09.04 godz. 20:50, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
( 0 : 0 )
Skład: Skierski, Lungu, Weber, Tarasiewicz, Martyński, Socki, Napierała, Bezdzietny, Mircea, Kruczek
Skład: Rozpędowski, Nikipiło, Stochalski, Marks, Witkowski, Witkowski, Gołda, Piątkowski, Zieliński
24' Marek Napierała
33' Daniel Tarasiewicz (Rzut karny)
40' Jarosław Gołda
Zawodnik meczu: Paweł Kruczek (Bardzo aktywny pod bramką Fizjoterapii, brał udział przy kilku groźnych akcjach, wypracował rzut karny, po którym IBM mógł odtechnąć.)

Ostatnim, środowym meczem rozgrywanym na boisku w Leśnicy był pojedynek spadkowicza z 1 ligi, Fizjoterapii Polskiej z debiutującym w tym sezonie IBM Blue. Jedni i drudzy w swoich szeregach mają kilku świetnych zawodników więc wskazanie faworyta było niezmiernie trudne.

Jako pierwsi, groźnie zaatakowali zawodnicy IBM Blue, strzał na bramkę rywala oddał Daniel Tarasiewicz, Rozpędowski minął się z piłką ale na jego szczęscie tuż za plecami miał Stochalskiego, który wybił futbolówkę tuż przed linią bramkową. Trzy minuty później groźny strzał oddał Bartłomiej Socki ale bramkarz Villa Medica nie dał się zaskoczyć. Kolejną okazję, IBM stworzył sobie w 15 minucie. Mircea zagrał piłkę w "uliczkę" do Pawła Kruczka ale ten przegrał pojedynek z Rozpędowskim. Na minutę przed przerwą, potężny strzał, w stylu swojego ojca, z rzutu wolnego oddał Tarasiewicz ale piłka o centymetry minęła bramkę rywali.

Pierwsza, dość jednostronna połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Całkowicie niewidoczny w tej części spotkania był bramkostrzelny nabytek Fizjoterapeutów, Jarosław Gołda.

Początek drugiej połowy przyniósł okazję ekipie IBM Blue, Weber usiłował wrzucić piłkę w pole karne Fizjoterapii ale wyszło z tego dość zaskakujące uderzenie na bramkę i piłka tylko śmignęła nad poprzeczką. Wreszcie, w 24 minucie Marek Napierała, mocnym strzałem wyprowadził debiutantów na prowadzenie.

Fizjoterapia chciała szybko odrobić stratę, dwie minuty po golu Napierały, rzutu karnego szukał Gołda ale sędzia Michał Baraniecki nie dał się nabrać i nakazał gestem ręki zawodnikowi Villa Medica wstać z murawy. W 30 minucie Gołda oddał kąśliwy strzał z głowy ale nie zaskoczyło to bramkarza IBMu.

W 32 minucie IBM miał dwie groźne sytuacje ale najpierw strzał Margarita Mircea, tuż przy słupku wybronił Rozpędowski a chwilę później Socki strzelił minimalnie nad poprzeczką.

W kolejnej akcji, w polu karnym Fizjoterapii faulowany był Paweł Kruczek a sędzia bez wątpliwości wskazał na rzut karny, którego pewnym strzałem na gola zamienił Daniel Tarasiewicz.

Jedyne na co było w tym meczu stać drużynę Roberta Witkowskiego to gol Jarka Gołdy w 40 minucie. Snajper Fizjoterapii minął obrońcę i strzałem po rękawicy bramkarza zmniejszył rozmiar porażki na 1:2.