02.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Grocki, Kolczyk, Paluchniak, Jany, Ogrodowicz, Stadnicki, Krzyżański, Depta, Smarzoch, Słonecki, Pawlicki, Paluchniak
Skład: Chabowski, Rumin, Kowalik, Dudek, Gawłowski, Królikowski, Zając, Pistl
1' Jakub Krzyżański
17' Zygmunt Grocki
39' Krzysztof Smarzoch
5' Piotr Zając
8' Piotr Zając
27' Piotr Zając
28' Piotr Zając
34' Piotr Zając
35' Wojciech Dudek
40' Piotr Zając
Zawodnik meczu: Piotr Zając (W tym przypadku wybór mógł być tylko jeden, Strzelec wszystkich bramek w tym meczu dla drużyny Fulanito.)

Spotkanie drużyn,które przegrały swoje pierwsze mecze. Lepsze wrażenie pozostawili po sobie jednak gracze Fulanito i to w nich należy upatrywać faworyta dzisiejszego meczu,natomiast zawodnicy Los Agentes z pewnością będą chcieli zrehabilitować się za porażkę 0:5 w poprzedniej kolejce.

1'  (0:1) Jakub Krzyżański już w pierwszej akcji meczu daje prowadzenie swojej drużynie.
3' Wojciech Dudek strzela zza pola karnego jednak Zygmunt Grocki nie daje się zaskoczyć.
5'  (1:1) Piotr Zając płaskim strzałem doprowadza do wyrównania.
6' Marek Słonecki wyprzedza na środku boiska Piotra Zająca i przejmuje piłkę jednak strzela wysoko nad poprzeczką.
8'  (2:1) Piotr Zając wykorzystuje rzut karny podyktowany za zagranie ręką Marka Słoneckiego.
10' Kontra w wykonaniu graczy Los Agentes. W ostatniej chwili strzał Paluchniaka zostaje zablokowany.
12' Zając strzela zza pola karnego. Broni Grocki.
13' Prostopadłe zagranie Dudka do Zająca jednak napastnik Fulanito przegrywa pojedynek sam na sam z Grockim.
16' Uderzenie Jakuba Krzyżańskiego z rzutu wolnego trafia w mur.
17'  żółta kartka dla Zygmunta Grockiego za faul poza polem karnym.
19' Wojcech Dudek przejmuje piłkę i zagrywa ją do Piotra Zająca a ten będąc w sytuacji sam na sam po raz kolejny przegrywa pojedynek z bramkarzem.
21' Krzyżański z rzutu wolnego. Broni Gawłowski.
23' Paluchniak w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem.
25' Świetna okazja na wyrównanie.Krzysztof Smarzoch wykłada piłkę do Krzyżańskiego a ten z najbliższej odległości przenosi ją nad poprzeczką.
27' (3:1) Piotr Zając kompletuje hat trick !
28' (4:1) Piotr Zając po raz czwarty! Napastnik Fulanito pięknym lobem z 20 metrów pokonuje bramkarza.
30' Strzał Smarzocha przelatuje nad poprzeczką.
31' Zając mija obrońcę i strzela jednak Grocki tym razem nie daje się zaskoczyć.
32' Świetna dwójkowa akcja Zająca z Dudkiem. Trzema podaniami rozklepali obronę przeciwnika jednak strzał Dudka nogami broni Grocki.
34'  (5:1) Festiwal strzelecki Piotra Zająca trwa nadal . Piąte trafienie napastnika Fulanito !
34'  (6:1) Piotr Zając przejmuje piłkę i pewnym strzałem po raz szósty w tym spotkaniu pokonuje Grockiego.
35'  żółta kartka dla Wojciecha Dudka za faul
38' Strzał Smarzocha po nodze jednego z obrońców wychodzi na rzut rożny.
39'  (6:2) Krzysztof Smarzoch wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego Tomasza Kolczyka i zmniejsza rozmiary porażki.
40'  (7:2) Otatnia akcja meczu i Piotr Zając zalicza swoje siódme trafienie  !!!

Drużyna Fulanito bez najmniejszych problemów pokonała Los Agentes Hofses Team i potwierdziła swoją dobrą dyspozycję z poprzedniego spotkania. Natomiast debiutanci naszej ligi pierwszych punktów w tym sezonie będą musieli szukac w kolejnych spotkaniach.