12.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 0 )
Skład: Szczepański, Martynowicz, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Świerkot, Chmiel, Resel, Bodziony
Skład: Wilk, Skrzypek, Łukowiak, Kalman, Łagożny, Długozima, Mróz, Dąbrowski, Michalski, Barcikowski
2' Rafał Resel
34' Leszek Szczepański (Rzut karny)
3' Kamil Łukowiak
Zawodnik meczu: Marek Chmiel (Pewny punkt drużyny przez całe spotkanie a jego dwie świetne interwencje w ostatniej minucie uchroniły zespół od porażki.Na wyróżnienie zasłużył również bramkarz rywali Adrian Kalman)

Niezwykle istotne spotkanie dla układu dolnych rejonów tabeli. Oba zespoły jak dotąd zgromadziły tyle samo punktów i zaciekle walczą o utrzymanie się w gronie drugoligowców. Remis z pewnością nie zadowoli żadnej ze stron w związku z tym zapowiada sie ciekawe widowisko.

2'  Rafał Resel ukarany żółtą kartką za faul.
3'  (1:0) - Kamil Łukowiak strzałem głową daje prowadzenie swojej drużynie. Dośrodkowywał Jakub Długozima.
5' Po strzale Krzysztofa Barcikowskiego piłka trafia w słupek!
8' Leszek Szczepański mija obrońcę i oddaje strzał jednak piłka przelatuje obok bramki.
11' Adrian Kalman w dobrym stylu broni uderzenie Szczepańskiego.
12' Szczepański faulowany przed polem karnym. Z rzutu wolnego uderza Marcin Świerkot jednak trafia w mur.
14' Dośrodkowanie Świerkota. Z woleja uderza Paweł Gorazdowski jednak znakomicie broni Kalman.
17' Ponownie świetnie interweniuje Kalman, ponownie po strzale Gorazdowskiego.
18' Po dośrodkowaniu Mateusza Bodzionego głową uderzał Świerkot jednak piłka przeleciała obok bramki.
19' Kontra w wykonaniu graczy FC Nakacu. Barcikowski podaje do Jarosława Skrzypka ten przegrywa pojedynek sam na sam z Markiem Chmielem.
20' Gorazdowski uderza zza pola karnego, minimalnie niecelnie.
22' Szczepański dośrodkowuje z rzutu rożnego, strzela Gorazdowski jednak po raz kolejny świetnie interweniuje Kalman.
23' Ponownie Szczepański dogrywa do Gorazdowskiego, tym razem strzał tego ostatniego trafia w boczną siatkę.
25' Jakub Wilk uderza z rzutu wolnego, a Marek Chmiel wybija piłkę na rzut rożny.
26' Krzysztof Kaziura wychodzi sam na sam z bramkarzem jednak trafia w słupek!
28' Dobre zagranie Barcikowskiego do Łukowiaka ten jednak przegrywa pojedynek z Chmielem.
32' Chmiel broni mocne uderzenie Barcikowskiego.
34' Świerkot dośrodkowuje z rzutu rożnego a próbujący interweniować Długozima zagrywa piłkę ręką. Rzut karny!
34'  (1:1) - Pewnym wykonawcą rzutu karnego Leszek Szczepański i mamy remis.
36' Sylwester Głuszek uderza zza pola karnego, Kalman wybija piłkę na rzut rożny.
40' Gracze FC Nakacu wychodzą dwóch na bramkarza! Fatalną decyzje podejmuje jednak Wilk, który zamiast podawać do kolegi uderza na bramkę a jego strzał odbija Marek Chmiel.
40' Kolejna znakomita szansa na zdobycie zwycięskiej bramki! Ponownie Wilk w sytuacji sam na sam, ponownie Chmiel znakomicie interweniuje wybijając piłkę na rzut rożny.

Emocjonujące spotkanie w którym wynik do ostatnich minut pozostawał sprawą otwartą. Znakomite zawody rozegrali obydwaj bramkarze, którzy swoimi interwencjami kilkanaście razy ratowali swoje zespoły przed utratą bramek. Brak Sponsora przerwał serię przegranych meczy a dla FC Nakacu jest to drugi remis z rzędu. W następnej kolejce Brak Sponsora spotka się z Fulanito czyli z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie a FC Nakacu zagra z walczącym o awans zespołem Domino.