tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Kasztany 11 +49 33
2 . Diabły 11 +13 23
3 . FC Velicante Wrocław 11 +12 22
4 . Moico 11 +27 17
5 . RedKnee 11 +4 15
6 . ACN FC 11 +1 15
7 . Azzurrobianco 11 -2 15
8 . FC Pivosze 11 +2 14
9 . Asplex 11 -3 14
10 . FC Zbieranina 11 -13 10
11 . Wratislavia-Bio 11 -35 6
12 . Czarny Byk 11 -55 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
08.04 godz. 20:50, Leśnica, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
FC Velicante Wrocław
FC Pivosze
2 : 3
( 1 : 2 )
Skład: Strzępka, Dudzik, Kuś, Zieliński, Wilkiewicz, Kuźniewski, Cynar, Wieczorek, Wieczorek, Rył, Buczak, Kędzierski
Skład: Chrzan, Kozaczuk, Wilkosz, Sitek, Rojek, Rzepczyński, Kot, Girulski, Dziaczyszyn
15' Wojciech Wieczorek
17' Andrzej Cynar
23' Andrzej Cynar
10' Andrzej Rojek
27' Paweł Dziaczyszyn
Zawodnik meczu: Andrzej Cynar (Najskuteczniejszy zawodnik tego spotkania. Andrzej zdobywając dwie bramki poprowadził swój zespół do jakże upragnionego zwycięstwa.)
    vs   
 
Do tego spotkania oba zespoły podchodzą z zeromym bilansem punktowym, co bez wątpienia zmotywuje ich do walki o wygraną. FC Velicante Wrocław po sezonie przerwy nie jest w stanie sprostać wymaganiom jakie stawiają im rywale. W ostatnim spotkaniu FC Pivosze mimo straty punktów pokazali dobry futbol, który z pewnością postarają się zaprezentować z podopiecznymi Wojtka Wieczorka. Ciekawostką będzie pojedynek byłych Rozważnych i Romantycznych, którzy staną na przeciw siebie. Mowa o Robercie Girulskim oraz Jarku Kuźniewskim.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
3' Niecelny strzał z dystansu Rojka.
5' Zieliński wygrywa pojedynek główkowy z obrońcą i wyprowadza Wojtka Wieczorka na wolne pole. Wykończenie napastnika FC Velicante Wrocław daje jednak wiele do życzenia.
7' Rojek zagrywa piłkę w pole karne do Dziaczyszyna, jednak jego uderzenie w porę blokuje obrońca.`
9' Rzut wolny bezpośredni tuż przed polem karnym dla FC Velicante Wrocław. Do piłki podchodzi Andrzej Cynar i decyduje się na bezpośrednie uderzenie na bramkę. Zabrakło niewiele!
10'  (1:0) - Andrzej Rojek kładzie Kusia i posyła piłkę do pustej bramki!
12' Kontra FC Velicante Wrocław, Strzępka posyła piłkę w pole karne do Ryla, jednak futbolówka po jego strzale nie miała prawa wpaść do siatki z tak ostrego kąta.
15'  (1:1) -Kontra FC Velicante Wrocław. Rojek traci piłkę w środku boiska przez co pozwolił rywalom na szybki atak. Wojtek Wieczorek pewnie pokonuje Kota. 
17'  (1:2) - Kolejny błąd obrońców rywali wykorzystują zawodnicy FC Velicante Wrocław. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Andrzej Cynar.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Rzut wolny dla FC Piwoszy. Piłka wpada wprost pod nogi Wilkosza, jednak jego strzał był minimalne niecelny.
23'  (1:3) - Kolejny katastrofalny błąd obrońcy FC Piwoszy, który kiwa się jako ostatni przed własnym polem karnym. Bezbłędnie wykorzystuje to Cynar, który po raz drug wpisuje się na listę strzelców.
25' Świetna parada Kota przy strzale Ryla.
27'  (2:3) - Kontra FC Piwoszy. Kuś decyduje się na wyjście z bramki, jednak Rojek zdążył podać do Dziaczyszyna który umieszcza piłkę do pustej bramki.
29' Pewna interwencja Kota przy strzale Wojtka Wieczorka.
30' Bomba Zielińskiego, jednak jego strzał był miniemalnie neicelny.
32' Dziaczyszyn posyła piłkę w pole karne wprost na głowę Sitka. Strzał napastnika FC Piwoszy daje jednak wiele do życzenia.
35' Zamieszane w polu karnym FC Velicante Wrocław wyjaśnia Kuś.
36' Jacek Wieczorek znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak zawodnik FC Velicante Wrocław zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.
40' - Koniec spotkania.
 
Jedna wielka gra nerwów, trwająca od pierwszej do ostatniej minuty spotkania, z której cało wyszedł tylko jeden zespół, FC Velicante Wrocław. Podopieczni Wojtka Wieczorka w końcu po sezonie przerwy odnoszą swoje pierwsze zwycięstwo i wydaje się, że z kolejnym meczem ich gra będzie wyglądać coraz lepiej. FC Piwosze natomiast nie wykorzystały swojej szansy na zwycięstwo, którą bez wątpienia mieli i będą musieli się bić o swoje pierwsze punkty w następnej kolejce z FC Zbieraniną, a FC Velicante Wrocław podejmie zespół Wratislavia-Bio. 

Zawodnik meczu :

Andrzej Cynar (FC Velicante Wrocław)

autor: Tomasz Guziejewski

Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czs dla drużyny/przerwa w grze.