04.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 1 : 2 )
Skład: Rozpędowski, Nikipiło, Stochalski, Świsulski, Gołda, Kozicki, Piątkowski, Zieliński
Skład: Kulesza, Żal, Walczak, Skowyra, Maślak, Maślak, Andrzejewski, Złomek, Zaborski
2' Jarosław Gołda
14' Jarosław Gołda (Rzut karny)
31' Sławomir Kozicki
33' Jarosław Gołda
40' Jarosław Gołda
10' Patryk Andrzejewski
24' Andrzej Maślak
26' Tomasz Maślak
Zawodnik meczu: Jarosław Gołda (Napastnik Fizjoterapii potwierdził swoją dobrą formę strzelecką z poprzedniego spotkania i podobnie jak w pierwszym meczu także dziś czterokrotnie znalazł sposób na pokonanie bramkarza rywali)

Spotkanie drużyn,które od zwycięstw rozpoczęły tegoroczne rozgrywki. Hectas bez problemu pokonał drużynę F.C Nakacu a Fizjoterapia po bardzo zaciętym meczu golem w ostatniej akcji zdobyła trzy punkty kosztem Fulanito, dlatego ciężko wskazać faworyta dzisiejszego spotkania...

2' (0:1) - Jarosław Gołda juz w pierwszej akcji zdobywa bramkę dla swojej drużyny.
4' Fatalna strata Wojciecha Zielińskiego.Dominik Rozpędowski ratuje swój zespół przed utratą bramki wybijając na rzut rożny mocne uderzenie Tomasza Maślaka.
6' Piłka po strzale Gołdy przelatuje wysoko nad poprzeczką.
7' Z rzutu wolnego uderza Tomasz Maślak ale prosto w mur.
8' Kontra Hectasu ale Patryk Andrzejewski w prostej sytuacji traci piłkę.
10'  (1:1) - Patryk Andrzejewski dopada do odbitej przez bramkarza piłki i wyrównuje wynik spotkania.
11' Sławomir Kozicki przejmuje piłkę i wyprowadza kontrę.Podanie do Gołdy ten z powrotem do Kozickiego a obrońca Fizjoterapii będąc na trzecim metrze fatalnie pudłuje na pustą bramkę!
13' Jarosław Gołda faulowany przed polem karnym. Z rzutu wolnego uderza Paweł Nikipło ale prosto w mur.
14' Andrzejewski będąc w polu karnym poślizgnął sie na mokrej murawie i upadając zagrał piłkę ręką.Sędzia nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny.
14'   (1:2) - Pewnym wykonawcą Jarosław Gołda. Fizjoterapia ponownie na prowadzeniu.
15' Marcin Żal strzela zza pola karnego ale Rozpędowski nie daje się zaskoczyć.
17' Próby doprowadzenia do remisu przez graczy Hectasu na razie nie przynoszą pożądanego efektu.
19' Gołda zagrywa do Zielińskiego a strzał napastnika Fizjoterapii w ostatniej chwili blokuje Adam Skowyra.
21' Andrzej Maślak faulowany tuz przed polem karnym.Rafał Kulesza uderza z rzutu wolnego ale świetną interwencją popisuje się Rozpędowski.
22' Tomasz Maślak przenosi piłkę nad poprzeczką będąc w dogodnej sytuacji.
23' Od początku drugiej połowy gracze Hectasu rzucili się do ataku i próbują doprowadzic do wyrównania.
24'  (2:2)- Hectas dopiął swego. Andrzej Maślak z najbliższej odległości trafia do bramki.
26'  (3:2) - Gracze "Pingwinów" idą za ciosem.Andrzejewski strzela zza pola karnego,Rozpędowski wybija piłkę przed siebie,dopada do niej Tomasz Maślak,który mija leżacego bramkarza Fizjoterapii i strzałem do pustej bramki wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
27' Rafał Zaborski w świetnym stylu broni strzał Gołdy a po chwili również dobitkę Kozickiego.
28' Doskonała okazja na wyrównanie. Gołda wychodzi sam na sam i przerzuca piłkę nad bramkarzem Hectasu jednak ta o centymetry mija bramkę
30' Strzał Tomasza Maślaka broni Rozpędowski.
31'  (3:3) -  Sławomir Kozicki wychodzi sam na sam ,mija bramkarza Hectasu i nie ma problemu z umieszczeniem piłki w pustej bramce.
33'  (3:4) - Do wysoko zagranej przez Kozickiego piłki skaczą Zaborski i Jarosław Gołda. Napastnik Fizjoterapii wyskakuje wyżej od bramkarza Hectasu i głową kieruje piłkę do bramki.
34' Bardzo aktywny w tym spotkaniu Gołda strzałem po ziemi probuje zaskoczyć Zaborskiego ale bramkarz Hectasu dobrze interweniuje wybijając piłkę na rzut rożny.
37' Andrzejewski strzela mocno pod poprzeczkę. Rzut rożny po interwencji Rozpędowskiego.
39' Gracze Hectasu robią wszystko żeby doprowadzić do wyrównania jednak nie widać efektu ich starań.
40'  (3:5) - Starcie zawodników przed polem karnym Fizjoterapii.Gracze Hectasu przekonani że sędzia odgwizdał faul dla nich stanęli jednak decyzja sędziego jest zupelnie inna. Wykorzystuje to Kozicki i szybko zagrywa do Jarosława Gołdy,który wychodzi sam na sam i strzałem obok interweniującego Zaborskiego ustala wynik spotkania.

Po bardzo zaciętym spotkaniu obfitującym w wiele bramek i ciekawych sytuacji podbramkowych drużyna Fizjoterapii pokonała Hectas i po dwóch meczach ma na koncie komplet punktów.Zawodnicy "Pingwinów" po zwycięstwie w poprzedniej kolejce w tej niestety musieli uznać wyższość rywala jednak swoją grą pokazali że będą wymagającym przeciwnikiem dla wszystkich drużyn.