21.05 godz. 19:15, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 2 )
Skład: Pacholski, Piech, Mazur, Bartosik, Trochimczuk, Bąbka, Kasprowiak, Korzeniowski
Skład: Szycher, Wolan, Kopeć, Mazurkiewicz, Barczak, Strykowski
6' Paweł Bartosik
7' Łukasz Kasprowiak
22' Paweł Bartosik
25' Piotr Korzeniowski
31' Andrzej Mazur
36' Paweł Pacholski
14' Rafał Wolan
31' Mateusz Barczak
Zawodnik meczu: Paweł Bartosik (Motor napędowy Wratislavia-Bio. W dzisiejszym spotkaniu Paweł zanotował 2 trafienia.)

Obie ekipy nie mogą zaliczyć tego sezonu do najlepszych. Czarny Byk oraz Wratislavia-bio "przewodzą" na dnie tabeli z dorobkiem 3 punktów. Sytuacja w której znajdują się oba zespoły powinna zmobilizować je do walki w dzisiejszym starciu.

1' Czarny Byk przybył na to spotkanie w mocno okrojonym składzie. W szeregach Rafała Wolana pojawiło się tylko 6 zawodników. W ekipie Wratislavia-Bio natomiast między słupkami wystąpi dzisiaj gracz z pola, Tomasz Trochimczuk.
3' Podwójna szansa dla Bąbki. Najpierw strzał pomocnika broni Szycher, następnie dobitka Damiana ląduje obok bramki.
4' Świetna interwencja bramkarza po strzale Wolana. Mamy rzut rożny
6'  (0:1) - Wratislavia-bio wykorzystuje grę w przewadze. Wynik spotkania otwiera Paweł Bartosik!
7'  (0:2) - Indywidualna akcja Bartosika na skrzydle, wyłożenie w pole karne do Kasprowiaka i mamy kolejną bramkę!
8' Rzut wolny dla Czarnego Byka. Strzał Strykowskiego broni jednak bramkarz. To powinna być bramka!
10' Rzut wolny dla Wratislavia-Bio. Do piłki podchodzi Kasprowiak, który decyduje się na bezpośredni strzał w światło bramki. Futbolówka odbija się od poprzeczki i spada na linię bramkową. Zabrakło naprawdę niewiele!
12' Niecelny strzał z dystansu Bąbki.
14'  (1:2) - Dwójkowa akcja Barczaka z Wolanem. Ten drugi decyduje sie na strzał z wysokości pola karnego, którym pokonuje bramkarza.
15' Strykowski dwukrotnie trafia w słupek w dogodnej sytuacji.
16' Akcja po drugiej stronie boiska. Tym razem obok bramki uderza Kasprowiak.
21' Drugą połowę rozpoczyna drużyna Wratislavia-Bio.
22'  (1:3) - Bąbka uruchamia prostopadłym podaniem wbiegającego w pole karne Bartosika, który pewnym strzałem pokonuje Szychera.
24' Świetna interwencja Trochimczuka po strzale Wolana.
25'  (1:4) - Wratislavia-Bio idą za ciosem! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Piotr Korzeniowski.
26' Bąbka zagrywa górną piłkę w pole karne do Piecha, jednak to podanie było zbyt mocne.
27' Bartosik podaje w pole karne w kierunku Bąbki, wszystko wyjaśnia obrońca. Mamy rzut rożny.
27' Wratislavia-Bio zamyka rywala we własnym polu karnym. Czarny Byk opada z sił.
28' Barczak zagrywa piłkę w pole karne do Mazurkiewicza, który decyduje się na strzał z powietrza, jednak świetnie interweniuje w sytuacji sam na sam Trochimczuk.
30' Strzał Bartosika świetnie blokuje obrońca.
30' Kopeć wrzuca w pole karne do Strykowskiego, jednak obrońca
31'  (1:5) - Prostopadłe podanie z głębi pola w kierunku Mazura. Obrońca Wratislavia-Bio pewnie pokonuje bramkarza w sytuacji sam na sam.
31'  (2:5) - Zamieszanie w polu karnym Wratislavia-Bio, piłka spada wprost pod nogi Barczaka, który decyduje się na strzał z wysokości pola karnego. Futbolówka ląduje w siatce.
32' Kolejna szansa dla Czarnego Byka, jednak Wolan źle zagrał z rzutu rożnego.
33' Mazurkiewicz wygrywa przebitkę o piłkę z obrońcą i wybiega sam na sam z bramkarzem, jednak jego uderzenie unosi się wysoko nad poprzeczką.
33' Dobra interwencja bramkarza po strzale z dystansu Bąbki.
34' Mocne uderzenie z dystansu Kasprowiaka i akcję od bramki rozpoczyna Szycher.
36'  (2:6) - Ładna akcja Wratislavia-Bio zwieńczona bramką Pacholskiego.
38' Mocny strzał z dystansu Piecha blokuje obrońca. Mamy rzut rożny.

Wratislavia-Bio wykorzystała braki kadrowe rywala i pewnie odniosła swoje drugie zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Zawodnikom z Czarnego Byka nie można jednak odmówić woli walki, za co należą im się wielkie brawa, że tak dzielnie stoczyła bój w 6-osobowym składzie. W następnej kolejce Wratislavia-Bio podejmie MOICO, natomiast Czarny Byk zmierzy się z Diabłami.