15.04 godz. 18:30, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Waleszczyński, Rumin, Dudek, Gawłowski, Królikowski, Zając, Pistl
Skład: Lungu, Weber, Kozioł, Tarasiewicz, Socki, Napierała, Bezdzietny, Mircea, Kruczek
38' Piotr Zając
5' Marek Napierała
9' Daniel Tarasiewicz (Rzut karny)
21' Marek Napierała
25' Tomas Weber
27' Jan Bezdzietny
32' Jan Bezdzietny
40' Margarit Mircea
Zawodnik meczu: Marek Napierała (Jedno z największych zagrożeń pod bramką Fulanito. Marek nie tylko strzelił dwa gole ale również otwierał drogę do bramki swoim kolegom.)

IBM Blue nie zwalnia tempa, z każdym kolejnym meczem spisuje się coraz lepiej i wygląda na to, że będzie poważnym kandydatem do awansu. O formie Fulanito nie możemy powiedzieć zbyt wiele bowiem za nimi dopiero dwa mecze i trzy punkty na koncie. Dziś będziemy mogli zweryfikować ich możliwości bowiem rywal jest bardzo wymagający.

5'  (1:0) - Paweł Kruczek przechwycił piłkę w środku pola, zagrywa ją do Marka Napierały ten kończy akcję IBM-u celnym strzałem tuż przy słupku.
7' Kolejna szansa debiutantów, bramkarz Fulanito broni jednak strzał Bezdzietnego.
9' Mocny strzał Napierały, Rafał Gawłowski paruje piłkę przed siebie lecz tą dopada Paweł Kruczek. Bramkarz chcąc ratować sytuację fauluje napastnika IBM-u, sędzia nie ma wątpliwości! Rzut karny.
9'  (2:0) - Daniel Tarasiewicz pewnym egzekutorem rzutu karnego.
15' Margarit Mircea wywalczył piłkę w polu karnym Fulanito lecz pod naporem defensorów, strzelił prosto w bramkarza.
16' Tarasiewicz decyduje się na strzał zza połowy boiska, jest on jednak zbyt słaby by zaskoczyć bramkarza "Szachownicy".
17' Pierwszy strzał Fulanito na bramkę rywali... Piotr Zając wysoko nad poprzeczką.
22'  (3:0) - Już dwie minuty po zmianie stron prowadzenie dla IBM Blue podwyższa Marek Napierała.
25' - Tomas Weber za niebezpieczne zagranie.
25' Krzysztof Waleszczyński oddaje niecelny strzał z rzutu wolnego na wysokości pola karnego.
26' Kolejna okazja Fulanito. Po rzucie wolnym pośrednim w polu karnym rywala, Piotr Zając trafia w mur a dobitka Waleszczyńskiego przelatuje wysoko nad bramką Bartka Kozła.
27'  (4:0) - Piłka po strzale Jana Bezdzietnego odbija się od poprzeczki i wpada do bramki!
32'  (5:0) - Widowiskowa akcja zawodników IBM-u, na jeden kontakt, zakończona celnym strzałem Bezdzietnego do pustej bramki.
35' Kolejna składna akcja IBM Blue. Tarasiewicz do Mircea, odegranie do Kruczka ale strzał tego ostatniego broni Rafał Gawłowski.
37' Mocno niecelny strzał Daniela Tarasiewicza, piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki Fulanito.
38'  (5:1) - Honor Fulanito ratuje Piotr Zając, który po minięciu obrońcy rywali oddaje strzał z "dużego palca".
40'  (6:1) - Napierała wypuszcza Margarita Mircea sam na sam z Gawłem.... napastnik IBM-u ustala wynik spotkania strzelając obok wychodzącego z bramki bramkarza.

Kolejny świetny mecz w wykonaniu IBM Blue, po pięciu spotkaniach ekipa Marcina Martyńskiego zgromadziła już 13 punktów i tylko utwierdza nas w twierdzeniu, że będzie poważnym kandydatem do gry w 1 lidze już w sezonie jesiennym. Fulanito przegrywa swój drugi mecz z rzędu, zdecydowanie brakuje w składzie Marka Zająca, który do spółki z Piotrem Zającem mógłby tworzyć świetny duet.