30.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
3 : 3
( 1 : 2 )
Skład: Chabowski, Waleszczyński, Rumin, Jała, Dudek, Gawłowski, Królikowski, Zając, Pistl, Czarnecki
Skład: Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Borysewicz, Mytych
7' Krzysztof Waleszczyński
9' Michał Królikowski
22' Marcin Borysewicz (Gol samobójczy)
15' Przemysław Lubczyński (Rzut karny)
33' Maciej Mytych
38' Tomasz Kaniecki
Zawodnik meczu: Maciej Mytych (Starał się walczyć przez całe spotkanie, często napędzał akcje Auto-Trucku, strzelił jedną z bramek.)

Obie drużyny są w kiepskiej sytuacji, pilnie potrzebują punktów aby utrzymać się w drugiej lidze, dla Auto-Truck przegrana oznaczać będzie degradację natomiast dla podopiecznych Pawła Rumina będzie to stan zagrożenia. Zapowiada się ostra i zacięta walka o każdy metr boiska. Nikt na pewno nogi nie odstawi i postara się w duchu sportowej rywalizacji sięgnąć po trzy oczka.

3' Dwójkowa akcja Fulanito, dość groźnie to wyglądało, niestety kluczowe podanie Waleszczyńskiego do Piotra Zająca było niedokładne i cała akcja zakończyła się fiaskiem.
5' Groźnie pod bramką Fulanito, Maciej Mytych strzela zza pola karnego, stojący miedzy słupkami Rafał Gawłowski odprowadził piłkę wzrokiem, a ta opuściła pole gry.
7'  (0:1) - Fulanito wychodzi na prowadzenie, Jacek Czarnecki dośrodkowuje piłkę w pole karne, do futbolówki najwyżej wyskakuje Krzysztof Waleszczyński i głową trafia do siatki rywali.
8' To mogła być błyskawiczna odpowiedź Auto-Trucku.
9'  (0:2) - Jacek Czarnecki dośrodkowuje w pole karne, błąd popełnia Onufrowicz który machnął się i nie wybił piłki, do futbolówki szybko doskoczył Michał Królikowski i strzałem z półobrotu podwyższył prowadzenie.
11' Trochę nerwowo w szeregach Auto-Traku, mimo iż zespół gra w piłkę wynik jest niekorzystny.
12' Próba strzału z dystansu Macieja Mytycha, piłka przeleciał nad poprzeczką.
13' Kolejny raz Mytych, tym razem pomylił się i to bardzo !
15'  (1:2) -Rzut karny ! Paweł Rumin fauluje w polu karnym Grzegorza Krowickiego, po piłki podchodzi Przemysław Lubczyński i pewnym strzałem zdobywa bramkę kontaktową.
17' Auto-Truck bliski wyrównania, zabrakło zimnej krwi Rafałowi Oleksemu aby umieścić piłkę w siatce.
18' Fulanito oddało pole gry rywalowi, po dobrym początku meczu zespół spuścił nieco z tonu.
22'  (1:3) - Rzut rożny dla Fulanito. Piotr Zając dośrodkowuje w pole karne, stojący na lini bramkowej Marcin Borysewicz ma ogromne problemy z chwytaniem futbolówki i ta wypada mu z rąk i wpada do siatki. Dość kuriozalna bramka samobójcza.
24' Auto-Truck nie poddaje się, teraz próbuje Lubczyński, strzał z dystansu mocny i precyzyjny, golkiper Fulanito poradził sobie jednak z obroną tego strzału.
26' Rzut rożny dla Fulanito, Jacek Czarnecki dośrodkowuje w pole karne, stojący samotnie Piotr Zając idealnie się złożył do strzału z woleja, trafił w piłkę ale nie w świato bramki.
28' Okazja przed zespołem dowodzonym przez Grzegorza Krowickiego, Piotr Onufrowicz strzela z dystansu, piłka przelatuje nad poprzeczką.
30' Zabrakło bardzo niewiele, Grzegorz Krowicki idealnie wypatrzył nadbiegającego w pole karne Zbigniewa Krowickiego, centymetrów brakowało aby umieścić piłkę w siatce.
33'  (2:3) -Błąd w obronie Wojciecha Dudka, Maciej Mytych precyzyjnym strzałem w krótki róg zdobywa bramkę kontaktową.
34' Miękko wrzucona piłką w pole karne Fulanito przez Lubczyńskiego, do futbolówki najwyżej wyskoczył Grzegorz Krowicki, strzelił z głowy jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.
36' Fulanito w opałach, mocne tempo narzucił teraz Auto-Truck.
37' Rzut rożny dla Auto-Trucku, Krowicki wrzucił w pole karne, piłka odbiła się od pleców Filipa Borysewicza i trafiła w poprzeczkę !
38'  (3:3) -Auto- Truck dopiął swego, Tomasz Kanecki wykorzystał zamieszanie przed polem karnym Fulanito i strzelił z powietrza nie do obrony.

Fulanio po dobrym początku spotkania spuściło trochę z tonu, rywale zagrali konsekwentnie i do samego końca wierzyli, że uda im się odwrócić losy spotkania. Przysłowie powiada, że szczęście sprzyja lepszym, Auto - Truck gdyby wykorzystał swoje okazje mógł śmiało zgarnąć komplet oczek. Rywalizacja o pozostanie w drugiej lidze trwa nadal.W następnym meczu Auto-Truck  zagra z walczącym o awans IBM Blue, Fulanito podejmnie Domino.