30.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
( 0 : 0 )
Skład: Rozpędowski, Nikipiło, Stochalski, Świsulski, Nikipiło, Kubica, Zieliński
Skład: Szczepański, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Świerkot, Sobczak, Chmiel, Bodziony
22' Marcin Świerkot
38' Krzysztof Kaziura
Zawodnik meczu: Marcin Świerkot (Otworzył wynik spotkania, strzelając jedną z bramek dodał swojej drużynie motywacje na dalsze minuty gry.)

Fizjoterapia Polska wciąż ma szanse na zdobycie drugiego miejsca premiowanego grą w barażach, niestety nie wszystko od nich zależy, oprócz wygranej w dzisiejszym spotkaniu punkty musi stracić ich największy konkurent IBM Blue. Nadzieja jest spora, ale żeby realnie o tym myśleć trzeba pokonać zespół Brak Sponsora, zadanie jest trudne, ponieważ rywal jest nieobliczalny i nigdy niewiadomo jak zagra.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Fizjoterapia bez Jarosława Gołdy, o punkty będzie bardzo trudno ponieważ na boisku jest sześciu fizjoterapeutów.
3' Rzut wolny dla Brak Sponsora, odległość dość bliska, do piłki podchodzi Marcin Świerkot, strzela mocno ale prosto w Rozpędowskiego.
5' Leszek Szczepański dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego, do piłki dochodzi Marcin Świerkot, strzela z woleja, jednak bardzo niecelnie.
8' Błąd w obronie Wojciecha Zielińskiego, po raz trzeci do sytuacji strzeleckiej dochodzi Świerkot i ponowne fatalnie kończy całą akcję.
10' Ależ okazja przed Brakiem Sponsora, niestety niewykorzystana. Krzysztof Kaziura strzela z ostrego kąta, piłkę w boczny sektor wybija Rozpędowski, futbolówka ląduje na nogę Mateusza Bodzionego, który nie trafia do pustej bramki.
13' Fizjoterapia w opałach, Brak Sponsora prowadzi grę, jednak brakuje kropki nad i.
15' Brak Sponsora stara się zaskoczyć rywala strzałami z dystansu, teraz próbował Leszek Szczepański, ponownie próba nieudana.
17' Krzysztof Kaziura kopiuje wyczyn swojego kolegi,strzela z dystansu, również niecelnie.
18' Ekipa dowodzona przez Piotra Witkowkiego nie potrafi zagrozić bramce rywala, gołym okiem widać, że brakuje Jarosława Gołdy.
21' - Fizjoterapia uzupełnia skład, na boisku pojawia się spóźniony Michał Nikipiło.
22'  (1:0) -Brak Sponsora w końcu się doczekał, dośrodkowanie z bocznego sektora boiska Piotra Sobczaka, do piłki wyskakuje Marcin Świerkot i strzałem z głowy pokonuje Rozpędowskiego.
24' Drużyna Fizjoterapi mimo uzupełnienia składu nie przypomina zespołu grającego tak skutecznie jak przyzwyczaiła nas do tego, brakuje charakteru tej ekipie w dziesiejszym spotkaniu.
27' Okazja przez drużnyną Braku Sponsora, z bocznego sektora boiska strzela Leszek Szczepański, stojący miedzy słupkami Rozpędowski wybija piłkę na rzut rożny.
30' Kaziura zagrywa do Bodzionego, Mateusz strzela zza pola karnego i trafia w poprzeczkę !
33' Rzut wolny dla Fizjoterapii, do piłki podchodzi Bartosz Kubica, trafia prosto w mur.
35' Kolejna nieudana akcja ofensywna Fizjoterapi, Świsulski niedokładnie zagrywa do Bartosza Kubicy.
38'  (2:0) -Wrzutka Pawła Gorazdowskiego w pole karne Fizjoterapii, Krzysztof Kaziura przyjmuje piłkę i dodaje strzał na bramkę, golkiper próbuje wybić futbolówkę i nabija Kaziurę, piłka wpada do siatki.

Fizjoterapia Polska przegrywając tem mecz zrobiła wielką przysługę IBM, zespół traci szanse na drugie miejsce premiowaną grą w barażach. Widać było, że brakuje Gołdy głównego żądła w drużynie. Brak Sponsora wykorzystał braki kadrowe rywali i zasłużenie zgarnął komplet oczek. W następnym meczu Brak Sponsora zagra z Hectasem, Fizojoterapia Polska  podejmnie F.C. Nakacu.