21.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
6 : 4
( 2 : 2 )
Skład: Guźniczak, Kowalski, Janik, Zwierzyński, Pawlaczyk, Józefczyk, Pikul, Szwalbe
Skład: Kałuża, Matczak, Purtak, Zając, Jakimczyk, Rokita, Szewców, Nowak, Sowada, Samson
7' Marcin Zwierzyński
11' Marcin Janik
25' Marcin Zwierzyński
31' Krystian Szwalbe
8' Łukasz Nowak
9' Łukasz Nowak
21' Tomasz Sowada
24' Tomasz Sowada
28' Tomasz Sowada
33' Łukasz Nowak
38' Andrzej Kałuża
Zawodnik meczu: Tomasz Sowada (Najgrożniejszy zawodnik w szeregach zwycięzców. Spotkanie zakończył z dwoma bramkami i dwoma asystami na koncie. Na wyróżnienie zasłużył również autor hat tricka Łukasz Nowak)

Debiutant w ostatnim spotkaniu urządził sobie festiwal strzelecki. Ekipa dowodzona przez Marcina Janika rozniosła w pył osłabionych kadrowo Bożyszcza Nastolatek. Większego wyczynu dokonała jednak drużyna Capgemini, udało jej się bowiem w ostatniej akcji meczu zdobyć bramkę i pokonać dotychczasowego lidera WSOWL II. Będziemy świadkami super widowiska, zwłaszcza, że w jednej drużynie grają dwaj wyborowi strzelcy Szulc i Janik, a po drugiej stronie barykady najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu pierwszej ligi Robert Franckiewicz.

1' Capgemini wystąpi dziś bez nominalnego bramkarza. Miejsce w bramce zajmuje Tomasz Szewców.
2' Marcin Janik faulowany przed polem karnym. Sebastian Pawlaczyk uderza z rzutu wolnego jednak trafia w mur.
4' Dalekie zagranie do Tomasza Sowada na prawą stronę. Zawodnik Capgemini schodzi do środka i oddaje strzał, który na rzut rożny wybija Zbigniew Guźniczak.
7' (0:1) - Mateusz Józefczyk zagrywa w pole karne. Obrońca Capgemini zbyt krótko wybija piłkę, którą przejmuje Marcin Zwierzyński i strzałem w długi róg otwiera wynik spotkania.
8' (1:1) - Łukasz Nowak otrzymuje podanie w pole karne i pewnym strzałem doprowadza do wyrównania.
9' (2:1) - Tomasz Sowada przejmuje piłkę, dogrywa do Łukasza Nowaka a ten strzałem z linii pola karnego zdobywa bramkę.
11' (2:2) - Pawlaczyk zagrywa w pole karne do Marcina Janika. Napastnik FC Barmelona przyjęciem gubi obrońcę i oddaje mocny strzał a piłka po ręce bramkarza wpada do bramki.
12' Krystian Szwalbe urwał sie prawą stroną i oddał strzał, który na rzut rożny wybił Szewców.
13' Strzał Sowady broni Guźniczak. Dobitka Kałuży zbyt lekka.
15' Pikul znakomicie zagrywa między dwoma rywalami do wbiegającego w pole karne Szwalbe ten uderza bez przyjęcia jednak niecelnie.
17' Szwalbe długą piłką z własnej połowy uruchamia Janika, który wychodzi sam na sam z bramkarzem jednak uderza niecelnie.
18' Dośrodkowanie w pole karne Janika. Szwalbe głową uderza obok bramki.
19' Pawlaczyk dostaje piłkę przed polem karnym, mija obrońcę i oddaje płaski strzał, który pada łupem bramkarza.
21' (3:2)  - Zagranie w pole karne do Nowaka. Ten obraca się z piłką i strzela jednak broni Guźniczak. Po chwili nieporozumienie bramkarza FC Barmelona z Marcinem Zwierzyńskim wykorzystuje Tomasz Sowada, który przejmuje piłkę i strzela do pustej bramki.
24' Sowada traci piłkę na rzecz Janika a po chwili faulem przerywa groźną kontrę rywala.
24' Tomasz Sowada ukarany żółtą kartką.
25' (3:3) - Marcin Zwierzyński uderza z dystansu, piłka odbija się od jednego z rywali i wpada do bramki zupełnie myląc zaskoczonego Szewcowa.
28' Jeden z obrońców FC Barmelona zagrywa piłkę ręką w polu karnym. Sędzia nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny!
28' (4:3) - Tomasz Sowada pewnie wykorzystuje rzut karny.
30' Kontra Capgemini. Nowak zagrywa do Samsona a ten przegrywa pojedynek sam na sam z Guźniczakiem.
31' (4:4) - Krystian Szwalbe pewnym strzałem z pola karnego doprowadza do wyrównania.
32' Szwalbe faulowany przed polem karnym. Z rzutu wolnego uderza Janik jednak trafia w mur.
33' (5:4)  - Łukasz Nowak dostaje piłkę w pole karne,w pełnym biegu mija bramkarza i strzela do pustej bramki kompletując tym samym hat trick!
38' (6:4) - Samson poszedł z akcją z prawej strony i zagrał w pole karne do Andrzeja Kałuży. Kapitan Capgemini minął obrońcę i precyzyjnym strzałem przy słupku zdobył bramkę.
39' Strzał Krystiana Szwalbe nogami broni Szewców. Piłka wraca pod nogi Szwalbe, drugi strzał zawodnika FC Barmelona przelatuje nad poprzeczką.

Obie drużyny zafundowały nam ciekawe widowisko obfitujące w dużą ilość bramek i podbramkowych sytuacji. Większą skutecznością popisali sie gracze Capgemini i to oni odnoszą zaskakujące lecz zasłużone zwycięstwo. FC Barmelona doznaje pierwszej porażki w sezonie jednak nadal pozostaje liderem 1 ligi. W następnej kolejce ekipa Marcina Janika spotka się z Geostandardem a Capgemini zagra z Inss-Polem.