23.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
9 : 2
( 3 : 1 )
Skład: Bzowski, Tyszkiewicz, Leszczyński, Jurzyk, Kloczkowski, Pogoda, Tetera, Przedpełski
Skład: Rozpędowski, Stochalski, Świsulski, Witkowski, Witkowski, Kubica, Gołda, Kozicki, Zieliński
4' Dawid Kloczkowski
25' Paweł Tetera
13' Jarosław Gołda
14' Jarosław Gołda
17' Jarosław Gołda
21' Jarosław Gołda
29' Jacek Witkowski
33' Sławomir Kozicki
35' Jarosław Gołda
36' Wojciech Zieliński
38' Jarosław Gołda
Zawodnik meczu: Jarosław Gołda (Lider klasyfikacji strzelców potwierdził swoją znakomitą dyspozycję i zdobył w tym spotkaniu sześć bramek zapewniając zwycięstwo Fizjoterapii)

2' Krzysztof Tyszkiewicz decyduje się na zaskakujący strzał z koła środkowego a Dominik Rozpędowski wybija to uderzenie na rzut rożny.
3' Marcin Przedpełski dośrodkowuje z rzutu rożnego wprost na głowę Dawida Kloczkowskiego ten jednak uderza niecelnie.
4' (0:1) - Dawid Kloczkowski będąc przed polem karnym mocno uderzył z dużego palaca a piłka wpadła do bramki obok interweniującego bramkarza.
6' Paweł Tetera urwał się prawą stroną i uderzył po długim rogu jenak piłka przeszła obok bramki.
7' Jarosław Gołda dogrywa w pole karne do Kozickiego, którego strzał broni Bzowski a dobitka Gołdy przelatuje nad poprzeczką.
10' Kozicki faulowany przed polem karnym. Z rzutu wolnego uderza Gołda jednak prosto w mur.
10' Wojciech Zieliński dośrodkowuje w pole karne a Gołda uderza głową nad poprzeczką.
12' Gołda nie wykorzystuje świetnej okazji i przegrywa pojedynek sam na sam z Bzowskim.
13' Kontra w wykonaniu graczy Domino. Jakub Pogoda znalaazł się sam przed bramkarzem rywala jednak uderzył zbyt czytelnie i Rozpędowski obronił ten strzał.
13' (1:1) - Fatalny w skutkach błąd zawodników Domina we własnym polu karnym. Jarosław Gołda przejmuje piłkę i pewnym strzałem doprowadza do wyrównania.
14' (2:1) - Jarosław Gołda otrzymuje piłkę w polu karnym, schodzi do lewej strony i strzałem w długi róg wyprowadza Fizjoterapię na prowadzenie.
15' Gołda z Witkowskim wychodzą w sytuacji 2 na 1. Uderzenie tego pierwszego przechodzi obok bramkarza jednak wracający obrońca wybija piłkę zmierzającą do pustej bramki.
17' (3:1) - Jacek Witkowski faulowany przed polem karnym. Do piłki podchodzi Jarosław Gołda i płaskim strzałem pokonuje Bzowskiego. Hat trick na koncie Jarka!
21' (4:1) - Dalekie zagranie Kozickiego z własnej połowy. Jarosław Gołda strzałem głową przerzuca piłkę nad Bzowskim i mamy kolejną bramkę.
22' Po dośrodkowaniu Przedpełskiego z linii autowej Dawid Kloczkowski pięknie uderzył z przewrotki jednak piłka minęła bramkę.
23' Tym razem Kloczkowski uderza zza pola karnego a piłka trafia w słupek!
25' (4:2) - Tyszkiewicz przejmuje piłkę na własnej połowie i rusza z akcją. Zagranie na klepkę z Kloczkowskim i dogranie Tyszkiewicza w pole karne, po którym Paweł Tetera zdobywa bramkę strzelając z pierwszej piłki.
27' Gołda przegrywa pojedynek sam na sam z Bzowskim.
28' Kozicki dogrywa w pole karne a Bzowski w znakomitym stylu broni uderzenie Jacka Witkowskiego z 3 metrów.
29' (5:2) - Po uderzeniu z rzutu wolnego w wykonaniu Gołdy, Bzowski odbija piłkę lecz wobec dobitki Jacka Witkowskiego jest już bezradny.
31' Leszczyński wykłada piłkę przed pole karne do nadbiegającego Tyszkiewicza jednak ten uderza wysoko nad poprzeczką.
33' (6:2) - Gołda zagrywa do Sławomira Kozickiego a ten zdobywa bramkę przerzucając piłkę nad wychodzącym Bzowskim. Sytuację próbował ratować jeszcze jeden z obrońców Domina jednak nie zdążył wybić piłki.
35' (7:2) - Jarosław Gołda mocnym strzałem wykańcza kontrę Fizjoterapii. Piłka po ręce Bzowskiego wpada do bramki.
36' (8:2) - Wojciech Zieliński zdobywa bramkę płaskim strzałem z pola karnego wykorzystując dogranie Gołdy.
38' (9:2) - Paweł Świsulski zagrywa w pole karne do Jarka Gołdy, który mija bramkarza i strzela do pustej bramki. To już drugi hat trick tego zawodnika w tym spotkaniu!
39' Szansa dla Gołdy na siódmą bramkę w meczu jednak tym razem po jego uderzeniu piłka trafia w poprzeczkę!

Bezdyskusyjne zwycięstwo ekipy Fizjoterapii, która nadal nie traci nadzieji, że uda jej się zająć jedno z dwóch pierwszych miejsc w grupie C drugiej ligi. Domino na początku spotkania prezentowało się bardzo dobrze jednak w późniejszych minutach sprawy w swoje ręcę wziął  Jarosław Gołda i zdobywając w sumie sześć bramek powiększył swoją przewagę w klasyfikacji strzelców a co najważniejsze zapewnił swojej drużynie spokój w grze i poprowadził ją do zwycięstwa. W następnej kolejce Fizjoterapia spotka się z zespołem Brak Sponsora, Domino natomiast zagra z Hectasem.