27.03 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 0 )
Skład: Grocki, Kolczyk, Paluchniak, Jany, Ogrodowicz, Stadnicki, Krzyżański, Depta, Smarzoch, Słonecki, Podgórski, Pawlicki, Paluchniak
Skład: Cieślak, Szczepański, Martynowicz, Woś, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Świerkot, Resel
30' Robert Depta
2' Dawid Stadnicki (Gol samobójczy)
13' Krzysztof Kaziura
14' Sylwester Głuszek
26' Paweł Gorazdowski
27' Dawid Stadnicki (Gol samobójczy)
32' Marcin Świerkot
Zawodnik meczu: Marcin Świerkot (Najaktywniejszy zawodnik w tym spotkaniu. Na swoje konto może zanotować sobie po jednym trafieniu i asyście.)

Pierwsze spotkanie w lidze 2C. Los Agentes Hofses Team rozpoczęło swoją przygodę z ligą WROCBAL podczas ostatniej edycji halowej, natomiast z zespołem Braku Sponsora spotykamy się już od kilku sezonów na boisku przy ulicy Sarbinowskiej. Jak zaprezentują się podopieczni Tomka Pawlickiego po dosyć słabym występie na Redeco?  Czy Brak Sponsora w końcu utrzyma narzucone przez siebie tempo i awansuje do wyższej klasy rozgrywek? Tego nie można przegapić!

2' (1:0) - Pierwsza bramka już na początku spotkania. Brak Sponsora wychodzi na prowadzenie po samobójczym trafieniu Stadnickego.
6' Grocki paruje piłkę na rzut rożny po strzale z dystansu Wosia.
8' Piłka unosi się wysoko nad poprzeczką po strzale Słoneckiego.
13'  (2:0) - Brak Sponsora powiększa prowadzenie. Krzysztof Kaziura pokonuje Grockiego w sytuacji sam na sam.
14'  - Żółta kartka dla Głuszka za nieprzepisowe zatrzymanie Krzyżańskiego.
17' Resel przenosi piłkę nad poprzeczkę po strzale z rzutu wolnego Krzyżańskiego.
18' Instynktowa interwencja Grockiego po strzale z najbliższej odległości Świerkota.
22' Niepewna interwencja Grockiego po strzale z wysokości pola karnego Gorazdowskiego.
24' Niecelny strzał z dystansu Smarzocha.
26'  (3:0) - Świerkot podaje piłkę Gorazdowskiemu, który dopełnia tylko formalności.
27'  (4:0) - Brak Sponsora punktuje rywala. Tym razem na listę strzelców po raz drugi samobójczym trafieniem wpisuje się Dawid Stadnicki
30'  - Żółta kartka dla Roberta Depty za źle przeprowadzoną zmianę.
32'  (5:0) - Brak Sponsora wykorzystuje grę w przewadze. Grocki nie miał najmniejszych szans przy strzale po ziemi Świerkota.
34' Depta wykłada piłkę Kolczykowi, jednak po raz kolejny świetnie między słupkami spisuje sie Rafał Resel.

Spotkanie, które nie przyniosło nam aż tak dużej dawki emocji jak moglibyśmy się tego spodziewać. Podopieczni Bartosza Rosołowicza zdominowali rywala już od pierwszych minut, powiększając konsekwentnie swoje prowadzenie. W następnej kolejce Brak Sponsora z kompletem punktów podejmie zespół 40+, natomiast Los Agentes Hofses Team będzie miało okazję poprawić swoją skuteczność w starciu z drużyną Domino.