03.04 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
40+
6 : 4
( 5 : 1 )
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Borysewicz, Halek
Skład: Białek, Masłowski, Zawodny, Kurzeja, Głowik, Odemski, Czajkowski, Magusiak
16' Przemysław Lubczyński
17' Marcin Borysewicz
22' Zbigniew Krowicki
25' Przemysław Lubczyński
28' Tomasz Kaniecki
3' Mateusz Magusiak
3' Piotr Zawodny
12' Tomasz Kurzeja
15' Mateusz Magusiak
20' Mateusz Magusiak
29' Mateusz Magusiak
Zawodnik meczu: Mateusz Magusiak (Zmora szyków obronnych rywala. Mateusz wpisał się w tym spotkaniu na listę strzelców aż czterokrotnie prowadząc tym samym swój zespół do zwycięstwa.)

Dla obu zespołów jest to drugi mecz w tym sezonie, obie rozegrały inauguracyjne mecze dwa dni temu. Auto Truck przegrał z Żarem Tropików 1:3 a 40+ zremisowali z ekipą Brak Sponsora 1:1. Jeśli jedni i drudzy zagrają w pełnych składach to szykuje się nam ciekawe widowisko, w którym ciężko będzie wskazać faworyta.

2' Strzał Kurzeja w ostatniej chwili blokują obrońcy. Mamy rzut rożny.
3'  (1:0) - Piotr Zawodny otwiera wynik spotkania.
3'  (2:0) -  40+ idą za ciosem. Kurzeja wykłada piłkę Magusiakowi do pustej bramki, a ten dopełnia formalności.
4' Strata Masłowskiego, jednak strzał Szymańskiego świetnie broni Odemski w sytuacji sam na sam.
5' Rzut wolny z 25 metrów. Kurzeja jednak bardzo niecelnie.
6' Uderzenie Zawodnego było zbyt słabe by mogło zaskoczyć Borysewicza.
7' Odemski minął się z piłką wrzuconą w pole karne, jednak jego błąd nie przyniósł żadnych poważnych konsekwencji.
9' Niecelne uderzenie z dystansu Filipa Borysewicza.
12'  (3:0) Idealne dośrodkowanie w pole karne Masłowskiego wprost na nogę Kurzeji, który pewnie umieszcza piłkę w bramce.
15'  (4:0) - Zawodny uruchamia prostopadłym podaniem Magusiaka, który strzałem w krótki róg pokonuje po raz drugi Borysewicza.
16'  (4:1) Błąd Czajkowskiego wykorzystuje Lubczyński który precyzyjnym strzałem po ziemi pokonuje Odemskiego.
17'  - Marcin Borysewicz ukarany czerwoną kartką za faul na Mateuszu Magusiaku, który wychodził sam na sam z bramkarzem.
18' Między słupkami stanął Filip Borysewicz zmianiając tym samym ukaranego kartką bramkarza.
20'  (5:1) Magusiak ustala wynik pierwszej połowy.
22'  (5:2) - Piłka po strzale Krowickiego odbija się od słupka i ląduje w siatce. Odemski nie miał szans
24' Krowicki faulowany w polu karnym przez Odemskiego. Sędzia nie miał wątpliwości.
25'  (5:3) - Lubczyński pewnie egzekwuje rzut karny.
26' Kontra Auto Truck zakończona niecelnym strzałem Kanieckiego.
28'  (5:4) - Auto Truck idzie za ciosem. Kaniecki tym razem pewnie umieszcza piłkę w bramce.
29'  (6:4) - Odpowiedź 40+. Magusiak po raz czwarty wpisuje się na listę strzelców.
32' Zbyszek Krowicki próbował zaskoczyć Odemskiego strzałem z woleja. Uderzenie było jednak minimalne niecelne.
34' Kontra Auto Truck, jednak w porę wszystko wyjaśnił Kurzeja.
37' W ostatnich minutach zdecydowanie spadło tempo. Żaden z zespołów nie wyprowadził żadnej dogodnej sytuacji.
39' Niecelne uderzenie z dystansu Głowika.

Czwartkowe zmagania zakończyliśmy bardzo mocnym akcentem. Oba zespoły zapewniły nam sporą dawkę emocji, a losy spotkania tak naprawde nie były rozstrzygnięte niemal przez całe spotkanie. Ostatecznie komplet punktów zdobywa drużyna 40+ pod przewodnictwem Mateusza Magusiaka. Zwycięzcy dzisiejszego spotkania w następnej kolejce podejmą F.C. Nakacu, natomiast Auto Truck poszuka pierwszych punktów w starciu z Domino.