dużego wzrostu nie miał szans na sięgnięcie piłki.

Od tej pory Fulanito miało niezliczoną liczbę okazji do strzelenia kontaktowego gola ale Piotr Zając albo obijał słupki i poprzeczkę bramki Domino, albo trafiał prosto w bramkarza. Kluczowym momentem tego spotkania była 31 minuta, bramkarz Fulanito długim wyrzutem obsłużył Piotrka Zająca, który w sytuacji sam na sam z Bzowskim trafił wreszcie do bramki i zrobiło się 2:1. Trzy minuty później ten sam zawodnik otrzymał dokładne podanie od Marka Zająca i po chwili doprowadził do wyrównania.

Oba gole podcięły skrzydła ekipie Domino co bezlitośnie wykorzystał zespół Pawła Rumina. W 36 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Piotrka Zająca, celny strzał z głowy oddał Marek Zając i mecz zakończył się zwycięstwem Fulanito 3:2 chociaż to Domino prowadziło 2:0.