14.05 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Białek, Zawodny, Głowik, Pudełko, Odemski, Czajkowski, Karpiel
Skład: Waleszczyński, Rumin, Jała, Hurkasiewicz, Stasiak, Dudek, Gawłowski, Królikowski, Zając, Pistl, Czarnecki
12' Rafał Pudełko
25' Rafał Pudełko
37' Łukasz Czajkowski
40' Paweł Karpiel
8' Adam Hurkasiewicz
10' Piotr Zając
24' Marcin Stasiak
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Stwarzał największe zagrożenie pod bramką przeciwnika a swój dobry występ zakończył z jednym golem i asystą na koncie)

Fulanito z pewnością nie tak wyobrażał sobie tegoroczne rozgrywki. Miała być walka o awans a tymczasem ekipa Pawła Rumina musi bronić się przed spadkiem. Przed nimi seria spotkań z drużynami, które również będą walczyć o zachowanie drugoligowego bytu. 40+ natomiast jak dotąd sukcesywnie gromadzi punkty i zajmuje miejsce w środku tabeli. Dopiero w ostatniej kolejce gracze Bogdana Masłowskiego doznali pierwszej porażki a we wcześniejszych meczach odnieśli dwa zwycięstwa i zanotowali dwa remisy. Zapowiada się ciekawe spotkanie...

3' Strzał Piotra Zająca odbija się od jednego z rywali i po rykoszecie przelatuje minimalnie obok słupka.
6' Niecelne uderzenie Artura Glowika zza pola karnego.
8'  (1:0) - Adam Hurkasiewicz uderza zza pola karnego a piłka po odbiciu sie od rywala wpada do bramki obok zaskoczonego Michała Odemskiego.
10'  (2:0) - Piotr Zając mija jednego z rywali i posyła piłkę w długi róg bramki.
11' Próba Łukasza Czajkowskiego zza pola karnego jednak jest to uderzenie niecelne.
12'  (2:1) - Artur Głowik dośrodkowuje z linii autowej a niepilnowany w polu karnym Rafał Pudełko zdobywa bramkę strzałem głową.
14' Pilka po strzale Marcina Stasiaka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
16' Nieatakowany przez nikogo Zając uderza zza pola karnego jednak nieczysto trafia w piłkę która w znacznej odległości mija bramkę.
17' Dośrodkowanie Pawła Rumina. Zając uderza z pierwszej piłki jednak świetnie interweniuje Odemski.
18' Czajkowski w pełnym biegu mija dwóch rywali, mocno uderza zza pola karnego jednak Gawłowski nie daje się zaskoczyć.
19' Czajkowski zagrywa z własnej połowy do wbiegającego w pole karne Karpiela, ten decyduje się na strzał z powietrza jednak po raz kolejny Gawłowski świetnie interweniuje.
21' Mocne uderzenie Zająca i świetna interwencja Odemskiego, który wybija piłkę na rzut rożny.
22' Strzał Rafała Pudełki przelatuje obok spojenia słupka z poprzeczką.
23' Stasiak mija Mirosława Białka i lobuje wychodzącego z bramki Odemskiego, piłka przelatuje jednak nad poprzeczką.
24'  (3:1) - Piotr Zając dogrywa do Marcina Stasiaka, ten strzela a piłka po ręce interweniującego Odemskiego wpada do bramki.
25'  (3:2) - Szybka odpowiedź graczy 40+. Dośrodkowanie Artura Głowika strzałem głową na bramkę zamienia Rafał Pudełko.
27' Pudełko z Czajkowskim zagrali na klepkę jednak strzał tego ostatniego jedt niecelny.
28' Doskonała okazja na wyrównanie. Pudełko przegrywa pojedynek sam na sam z Gawłowskim.
31' Pudełko podaje przed pole karne do Czajkowskiego a ten po raz kolejny uderza niecelnie na bramkę.
33' Strzał Stasiaka zza pola karnego w dobrym stylu broni Odemski.
34' Gracze Fulanito wyszli 3 na bramkarza jednak piłka zaplątała sie pod nogami Zająca i przejął ją bramkarz.
35' Zając świetnie dogrywa w pole karne do niepilnowanego Hurkasiewicza a ten w doskonałej sytuacji z 5 metrów posyła piłkę nad poprzeczką.
37'  Łukasz Czajkowski ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.
40'  Paweł Karpiel ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

Wyrównane spotkanie w którym obie drużyny miały swoje okazje na zdobycie kolejnych bramek. Gracze ekipy 40+ przez cały mecz musieli radzić sobie bez zmiennika i na doprowadzenie do wyrównania nie starczyło im  juz czasu i sił. Fulanito po tym zwycięstwie wydostało się ze strefy spadkowej jednak nadal musi gromadzic punkty poniewaz jego przewaga nad pozostalymi zespołami nie jest duża. W następnej kolejce ekipa Pawła Rumina spotka się z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie czyli z ekipą Brak Sponsora natomiast 40+ zagra z jednym z faworytów do awansu IBM Blue.