10.04 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 0 )
Skład: Grocki, Kolczyk, Paluchniak, Jany, Ogrodowicz, Krzyżański, Depta, Smarzoch, Słonecki, Podgórski, Pawlicki, Paluchniak, Krzyżański
Skład: Wilk, Petru, Kubów, Skrzypek, Sirek, Kalman, Łagożny, Długozima, Mróz, Michalski, Łukowiak, Barcikowski
16' Jerzy Petru
20' Krzysztof Barcikowski
40' Jakub Wilk
Zawodnik meczu: Jakub Wilk (Najaktywniejszy zawodnik tego spotkania. Zawodnik F.C. Nakacu swoimi rajdami na skrzydle wkręcał obrońców w ziemię jeden po drugim, a swój dobry występ przypieczętował bramką w ostatniej minucie meczu.)

Chociaż Los Agentes wciąż nie wywalczył jeszcze punktów to w rozgrywkach na sztucznej trawie spisuje się zdecydowanie lepiej niż podczas rozgrywk futsalowych i już widać, że w ekipie tej drzemie spory potencjał. F.C. Nakacu to starzy wyjadacze, którzy w świecie amatorskiej piłki są już blisko cztery lata.

3' Kontra F.C. Nakacu, jednak w porę wyjaśnia obrońca. Rzut rożny
4' Piłka po strzale z głowy Długozimy trafia wprost w Grockiego. Zabrakło niewiele!
5' Niecelny strzał z dystansu Łukowiaka.
6' Niepewna interwencja Kalmana po strzale z wysokości pola karnego Krzyżańskiego. W porę wszystko wyjaśniają jednak obrońcy.
7' Kolejna akcja Los Agentes Hofses Team. Piłka po strzale Kolczyka wpada w boczną siatkę.
9' Wrzutka w pole karne, jednak do piłki nie doskoczył Sirek. Zabrakło centymetrów!
10' Uderzenie Petru w porę blokują obrońcy. Piłka wychodzi za boisko.
12' Bierne zachowanie obrońców Los Agentes Hofses Team wyjaśnia Grocki dalekim wybiciem. To mogło się źle skończyć.
13' Grocki przecina dośrodkowanie w polu karnym i po raz kolejny ratuje swój zespół przed utratą bramki.
14' Rzut wolny dla F.C. Nakacu. Uderzenie Kubowa wybija z lini bramkowej Pawlicki.
16'  (1:0) - Petru decyduje się na strzał z dystansu. Zasłonięty Grocki nie miał szans na dobrą interwencję.
17' Kalman podaje wprost pod nogi rywala. Krzyżański momentalnie decyduje się na strzał, jednak bramkarza pewna obroną odkupił swoje winy.
18' Kolczyk decyduje się na indywidualną akcję na skrzydle, zakończoną strzałem w krótki róg. Górą ponownie Kalman.
20'  (2:0) - F.C. Nakacu podwyższa prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy. Barcikowski posyła mocno bitą piłkę w kierunku niepilnowanego Petru, jednak napastnik minął się z futbolówką. Ponownie poczynił zaskoczony tym faktem Grocki, który skapitulował po raz drugi w tym spotkaniu.
21' Obrońca Los Agentes Hofses Team mija się z piłką, która wpada pod nogi Kubowa. W tej sytuacji napastnik F.C. Nakacu nie powinien spudłować!
23' Krzyżański decyduje się na indywidualną akcję na skrzydle, która wykańcza niecelnym strzałem z wysokości pola karnego.
25' Barcikowski wykłada piłkę w pole karne Łukowiakowi, który próbował zaskoczyć strzałem piętka Grockiego. Tym razem bramkarz nie dał się zaskoczyć.
26' Niepewna interwencja Kalmana przy strzale Smarzocha. Mamy rzut rożny.
30' Kontra F.C. Nakacu. Uderzenie Wilka blokuje obrońca. Niebezpieczeństwo zażegnane.
32' Do uderzenia Pawlickiego rzuca się z poświęceniem obrońca.
35' Smarzoch wstrzelił piłkę w pole karne, jednak nikogo tam nie było aby mógł wykończyć tą akcję.
37' Smarzoch posyła zawiesinę w pole karne w kierunku Krzyżańskiego, jednak napastnik Los Agentes Hofses Team zbyt głęboko zbegł do środka i nie zdołał przyjąć piłki.
38' Barcikowski przenosi piłkę nad obrońcami w kierunku Petru, który decyduje się na strzał z woleja. Zabrakło naprawdę niewiele.
40'  (3:0) - Jakub Wilk ustala wynik spotkania.

Spotkanie nie było jednostronnym widowiskiem a F.C. Nakacu musieli się sporo napocić by pokonać "Agentów" 3:0. Dla drużyny Tomasza Michalskiego było to pierwsze zwycięstowo w tegorocznych rozgrywkach, o kolejne powalczy ona teraz z liderującym Żarem Tropików. Hofses Team pozostają bez punktów i swojej szansy będą upatrywali w pojedynku z Fizjoterapią Polską.