16.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Bzowski, Banaś, Tyszkiewicz, Leszczyński, Nawrocki, Jurzyk, Płachecki, Kloczkowski, Olkowski, Pogoda, Tetera, August, Przedpełski
Skład: Białek, Masłowski, Kurzeja, Struski, Odemski, Czajkowski, Magusiak
2' Michał Płachecki
6' Paweł Tetera
19' Grzegorz August
25' Dawid Kloczkowski
37' Radosław Banaś
22' Paweł Struski
40' Tomasz Kurzeja
Zawodnik meczu: Mateusz Magusiak (Gdy pojawił się na placu gry wniósł sporo ożywienia w poczynania czterdziestolatków. Był najbarwniejszą postacią na boisku.)

Obie ekipy sąsiadują ze spobą w tabeli. Jedni i drudzy mają parcie na sukces. Zwycięzca tego pojedynku zbiży się do czołówki i będzie liczył się w walce o awans.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Zawodnicy 40+ zaczynają w sześciu, z informacji wynika że ma się pojawić jeszcze Mateusz Magusiak.
2'  (0:1) - Błąd w obronie czterdziestolatków, Michał Płachecki umieszcza piłkę z najbliższej odległości.
4' Strzał zza pola karnego Kloczkowskiego,golkiper nogami wybija futbolówkę.
6'  (0:2) - Paweł Tetera podwyższa prowadzenie.
8' Czterdziestolatkowie uzupełniają skład, na boisko wchodzi spóżniony Mateusz Magusiak.
10' Indywidualny rajd Magusiaka został zakończony udaną interwencją golkipera Domino.
12' Rzut wolny dla 40+, do piłki podchodzi Czajkowski, strzał celny jednak zbyt lekki żeby pokonać bramkarza.
14' Podanie Płacheckiego w pole karne 40, w ostatniej chwili Masłowski przerywa podanie do Augusta,
16' Dośrodkowanie z bocznego sektora Radka Banasia, Augustowi zabrakło dosłownie centymetrów aby sięgnąć futbolówkę.
18' - Faul Augusta na Czajkowskim, rzut wolny wykonuje Magusiak, podanie do Masłowskiego który nie trafia czysto w piłkę
21' Magusiak strzela z bocznego sektora, Bzowski wybija piłkę przed siebie, dobita Struskiego niecelna.
22'  (1:2) - ! Kontaktowe trafienie czterdziestolatów, Paweł Struski pewnym strzałem pokonuje stojącego między słupkami Bzowskiego.
23' Domino powinno podwyższyć prowadzenie, podanie Kloczkowskiego nie potrafił wykorzystać Jakub Pogoda.
25 - Faul Kloczkowskiego na bramkarzu rywali, sędzia Malec słusznie pokazuje zawodnikowi żółtą kartkę.
26' Okazja dla Domino, podanie z rzutu wolnego nie potrafił wykorzystać Michał Płachecki.
29' Ależ okazja dla Domino, podanie na wolne pole do Michała Płacheckiego, obrońca Domio strzela lecz bardzo niecelne, nie trafił czysto w piłkę.
32' Poprzeczka ! Napastnik Domino strzela z dystansu i trafia w konstrukcje bramki.
35' Sporo nerwów na boisko, na całe szczęście arbiter zawodów panuje nad sytuacją.
37' - Nierozważny atak na nogi Radka Banasia. Mateusz Magusiak ucierpiał w tym starciu, zasłużona kartka.
38' Rzut wolny dla 40 . Czajkowski strzela mocno i prosto w mur, dobitka Mirosława Białka, piłka przelatuje nad poprzeczką.
38' Czajkowski zatańczył w przed polem karnym z obrońcami, strzela mocno lecz prosto w bramkarza.
40'  (2:2) -! Fantastyczne trafienie Tomasza Kurzeji z rzut wolnego, piłka ląduje w samym okienku bramki.

Sporo nerwów w tym spotkanu, czterdziestolatkowie pokazali charakter w drugiej połowie i wrócili z dalekiej podróży.Sporo pracy miał w tym spotkaniu arbiter, jednak czujność i uwaga pozwoliła mu wywiązać się ze swojego zadania znakomicie. W następnym meczu 40 zagra z Fizjoterapia Polska , Domino podejmnie Brak Sponsora.