tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Kasztany 11 +49 33
2 . Diabły 11 +13 23
3 . FC Velicante Wrocław 11 +12 22
4 . Moico 11 +27 17
5 . RedKnee 11 +4 15
6 . ACN FC 11 +1 15
7 . Azzurrobianco 11 -2 15
8 . FC Pivosze 11 +2 14
9 . Asplex 11 -3 14
10 . FC Zbieranina 11 -13 10
11 . Wratislavia-Bio 11 -35 6
12 . Czarny Byk 11 -55 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
12.06 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Wratislavia-Bio
FC Kasztany
7 : 4
( 4 : 1 )
Skład: Pacholski, Piech, Mazur, Bartosik, Kuryłek, Kulczyński, Bąbka, Kasprowiak, Korzeniowski
Skład: Mamczak, Knopik, Piechocki, Krzemień, Stopa, Jakubiak, Dąbrowski
7' Andrzej Mazur
25' Zbigniew Kuryłek
36' Piotr Kulczyński
39' Piotr Kulczyński
5' Radosław Piechocki
9' Dawid Jakubiak
14' Dawid Knopik
17' Radosław Piechocki
24' Mateusz Dąbrowski
26' Radosław Piechocki
32' Radosław Piechocki
Zawodnik meczu: Dawid Jakubiak (Najaktywniejszy zawodnik na boisku. Zagrał niezły mecz zaliczając gola, dwie poprzeczki, słupek, asysty oraz sporo powrotów do defensywy.)
    vs   

FC Kasztany, awans do 1 ligi wywalczyły już dużo wcześniej kompletnie dominując grupę A. Teraz ich celem jest już chyba tylko to aby sezon zakończyć bez straty punktów i chociaż w zespole widać już duże rozluźnienie to Kasztany nie miały problemu z pokonaniem kolejnego rywala.

W 4 minucie, mocno z dystansu uderzył Michał Stopa ale wysepujący tego dnia w roli bramkarza Wratislavii-Bio, Kuryłem obronił ten strzał nogą. Minutę później siatka w bramce Bio po płaskim strzale Radosława Piechockiego zatrzęsła się po raz pierwszy.Ten gol przebudził nieco zawodników Wratislavii, którzy tego dnia brzybyli w siedmioosobowym składzie a w drodze na boisko było jeszcze dwóch graczy. W 6 minucie groźny strzał oddał Paweł Bartosik i Premek Mamczak z trudem sparował piłkę na rzut rożny. W kolejnej minucie było już 1:1, Bartosik wstrzelił piłkę w pole karne a Andrzej Mazur, piętką skierował ją do bramki Kasztanów.

Radość ekipy Piotra Piecha trwała zaledwie dwie minuty, Dawid Jakubiak dobijając strzał Dąbrowskiego wyprowadził lidera grupy A na ponowne prowadzenie. Od tej pory w oczy raziła nieporadność zawodników FC Kasztany. Najpierw Mateusz Dąbrowski z metra nie trafił na pustą bramkę, chwilę później Jakubiak zaliczył poprzeczkę. Dopiero w 14 minucie Dawid Knopik, po podaniu Radosława Piechockiego podwyższył na 3:1. Na trzy minuty przed przerwą czwartego gola dla Kasztanów, wykorzystując prostopadłe podanie Mateusza Dąbrowskiego, strzelił Radek Piechocki. Chwilę później mogło być 5:1 ale Jakubiak po raz drugi zaliczył... poprzeczkę.

Na drugą połowę, Wratislavia uzupełniła kadrę o spóźnionych Kulczyńskiego i Korzeniowskiego co znacznie odmieniło styl gry tego zespołu. W 22 minucie Kulczyński sprawdził umiejętności Mamczaka ale szybko przekonał się, że strzelić gola jednemu z najlepszych bramkarzy 2 ligi nie będzie łatwo. Dwie minuty później to Kasztany przeprowadziły koronkową akcję zakończoną celnym strzałem Mateusza Dąbrowskiego.

Wratislavia starała się dogonić rywala ale pomimo trafienia Kuryłka nie było to łatwe gdyż już chwilę później na 6:2 strzelił Piechocki. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców po raz czwarty w 32 minucie. Końcówka spotkania należała jednak do zawodników Bio, którzy po dwóch golach Piotra Kulczyńskiego zmniejszyli rozmiar porażki na 4:7.

Zawodnik meczu :

Dawid Jakubiak (FC Kasztany)

autor: Marcin Wiktorowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl