09.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
Skład: Kulesza, Żal, Skowyra, Dudek, Maślak, Maślak, Andrzejewski, Zaborski
Skład: Grocki, Kolczyk, Ogrodowicz, Stadnicki, Depta, Słonecki, Podgórski
7' Marcin Żal
9' Tomasz Maślak
13' Adam Skowyra
13' Patryk Andrzejewski
18' Radosław Dudek
24' Patryk Andrzejewski
29' Tomasz Maślak
30' Tomasz Maślak
33' Radosław Dudek
6' Robert Depta
36' Grzegorz Podgórski
Zawodnik meczu: Marcin Żal (Strzelił gola doprowadzającego do wyrównania na 1:1, grał bardzo dobrze w defensywie, często włączał się do akcji ofensywnych. Na wyróżnienie zasługują również Dudek oraz T.Maślak.)

"Agenci" wciąż nie zaznali smaku zwycięstwa podczas rozgrywek na sztucznej trawie, nie zdobyli też nawet jednego punktu. Hectas to były pierwszoligowiec, który walczy o powrót na zaplecze Superligi. W takiej sytuacji, faworyt może być tylko jeden ale piłka nożna rządzi się swoimi prawami.

5' Grzegorz Podgórski uderza z dystansu, Robert Depta próbuje zmienić kierunek lotu piłki, tuż przed bramkarzem lecz bardziej zablokował strzał koleki niż postraszył goalkeepera rywali.
6'  (1:0) - Akcja Los Agentes prawym skrzydłem, Podgórski zagrywa piłkę w pole karne gdzie Depta ma przed sobą już tylko bramkarza. Kapitan Hofses Team, pewnym strzałem umieszcza ją w bramce!
7'  (1:1) - Błyskawiczna odpowiedź Hectasu! Marcin Żal, strzałem z dystansu i rykoszecie od nogi Słoneckiego, doprowadza do wyrównania!
9'  (1:2) - Ładny strzał Tomka Maślaka zza pola karnego i "Pingwiny" wychodzą na prowadznie!
13' - Adam Skowyra za nieprzepisowo przeprowadzoną zmmianę zawodników.
13'  (1:3) - Ależ goool!!! Piotr Andrzejewski zauważył wysoko wysuniętego bramkarza "Agentów" i strzałem z lewego skrzydła, na wysokości własnego pola karnego lobuje Grockiego!!!
16' Minimalnie niecelny strzał Radosława Dudka.
18'  (1:4) - Rafał Kulesza przerzuca piłkę nad obrońcami Los Agentes, Tomek Maślak zagrywa ją piętką przed pole karne a Radosław Dudek dopełnia formalności strzałem z woleja!!! Książkowa akcja!!
24'  (1:5) - Piłka, po strzale Andrzejewskiego, zza pola karnego znajduje drogę do bramki Grockiego!
29'  (1:6) - Tomek Maślak popędził w pole karne "Agentów", bark w bark z jednym z obrońców i strzałem po długim rogu podwyższył prowadzenie dla "Pingwinów".
30'  (1:7) - Kolejne trafienie Tomka Maślaka.
33'  (1:8) - Mocny strzał Radka Dudka zza pola karnego! Bramkarz Los Agentes bez szans!
36'  (2:8) - Grzegorz Podgórski zmniejsza dystans do Hectasu ale to gol, tylko na otarcie łez.
37' Marcin Żal uderza z połowy boiska ale posyła piłkę minimalnie nad poprzeczką.

Los Agentes objęli prowadzenie lecz później sytuację na boisku opanował Hectas. Pewne i zasłużone zwycięstwo "Pingwinów" przybliżyło ich nieco do strefy promowanej awansem przez co zrobi się tam jeszcze ciaśniej.