06.05 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Bzowski, Banaś, Leszczyński, Nawrocki, Jurzyk, Płachecki, Kloczkowski, Olkowski, Tetera, August, Przedpełski
Skład: Cieślak, Rosołowicz, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Chmiel, Święcicki, Resel, Bodziony
6' Paweł Tetera
23' Grzegorz August
31' Kamil Leszczyński
32' Mateusz Olkowski
40' Paweł Tetera
13' Bartosz Rosołowicz
16' Wojciech Święcicki
18' Mateusz Bodziony
Zawodnik meczu: Paweł Tetera (Bardzo groźny pod bramką rywala, często nękał bramkarza oraz defensywę Braku Sponsora. Po tym meczu na swoje konto dopisał dwa gole.)

Podrażnione swoją sytuacją w lidze Domino, zapowiada walkę o awans do ostatniego meczu. Z takim nastawieniem podeszli do kolejnego pojedynku gdzie ich przeciwnikiem był Brak Sponsora. Faworyt wyszedł na prowadzenie w 6 minucie za sprawą trafienia Pawła Tetery, który wykorzystał dokładne podanie Marcina Przedpełskiego. W kolejnej akcji, ten sam zawodnik trafił w poprzeczkę a Brak Sponsora może mówić o sporym szczęściu.

Zawodnicy Domino bardzo często zaglądali na połowę przeciwnika ale nic z tego nie wynikało. W 13 minucie dość nieoczekiwanie, Brak Sponsora doprowadził do wyrównania po rzucie rożnym wykonywanym przez Pawła Gorazdowskiego. Dobrze ustawiony na dalszym słupku Bartosz Rosołowicz uderzył w kierunku bramki a bramkarz Domino sprawiał wrażenie jakby "szukał drobnych" w trawie.

Ten gol podziałał na ekipę Radosława Banasia jak płachta na byka. Już minutę później ładnym wolejem, na bramkę Marka Chmiela uderzył Przedpełski ale na drodze stanął mu słupek. W kolejnej minucie Brak Sponsora przeprowadził groźną kontrę zakończoną trafieniem Mateusza Święcickiego. Asystę przy tym golu zaliczył Mateusz Bodziony. Kibice Domino byli w szoku, a zawodnicy zaczęli się kłócić między sobą. Brak Sponsora uwierzył w siebie i w 17 minucie mocnym strzałem, Bzowskiego próbował zaskoczyć Cieślak ale bramkarz Domino był na posterunku i pewnie wypiąstkował piłkę.

Na dwie minuty przed przerwą Cieślak doznał groźnie wyglądającej kontuzji kolana i musiał opuścić boisko przez co zrobiła nam się lekka przerwa w grze. Miejmy nadzieję, że uraz zawodnika BS nie jest groźny i szybko powróci na boisko. Chwilę po tym zdarzeniu, Mateusz Bodziony strzałem z prawego sektora pola karnego podwyższył prowadzenie dla ekipy w czerwonych strojach. Do przerwy 3:1 dla Brak Sponsora!!!

Na początku drugiej części spotkania inicjatywę zaczęli przejmować debiutanci a w 23 minucie kontaktowego gola strzelił Grzegorz August. Rywal wcale nie zamierzał rezygnować z sensacyjnego zwycięstwa i wciąż groźnie atakował bramkę Domino. Przez kilka minut "Ekipa Banana" była w opałach, po strzale Kaziury ratowała ich poprzeczka.

W 27 minucie zrobiło się natomiast gorąco pod bramką BS, po strzale z głowy Płacheckiego, o mały włos piłki do własnej bramki nie wpakował Rafał Rasel. Domino nie przestawało szukać okazji do wyrównania i wreszcie udało się to Kamilowi Leszczyńskiemu, który strzałem w krótki róg doprowadził do remisu. Ten gol podciął drużynie Rosołowicza skrzydła i z każdą, kolejną minutą Domino przejmowało kontorlę nad meczem. W 36 minucie Mateusz Olkowski oddał płaski strzał zza pola karnego i było już 4:3. Chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego wynik meczu ustalił Paweł Tetera, którego w polu karnym rywali wypatrzył Dawid Kloczkowski.

Brak Sponsora postraszył faworyta do awansu i gdyby nie determinacja Domino to promocja do wyższej klasy rozgrywkowej oddaliłaby się na dobre. "Banan" i spółka są jednak wciąż w grze, muszą jednak liczyć na potknięcia innych kandydatów. Przed obiema drużynami teraz mecze w Pucharze Ligi. W najbliższą sobotę, Brak Sponsora w rundzie eliminacyjnej zagra z innym drugoligowcem, RedKnee. Tydzień później Domino zmierzy się z grającymi w Superlidze, Kuźnikami.