16.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 1 : 1 )
Skład: Trebenda, Jurkiewicz, Cieślik, Kuś, Poddębniak, Puć, Jaskółowski, Caldeira Ribeiro, Mila
Skład: Baranowski, Apicionek, Szymański, Sieradzki, Wojewoda, Baranowski, Czapran
3' Szczepan Kuś
24' Sylwester Jaskółowski
30' Szczepan Kuś
40' Szczepan Kuś
13' Rafał Sieradzki
Zawodnik meczu: Szczepan Kuś (Stwarzał największe zagrożenie pod bramką rywala a swój dobry występ zakończył z hat trickiem na koncie.)

Pojedynek drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli. Best-Com Orange po świetnym początku rozgrywek w kolejnych spotkaniach złapał zadyszkę i ostatnie dwa mecze kończyły sie ich porażkami. Aby realnie mysleć o awansie do Superligi ekipa Marcina Szymańskiego nie może już sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów. Inss-Pol natomiast sukcesywnie gromadzi punkty i na tą chwilę wydaje się, że zajmie spokojne miejsce w środku ligowej stawki.

3'  (0:1) - Szczepan Kuś po podaniu Ze Marii otwiera wynik spotkania.
5' Rafał Sieradzki dogrywa w pole karne a będący w dobrej sytuacji Tomasz Apicionek nieczysto trafia w piłkę, która pada łupem bramkarza.
7' Po strzale Baranowskiego piłkę na rzut rożny wybija Mila.
10' Kuś faulowany przed polem karnym. Z rzutu wolnego uderza Jaskółowski jednak trafia w mur.
12' Strzał Borysa Poddębniaka trafia w boczną siatkę.
13'  (1:1) - Z rzutu rożnego dośrodkowuje Łukasz Wojewoda, piłka po odbiciu się od jednego z rywali trafia pod nogi Rafała Sieradzkiego, który pewnym strzałem doprowadza do wyrównania.
15' Efektowna akcja graczy Inss-Polu. Jaskółowski zagrywa do Ze Marii ten z pierwszej piłki podaje do wbiegającego w pole karne Poddębniaka a strzał tego ostatniego na rzut rożny wybija Czapran.
18' Minimalnie niecelne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Michała Pucia.
21' Zespołowa akcja graczy Inss-Polu, którzy rozklepali obronę rywala. Po podaniu Ze Marii w doskonałej sytuacji znalazł się Jaskółowski jednak jego strzał z piątego metra znakomicie obronił Czapran.
24'  (1:2) - Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Kuś podaje do Sylwestra Jaskółowskiego, ten schodzi z piłką do środka i mocnym uderzeniem lewą nogą zza pola karnego zdobywa bramkę.
25' Apicionek zagrywa do Michała Baranowskiego ten w znakomitej sytuacji uderza na bramkę jednak jeszcze lepiej zachowuje się Mila, który nogą wybija piłkę na rzut rożny.
30'  (1:3) - Po dograniu w pole karne Szczepan Kuś pewnym strzałem podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
31' Ze Maria wychodzi sam na sam i strzela płasko obok wychodzącego z bramki Czaprana jednak wracający Baranowski świetnie interweniuje i wślizgiem wybija piłkę z linii bramkowej.
34' Dwie świetne interwencje Sebastiana Mili ratują Inss-Pol przed utratą bramki. Pierwsza po uderzeniu Baranowskiego zza pola karnego, druga po dobitce Apicionka.
40'  (1:4) - Szczepan Kuś w ostatniej akcji ustala wynik spotkania.

Pewne i zasłużone zwycięstwo Inss-Polu. Gracze tego zespołu stworzyli więcej groźnych sytuacji i bezlitośnie wypunktowali przeciwnika. Best-Com Orange natomiast grający w tym spotkaniu bez zmienników ponosi trzecią porażkę z rzędu czym zaprzepaszcza swoje szanse na awans do Superligi. W następnej kolejce ekipa Marcina Szymańskiego spotka się z PKS Augustyn natomiast Inss-Pol zagra z Capgemini.