14.05 godz. 20:50, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Krowicki, Borysewicz, Borysewicz, Halek
Skład: Rozpędowski, Nikipiło, Stochalski, Świsulski, Witkowski, Gołda, Kozicki, Piątkowski, Zieliński
12' Jarosław Gołda
17' Jarosław Gołda
32' Jarosław Gołda
37' Jarosław Gołda
Zawodnik meczu: Jarosław Gołda (W tym przypadku wybór mógł być tylko jeden, Strzelec wszystkich bramek w tym meczu dla drużyny Fizjoterapii.)

Fizjoterapia to jeden z kandydatów do awansu. Graczom tej drużyny do rozegrania pozostały jeszcze cztery spotkania z drużynami będącymi niżej w tabeli i chcąc osiągnąć promocję do grona pierwszoligowców w żadnym z nich ekipa Roberta Witkowskiego nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Auto Truck sezon rozpoczął od trzech porażek jednak w ostatnich dwóch spotkaniach gracze tej drużyny zaczęli gromadzić punkty czym pokazali, że do końca będą walczyć o zachowanie drugoligowego bytu. Chcąc osiągnąć sukces w dzisiejszym meczu nie mogą pozwolić na rozwinięcie skrzydeł przez najlepszego strzelca ligi Jarosława Gołdę. Czym im się to uda? Przekonamy sie już niedługo...

1' Świetna okazja już na początku meczu. Sławomir Kozicki przegrywa jednak pojedynek sam na sam z Marcinem Borysewiczem.
3' Artur Halek uderza zza pola karnego jednak wprost w ręce Dominika Rozpędowskiego.
5' Michał Piątkowski strzela zza pola karnego, w ocenie graczy Fizjoterapii piłka odbiła sie od ręki jednego z obrońców jednak gwizdek sędziego milczy.
8' Borysewicz broni uderzenie Pawła Nikipło.
10' Rzut wolny dla Fizjoterapii przed polem karnym jednak źle rozegrany i szansa na zdobycie bramki została zmarnowana.
12'  (1:0) - Jarosław Gołda otrzymuje podanie w pole karne od Pawła Świsulskiego, mija jednego z rywali i mocnym strzałem zdobywa bramkę.
14' Gołda uderza po ziemi zza pola karnego jednak Borysewicz pewnie łapie piłkę.
16' Rzut wolny tuż przed polem karnym. Gołda trafia piłką w mur.
17'  (2:0) - Jarosław Gołda wykorzystuje świetne podanie Sławomira Kozickiego i zdobywa kolejna bramkę.
20' Gracze Fizjoterapii wyszli z kontrą, Kozicki dograł piłkę do Gołdy na drugi metr a najlepszy strzelec ligi mając przed sobą pustą bramkę fatalnie spudłował!
22' Kozicki minął rywala prawą stroną dograł w pole karne do Gołdy jednak jego strzał obronił Borysewicz.
24' Minimalnie niecelne uderzenie Gołdy zza pola karnego.
27' Rozpędowski broni mocne uderzenie Grzegorza Krowickiego.
28' Piątkowski po podaniu Gołdy uderza na bramkę jednak zbyt lekko i Borysewicz nie ma kłopotów z interwencją.
30' Borysewicz przenosi nad poprzeczką mocne uderzenie Kozickiego.
31' Rozpędowski paruje piłkę do boku po strzale Filipa Borysewicza.
32'  (3:0) - Jarosław Gołda wykorzystuje świetne dogranie Sławomira Kozickiego i zdobywa bramke kompletując tym samym hat trick!
34' Gołda dośrodkowuje z rzutu rożnego a Nikipło uderza niecelnie głową.
37'  (4:0) - Jarosław Gołda w sytuacji sam na sam sprytnym strzałem posyła piłkę do bramki obok interweniującego Borysewicza.

Pewna i zasłużona wygrana zespołu Fizjoterapii, która odnosi trzecie z rzędu zwycięstwo i robi duży krok w kierunku awansu do pierwszej ligi jednak promocja do grona pierwszoligowców nie zależy już teraz od nich samych. Nawet trzy zwycięstwa w pozostałych do rozegrania spotkaniach mogą nie dać graczom tej drużyny awansu. Muszą oni liczyć na to,że ktoraś z drużyn będących w czołówce zgubi punkty. Auto Truck natomiast czeka ciężka walka o uniknięcie degradacji. W nastepnej kolejce Fizjoterapia spotka się z zespołem Domino a Auto Truck zagra z Hectasem.