01.04 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
40+
Brak Sponsora
1 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Białek, Masłowski, Zawodny, Kurzeja, Głowik, Struski, Odemski, Czajkowski
Skład: Cieślak, Szczepański, Martynowicz, Woś, Rosołowicz, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Świerkot, Sobczak, Chmiel
10' Tomasz Kurzeja
21' Marcin Świerkot
24' Sylwester Głuszek
37' Kamil Woś
Zawodnik meczu: Artur Głowik (Napastnik drużyny 40+ stanowił największe zagrożenie pod bramką przeciwnika.Był bliski zdobycia bramki ( strzały w słupek i poprzeczkę ). Zaliczył asystę przy bramce .)

Były mistrz rozgrywek ligi WROCBAL (IV eycja) drużyna 40+ na inaugarację tego sezonu spotka się z ekipą Brak Sponsora,która w pierwszym swoim meczu odniosła pewne zwycięstwo. Doświadczenie napewno jest po stronie drużyny Bogdana Masłowskiego ale ich przeciwnik z pewnością łatwo skóry nie odda i będzie chciał zdobyć kolejne 3 punkty w tym sezonie.

1' Artur Głowik strzela z dystansu.Marek Chmiel wybija piłke na rzut rożny.
2' Głowik dośrodkowuje z rzutu rożnego.Strzał Tomasza Kurzei przechodzi nad bramką.
2' Znakomite dośrodkowanie Piotra Zawodnego w pole karne.Bogdan Masłowski uderza z pierwszej piłki,niestety nad poprzeczką.
3' Głowik wykonawca rzutu wolnego.Piłka trafia w mur.Poprawka Kurzei mija bramkę.
4' Indywidualna akcja Pawła Gorazdowskiego,który minął obrońcę jednak jego strzał jest niecelny.
6' Marcin Świerkot uderza z dystansu,piłka po drodze odbija się od pleców Gorazdowskiego i ląduje w rękach Michała Odemskiego.
8' Bardzo ładny strzał z woleja Leszka Szczepańskiego na rzut rożny wybija Odemski.
10'  (0:1) Artur Głowik dogrywa do Tomasza Kurzei a ten w sytuacji sam na sam nie daje szans Markowi Chmielowi.
11' Świerkot decyduje się na strzał zza pola karnego,piłka po interwencji bramkarza wychodzi w pole, dopada do niej Bartosz Rosołowicz i w doskonałej okazji do zdobycia bramki przenosi piłke nad poprzeczką .
12' Paweł Struski wycofuje piłkę przed pole karne jednak Kurzeja nie trafia w nią.
14' Leszek Szczepański strzela po ziemi. Odemskiwybija piłke na rzut rożny.
15' Bogdan Masłowski  z dystansu nad bramką.
16' Świetna okazja na wyrównanie! Gracze Brak Sponsora wychodzą w sytuacji 4 na 2 jednak Bartosz Rosołowicz zamiast podawac do lepiej ustawionych partnerów wdaje się w drybling i traci piłkę.
19' Strzał Głowika z dystansu szybuje wysoko nad bramką.
21'  (1:1) Marcin Świerkot uderza zza pola karnego,piłka po nodze jednego z obrońców myli Odemskiego i wpada do bramki.
22' Z dośrodkowania Artura Głowika wyszedł strzał. Piłka mija wszystkich jednak  trafia w poprzeczkę !
24'  żółta kartka dla Sylwestra Głuszka za faul.
27' Piłka po strzale Świerkota mija bramkę w znacznej odległości.
28' Ponownie uderza Świerkot. Ponownie niecelnie.
30' Głuszek dogrywa do Rosołowicza ten mając przed sobą tylko całą bramkę strzela wprost w ręcę bramkarza.
31' Głowik strzela minimalnie obok słupka.
33' Zabawa w polu karnym Piotra Sobczaka kończy się stratą piłki.Obrońca Brak Sponsora po chwili naprawia swój błąd i blokuje strzał Kurzei.
35' Kamil Woś niepilnowany przed polem karnym. Strzał jednak bardzo niecelny.
36' Kurzeja wykłada piłke przed pole karne do nadbiegającego Głowika.Piłka po strzale  tego ostatniego ląduję na drugim boisku :)
37'  Kamil Woś ukarany żółtą kartką za grę bez gwizdka.
38' Kontra graczy 40+. W sytuacji 3 na 1 Głowik otrzymuje podanie i strzela jednak Marek Chmiel w tylko wiadomy dla siebie sposób broni to uderzenie.
38' Artur Głowik nie ma dziś szczęścia ! Wcześniej trafił piłką w poprzeczkę , teraz w słupek !
39' Znakomita szansa na zdobycie zwycięskiej bramki! Kontra graczy Brak Sponsora, Woś przegrywa jednak pojedynek sam na sam z Odemskim!

Ostatnie spotkanie w dniu dzisiejszym na boisku przy ulicy Sarbinowskiej zakończyło sie remisem.Więcej dogodnych okazji do zdobycia bramek mieli zawodnicy 40+ jednak nie potrafili ich wykorzystać a w dwóch sytuacjach na drodze stawał im słupek i poprzeczka. Kolejny mecz Brak Sponsora rozegra przeciwko Żarowi Tropików  a 40+ zmierzy się z Auto Truck.