tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Kasztany 11 +49 33
2 . Diabły 11 +13 23
3 . FC Velicante Wrocław 11 +12 22
4 . Moico 11 +27 17
5 . RedKnee 11 +4 15
6 . ACN FC 11 +1 15
7 . Azzurrobianco 11 -2 15
8 . FC Pivosze 11 +2 14
9 . Asplex 11 -3 14
10 . FC Zbieranina 11 -13 10
11 . Wratislavia-Bio 11 -35 6
12 . Czarny Byk 11 -55 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
13.05 godz. 18:30, Leśnica, Sedzia: Adrian Miedziński
FC Velicante Wrocław
Moico
1 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Strzępka, Bielaszka, Kuś, Zieliński, Wilkiewicz, Cynar, Wieczorek, Wieczorek, Rył, Kędzierski
Skład: Dobosz, Bednarek, Gul, Kopcza, Janiak, Świnoga, Szymański, Szczytowicz, Antoszewski, Górzyński, Markiel
8' Andrzej Cynar
28' Andrzej Cynar
32' Andrzej Cynar
14' Łukasz Górzyński
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kuś (Bronił fenomenalnie przez całe spotkanie, obronił kilkanaście strzałów rywali. Zaliczył asystę przy drugiej bramce.)
    vs   
 
FC Velicante Wrocław stanie przed szansą złapania kontaktu z czołówką. Podopieczni Wojtka Wieczorka powalczą o czwartą wygraną z rzędu. Zadanie jest bardzo trudnie, ich rywal po kilku wzmocnieniach mierzy w zwycięstwo drugiej ligi gr.A. Patrząc na przebieg dotychczasowych meczów obydwu drużyn faworyta ciężko wskazać, jedni i drudzy mają wiele atutów aby przechylić zwycięstwo na swoją korzyść.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
2' Górzyński zagrywa prostopadłą piłkę do debiutującego w barwach Moico Antoszewskiego, nowy nabytek marnuje doskonałą okazję na strzelenie premierowej bramki.
3' Kolejna groźna akcja Moico, Antoszewski zagrywa do Janiaka, Filip w pełnym biegu wpada w pole karne i strzela w boczną siatkę.
5' Antoszewski wrzuca piłkę w pole karne Velicante, stojący samotnie Bednarek odddaje strzał z woleja, futbolówką przeleciała nad poprzeczką.
6' Rzut rożny dla Moico, piłkę na głowę Bednarka wrzucił Janiak, niestety Łukasz strzelił nad poprzeczką.
8'  (0:1) - Prostopadłe podanie Wieczorka do Cynara, Andrzej wychodzi sam na sam i płaskim strzałem po ziemi wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
10' Rzut wolny tuż za linią pola karnego, do piłki podchodzi Łukasz Górzyński, strzela prosto w mur.
12' Fenomenalna parada Kusia, wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny po strzale z woleja Górzyńskiego.
14'  (1:1) - Daniel Szczytowicz przerzuca piłkę na drugą stronę boiska do Łukasza Górzyńskiego, popularny "Kaku" przyjmuje futbolówkę i z narożnika pola karnego uderza w długi róg. Golkiper bez szans na skuteczną interwencje.
16' Antoszewski strzela z dystansu, Kuś nogami wybija piłkę na rzut rożny.
17' Krótka wymiana podań miedzy Antoszewskim a Janiakiem, ostatecznie ten pierwszy wpada w pole karne i oddaje strzał, stojący miedzy słupkami Kuś przenosi futbolówkę nad bramką. Moico ma tylko rzut rożny.
19' Górzyński strzela zza pola karnego i trafia prosto w bramkarza.
20' - Koniec pierwszej połowy.
23' Prostopadłe podanie Górzyńskiego do Antoszewskiego, niestety Sebastian nie trafił czysto w piłkę i od bramki zacznie goliper Velicante.
25' Antoszewski marnuje znakomitą okazję ! Stojący samotnie pięć metrów od bramki otrzymał podanie od Szczytowicza i zamiast strzelić do bramki posłał piłkę obok lewego słupka.
28' -Zła zmiana w zespole Velicante, żółtą kartkę otrzymuje Andrzej Cynar.
30' Remigusz Merkiel otrzymuje podanie od Górzyńskiego, obraca się z piłką w polu karnym i trafia prosto w obrońcę.
32'  (1:2) - Daleki wyrzut piłki bramarza Velicante w stronę Andrzeja Cynara, napastnik wychodzi sam na sam i lobuje wychodzącego z bramki golkipera.
34' Rzut wolny dla Velicante z linii środkowej boiska, Jacek Wieczorek centruje piłkę w pole karne i trafia w poprzeczkę.
36' Górzyński zatańczył z piłką przed polem karnym i oddał strzał na bramkę, stojący na linii bramkowej Bartłomiej Kuś nie dał się zaskoczyć.
38' Przemysław Kędzierski wychodzi sam na sam z bramkarzem, niestety napastnik Velicante zbyt mocno podpalił się i strzelił obok bramki.
40' - Koniec spotkania.

FC Velicante Wrocław wymęczyło to zwycięstwo, trzy punkty rodziły się w bólach. Komplet oczek pozwoli podopiecznym Wojtka Wieczorka zbliżyć się do czołówki tabeli. Drużyna Moico sama jest sobie winna, niewykorzystane okazje zemściły się okrutnie. W następnym meczu z FC Zbieraniną trzeba wywalczyć trzy oczka aby myśleć realnie o awansie. FC Velicante Wrocław w następnym meczu podejmnie RedKnee.


Zawodnik meczu :

Bartłomiej Kuś  (FC Velicante Wrocław)

autor: Adrian Miedziński
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czs dla drużyny/przerwa w grze.