13.05 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Adrian Miedziński
1 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Mieszkalski, Mieszkalski, Koczuk, Panejko, Szewczyk, Zembaty, Koczuk, Żuk, Andysz
Skład: Świtalski , Lachowicz, Biernat, Nogala, Krej, Janik, Pałac, Biały, Pieczyński, Lipka
17' Jacek Żuk (Rzut karny)
39' Wojciech Biernat
Zawodnik meczu: Wojciech Biernat (Najbarwniejsza postać na boisku, Strzelając bramkę minutę przed końcem uratował swojej ekipie cenny punkt.)

Lex Pistols po spadku z Superligi nie może odnaleść właściwej drogi. Zespół spisuje się poniżej swoich możliwości i wielce prawdopodobny jest scenariusz kolejnej degradacji. Aby zachować szanse na pozostanie w pierwszej lidze ekipa Maksymiliana Kreja musi zgarnąć komplet puntów. Theron FT gra swoje, drużyna Pawła Mieszkalskiego znajduje się w górnej części tabeli z szansami na promocje. Aby poważnie myśleć o awansie trzeba bez apelacyjnie pokonać prawników.

2' Pierwsza groźna akcja Theron FT, Jacek Żuk strzela z dystansu, piłka przelatuje obok słupka.
4' Odpowiedź Lex Pistols, Maciej Biały strzela zza pola karnego, piłka trafia w boczną siatkę.
7' Paweł Panejko wymanerwrował jednego z obrońców i uderzył zza pola karnego, futbolówka przeleciała nad poprzeczką.
9' Udana akcja ofensywna Lex Pistols, Krej dobrze się zastawił i odegrał piłkę do nadbiegającego Biernata, Wojtek nie trafił czysto w piłkę i od bramki zacznie Mieszkalski.
12' To powinna być bramka, tuż przy linii bramkowej Żuk wygrał pojedynek z Janikiem i zagrał do stojącego samotnie Zembatego, Wojtek miał pustę bramkę i trafił prosto w Bartka Nogalę.
17'  (0:1) - Rzut karny dla Theron FT, Lachowicz skoczył na plecy Żukowi i sędzia bez wahania wskazał na rzut karny. Do piłki podszedł Żuk ale jego intencje wyczuł Świtalski. Na nieszczęście Lex Pistols sędzia musiał powtórzyć karnego, ponieważ Nogala zbyt wcześnie wbiegł w pole karne. Druga próba Żuka okazała się udana.
19' Indywidualna akcja Bartka Koczuka, minął jednego obrońcę ale jego strzał został zablokowany przez powracającego Białego.
23' Theron FT marnuje znakomitą okazję do podwyższenia wyniku, Żuk strzela zza pola karnego i trafia prosto w bramarza.
25' Jacek Żuk zagrywa piłkę wzdłuż linii pola karnego do Zembatego, Wojtek uderza na bramkę, stojący miedzy słupkami Wojtek Świtalski wybija piłkę na rzut rożny.
28' Okazja dla Lex Pistols, Janiak strzela z dystansu, piłka odbija się od obrońców i spada prosto na głowę Kreja, Maksymilian uderza na bramkę, piłkę zmierzającą do bramki w ostatniej chwili wybił na rzut rożny Mieszkalski.
30' Długie podanie z głębi pola, Szewczyk wychodzi sam na sam i strzela obok słupka.
33' Bartek Koczuk zagrywa do Kawiaka, słupek uchronił "prawników" przed utratą bramki.
37' Koczuk zagrywa do Żuka, Bartek liczył, że Jacek odegra mu futbolówkę, niestety zbyt lekko zagrana piłka padła łupem obrońców.
39'  (1:1) - Mikołaj Janiak strzela z dystansu, piłka odbija się od słupka i wychodzi w pole gry, do piłki dopada Wojciech Biernat i pięknym szczupakiem doprowadza do remisu.
40' - Koniec spotkania.

Lex Pistols dość szczęśliwie wywalczył jedno oczko. Punkt jest bardzo ważny, ponieważ przybliża to ekipę Kreja do utrzymania w Pierwszej Lidze. W następnym meczu "prawnicy" zagrają z Astech , Theron FT stracił dwa punkty których może zabraknąć w końcowym rozrachunku. W kolejnym spotkaniu drużyna dowodzona przez Pawła Mieszkalskiego zagra PKS Augustyn.