22.05 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Szczepański, Martynowicz, Gorazdowski, Głuszek, Świerkot, Chmiel, Resel
Skład: Waleszczyński, Rumin, Jała, Zając, Tomasik, Gawłowski, Królikowski, Pistl, Czarnecki
13' Marcin Świerkot
15' Marcin Świerkot
40' Paweł Gorazdowski
30' Adam Tomasik
Zawodnik meczu: Marcin Świerkot (Najgrożniejszy zawodnik w szeregach zwycięzców. Spotkanie zakończył z dwiema bramkami na koncie)

Czwartkowe zmagania na Kuźnikach zakończy spotkanie drużyn zaciekle broniących się przed spadkiem. Zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, w lepszej sytacji są gracze Fulanito, którzy mają dwa punkty więcej od swojego dzisiejszego rywala. Obie ekipy pilnie potrzebują punktów, remis nie zadowoli nikogo w związku z czym zapowiada nam sie ciekawe widowisko.

2' Damian Jała dośrodkowuje z linii autowej w pole karne a Andrzej Martynowicz odbija piłkę ręką! Sędzia nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny! Do piłki podchodzi Krzysztof Waleszczyński i nie trafia w bramkę!
4' Rafał Gawłwowski łapie piłkę po uderzeniu z dystansu Pawła Gorazdowskiego.
5' Marcin Świerkot urwał się lewą stroną i uderzył na bramkę jednak Gawłowski wybił piłkę na rzut rożny.
7' Szczepański dośrodkowuje z rzutu rożnego a piłka po strzale głową Świerkota trafia w poprzeczkę! Przejmują ją gracze Fulanito i wychodzą z kontrą. Po znakomitym dograniu w pole karne w świetnej sytuacji znalazł się Królikowski jednak przegrał pojedynek sam na sam z Markiem Chmielem.
13' (0:1) - Szczepański uderzył na bramkę, piłka po interwencji bramkarza trafiła wprost pod nogi Marcina Świerkota, który precyzyjnym strzałem z linii pola karnego otworzył wynik spotkania.
15' (0:2) - Sędzia dyktuje rzut wolny przed polem karnym za zagranie ręką. Do piłki podchodzi Marcin Świerkot i mocnym uderzeniem zdobywa drugą bramkę.
15' Świerkot podaje do Gorazdowskiego ten uderza po koźle jednak Gawłowski nie daje się zaskoczyć.
16' Kontra graczy Fulanito. Marek Zając decyduje się na strzał, który przelatuje jednak nad bramką.
19' Rzut wolny dla Fulanito z około 19 metrów. Adam Tomasik mocno uderza a Marek Chmiel wybija piłkę na rzut rożny.
22' Płaskie uderzenie Świerkota zza pola karnego w niewielkiej odległości mija bramkę.
23' Jacek Czarnecki strzela z około 12 metrów. Piłka przelatuje nad bramką.
26' Szcepański zagrywa z własnej połowy do Gorazdowskiego, ten uderza glową jednak niecelnie.
27' Chmiel wybija piłkę na rzut rożny po zaskakującym uderzeniu Jały z dystansu.
28' Szczepański prawą stroną boiska wbiega w pole karne i płasko uderza na bramkę jednak Gawłowski nogami odbija piłkę.
30' (1:2)  - Adam Tomasik po zamieszaniu w polu karnym pakuję piłkę do bramki.
33' Rzut wolny z około 16 metrów. Do piłki podchodzi Waleszczyński jednak trafia prosto w mur.
38' Marek Zając mija przed polem karnym dwóch rywali i wostatniej chwili zostaje zablokowany.
40' (1:3)  - Paweł Gorazdowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem płaskim strzałem zdobywa bramkę i pieczętuje zwycięstwo swojej drużyny.

Zasłużone zwycięstwo zespołu Brak Sponsora, który w przekroju całego spotkania był stroną przeważającą i stworzył więcej dogodnych okazji od przeciwnika. Po tej wygranej ekipa Bartosza Rosołowicza wydostała się ze strefy spadkowej spychając tym samym do niej swojego dzisiejszego rywala. Obie drużyny jednak czeka ciężka walka do końca o zachowanie drugoligowego bytu. W nastepnej kolejce Brak Sponsora spotka się z IBM Blue a Fulanito zagra z F.C. Nakacu.